Nationale Leusden 3-9

Sfeerfoto’s Nationale Dick Kattouw

LEUSDEN 3-9
Jury: E.J. Regelink, J.v.Ginkel
Arbiter, Reserve en tweede reserve jury lid: H Ruisch, A Groeneveld.
Kampioen Jongste Geitlam
OLYMPIA V.H. GRENSDÖRPKE
OAR114
Kleur: BRUIN
v. Joel v.h. Averheino OAP210
m. Noortje v.h. Grensdörpke OAP062
f. J.G.G. Buiting, DE HEURNE
e. J.G.G. Buiting, DE HEURNE
Reserve Kampioen Jongste Geitlam
OFELIA V.H. GRENSDÖRPKE
OAR112
Kleur: BRUIN
v. Joel v.h. Averheino OAP210
m. Naomie v.h. Grensdörpke OAP059
f. J.G.G. Buiting, DE HEURNE
e. J.G.G. Buiting, DE HEURNE
Kampioen Middelste Geitlam en Dagkampioen Geitlammeren
SAARTJE V.D. VOSSENPOEL
L22016
Kleur: BRUIN
v. Navigator 29 v.h. Groene Weitje WAN091
m. Odetje v.d. Vossenpoel L19022
f/e. A. Billen ,WELLEN
Reserve Kampioen Middelste geitlam
NELLIE V.H. SCHIPDONK
O22039
Kleur: Bruin
v. Imre v.h. Averheino OAO303
m. Melissa 96 v.h. Turkeijenhof WAM050
f/e M Vandervennet, DEINZE
Kampioen Oudste Geitlam
Queenie v.d. Remskeshoeve
B22041
Kleur: Bruin
v. Ronaldo v.d. Vossenpoel L21011
m. Nette v.d. Remskeshoeve B19016
f.e. G Rems, TIELT-WINGE
Reserve Kampioen Oudste Geitlam
FEMMIE 3 V.D. MARPÔLLE
NAR020
Kleur: BRUIN
v. Kjeld v.d. Wieringermeer OAP259
m. Femmie v.d. Marpôlle NAO138
f. S. Veen, v.d., JISTRUM
e. S. Veen, v.d., JISTRUM
Kampioen Jeugdgeit
MIRANDA V.D. PIJPJES
NAP300
Kleur: ZWART
v. Heeckeren Ziggo NAO241
m. Leonie v.d. Pijpjes NAO245
f. S.H. Dekker, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, DE KNIPE
Reserve Kampioen Jeugdgeit
URSELA 652 V.H. AVERHEINO
OAP220
Kleur: BRUIN
v. Luciano v.d. Wolfhaag WAN033
m. Ursela 558 v.h. Averheino OAM210
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. FAM. Bruggink, HAARLE
Kampioen Jongere Geit en Dagkampioen Geiten
POLLY V.D. DOORNSLAG
OAO155
Kleur: ZWART
v. Lankeren A Ubbo CAN028
m. Perilla v.d. Doornslag OAM162
f. E.H. Schierboom, DREMPT
e. E.H. Schierboom, DREMPT
Reserve Kampioen Jongere Geit
TAFFI V.’T HOORNKE
NAO106
Kleur: BRUIN
v. Sir Balthazar v.h. Hemelveld B19003
m. Raffi v.’t Hoornke NAM303
f. H.J. Roelfsema, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, WEDDE
Kampioen Oudere Geiten
KIM V.H. KNABBELHÖFKE
OAN022
Kleur: BRUIN
v. Cesar v.d. Cronenburg HAM029
m. Herma v.h. Knabbelhöfke OAL047
f. A. Asbroek, BECKUM
e. A. Asbroek, BECKUM
Reserve Kampioen Oudere Geiten
HEECKEREN SECRETARESSE
NAN313
Kleur: ZWART
v. Jurre v.d. Pijpjes NAM203
m. Heeckeren Pretoria NAG167
f. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
Kampioen Veterane Geiten
URSELA 492 V.H. AVERHEINO
OAK055
Kleur: BRUIN
v. Casa Rosa’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAJ075
m. Ursela 457 v.h. Averheino STER OAH254
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. O. Koppelman, BOEKELO
Reserve Kampioen Veterane Geiten
HALLELUJAH V.D. WOLFHAAG
WAJ019
Kleur: ZWART
v. Casa Rosa’s Grandeur v.d. Elsenburg HAG006
m. Francis v.d. Wolfhaag WAG015
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e. A Meiresonne, EVERGEM-SLEIDINGE
Kampioen Eigenaarsgroep
E Wesselink, Heelweg
Reserve kampioen Eigenaarsgroep
E.de Vos Den Ham

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.