ZUIDLAREN 24-9

ZUIDLAREN 24-9
Jury: Adriaan Goeneveld en Dimitri Meiresonne
Aspirant keurmeester: Eric Wesselink
Kampioen Boklammeren en DAGKAMPIOEN Bokken
RINGO 61 V.D. ALJAHOEVE
NAR127
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Marciano v.d. Wolfhaag WAO022
m. Hanna v.d. Aljahoeve NAO116
f. A.J. Berends, VALTHERMOND
e. A.J. Berends, VALTHERMOND
Reserve Kampioen Boklammeren
OLAF V.H. OUDE TURFLAND
NAR169
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Marciano v.d. Wolfhaag WAO022
m. Nikita v.h. Oude Turfland NAP097
f. D. Kattouw, DE PUNT
e. D. Kattouw, DE PUNT
Kampioen  Jongste Geitlammeren
JANIS 521 V.D. KIKKERT
NAR218
Kleur: BRUIN
v. Ilja v.d. Wachthoeve WAP038
m. Janis 512 v.d. Kikkert NAP332
f. J. Laning, ZUIDWOLDE
e. J. Laning, ZUIDWOLDE
Reserve Kampioen Jongste Geitlammeren
KRISTY V.D. CHEVRETTEHOEVE
NAR263
Kleur: BRUIN
v. BZN 104 v.d. Marpôlle NAP063
m. Gonda v.d. Chevrettehoeve NAM126
f. J. Vries, de, MUSSELKANAAL
e. J. Vries, de, MUSSELKANAAL
Kampioen Oudste Geitlammeren
KAAT V.D. CHEVRETTEHOEVE
NAR040
Kleur: BRUIN
v. BZN 104 v.d. Marpôlle NAP063
m. Githa v.d. Chevrettehoeve NAM116
f. J. Vries, de, MUSSELKANAAL
e. J. Vries, de, MUSSELKANAAL
Reserve Kampioen Oudste Geitlammeren
VIFFI V.’T HOORNKE
NAR023
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. BZN 104 v.d. Marpôlle NAP063
m. Taffi v.’t Hoornke NAO106
f. H.J. Roelfsema, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, WEDDE
Kampioen Jeugdgeiten
LINDA 45 V.D. KUZEMER
NAP160
Kleur: BRUIN
v. BZN 102 v.d. Marpôlle NAO159
m. Linda 36 v.d. Kuzemer NAM014
f. Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD GEM.LEEK
e. Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD GEM.LEEK
Reserve Kampioen Jeugdgeiten
SHOWGIRL V. CARPE DIEM
NAP123
Kleur: BRUIN
v. BZN 102 v.d. Marpôlle NAO159
m. Saline v. Carpe Diem NAN098
f. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
Kampioen Jongere Geit en DAGKAMPIOEN GEITEN
TAMELA V.’T HOORNKE
NAO038
Kleur: BRUIN
v. Sir Balthazar v.h. Hemelveld B19003
m. Ursela 500 v.h. Averheino OAK214
f. H.J. Roelfsema, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, WEDDE
Reserve Kampioen Jongere Geit
TAFFI V.’T HOORNKE
NAO106
Kleur: BRUIN
v. Sir Balthazar v.h. Hemelveld B19003
m. Raffi v.’t Hoornke NAM303
f. H.J. Roelfsema, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, WEDDE
Kampioen Oudere Geiten
UNIQUE FAN IT BÛTENLÂN
NAM075
Kleur: BRUIN
v. Navigator 22 v.h. Groene Weitje WAK074
m. Rhianna fan it Bûtenlân NAJ190
f. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG
e. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG
Reserve Kampioen Oudere Geiten
URSELA 583 V.H. AVERHEINO
OAN274
Kleur: ZWART
v. Alwin v.d. Veldhoeve OAM104
m. Ursela 544 v.h. Averheino KEUR OAM190
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. A.J. Berends, VALTHERMOND

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.