Wijdenes 30-07-2022

Uitslagen Openshow Noord Holland te Wijdenes Juryleden; C. Plomp en E. Regelink; Aspirant M. vandervennet

Wijdens 30-07-22
Jury: C. Plomp en E. Regelink
Aspirant keurmeester M. vanderVennet

Kampioen boklam en Dagkampioen
Be my day v.d. Balkweit 19-03-22 BRUIN HAR037
v. Heeckeren Meint NAP227
m. Sail Away v.d. Balkweit HAM105
f.e. M. Snip, WESTWOUD

Reserve Kampioen boklam
Goofy v.d. Cronenburg 07-01-22 Bruin HAR007
v. Marchel v.d. Pijpjes NAP245
m. Carly v.d. Cronenburg HAM037
f.e. B. Groentjes. Castricum

Kampioen Jeugdbok
Ivo v.d. Vossehoeve 08-01-21 Bruin OAP046
v. Valeriaan 9 v.d. Optimist NAO225
m. Dieke v.d. Vossehoeve OAK157
f.e. E. de Vos, DEN HAM

Reserve Kampioen Jeugdbok
Fabian v.d. Cronenburg 17-01-21 BRUIN HAP003
v. Ismael v.h. Averheino OAO355
m. Carly v.d. Cronenburg HAM037
f. B. Groentjes, CASTRICUM
e. E. de Vos, DEN HAM

Kampioen geitlam
Kaat v.d. Chevrettehoeve 19-1-2022 Bruin NAR040
v. BZN 104 v.d. Marpolle NAP063
m. Githa v.d. Chevrettehoeve NAM116
f.e. J. de Vries, MUSSELKANAAL

Reserve Kampioen geitlam
Nicolette v.h. Knabbelhofke 4-2-2022 Bruin OAR053
v. BZN 105 v.d. Marpolle NAP052
m. Jessy v.h. Knabbelhofke OAM052
f.e. A. Asbroek, BECKUM

Kampioen jeugdgeit
Ursela 652 v.h. Averheino 14-3-2021 BRUIN OAP220
v. Luciano v.d. Wolfhaag WAN033
m. Ursela 558 v.h. Averheino OAM210
f.e. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE

Reserve Kampioen jeugdgeit
Dianne v.d. Veldhoeve 1-1-2021 Zwart OAP066
v. Lisandro v.d. Wolfhaag WAN053
m. Annemoon v.d. Veldhoeve OAM103
f.e. E. Wesselink, HEELWEG

Kampioen jongere geit
Ursela 607 v.h. Averheino 43885 ZWART OAO193
v. Koen v.d. Wolfhaag WAM010
m. Ursela 542 v.h. Averheino KEUR OAM192
f.e. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE

Reserve Kampioen jongere geit
Lissa v. Carpe diem 43857 ZWART OAO070
v. Topolino 100 v.h. Turkeyenhof WAN008
m. Alda v. Carpe Diem NAN109
f.e. H. Wiersma, OOSTWOLD

Kampioen oudere geit + Dagkampioen
Ursela 544 v.h. Averheino 43471 BRUIN OAM190
v. Felix vd. Wieringermeer
m. Ursela 489 van het Averheino OAK039
f.e. Fam. Bruggink, HAARLE

Reserve Kampioen oudere geit
Kim v.h. Knabbelhöfke 43471 BRUIN OAN022
v. Cesar v.d. Cronenburg HAM029
m. Herma v.h. Knabbelhöfke OAL047
f.e. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM

Kampioen Veteranen geit
Mandy my dear v.d. Balkweit 42421 Br Stippel HAJ091
v. Bastiaan v.d. Loarikshoeve OAH117
m. Missisippi v.d. Balkweit HAG034
f.e. M. Snip, WESTWOUD

Reserve Kampioen veteranen geit
Ursela 492 v.h. Averheino 42421 BRUIN OAK055
v. Casa Rosa’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAJ075
m. Ursela 457 v.h. Averheino STER OAH254
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
e. O. Koppelman, Nieuwe Beekweg 128, BOEKELO

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.