Belgische Nationale Jesseren 9-7

Jury: C.Plomp en H Wiersma
Kampioen Boklam
OMBRE V.H. SCHIPDONK
O22.033
Kleur:Bruin
v: Imre v.h. Averheino OAO303
m: Orélie vd Vossenpoel L19.009
f.e.: M. Vandervennet, Deinze
Reserve Kampioen Boklam
LODEWIJK V.H. HEIEINDE
A22004
Kleur: ZWART
v. Topolino MJ 100 v.h. Turkeyenhof WAP005
m. Jeanine v.h. Heieinde A20009
f. F. Raeymaekers, VEERLE LAAKDAL BELGIE
e: F Raymaekers, Laakdal
Kampioen Jeugdbok en Dagkampioen
BZN 104 V.D. MARPÔLLE
NAP063
Kleur: BRUINBONT
v. Navigator 29 v.h. Groene Weitje WAN091
m. Naomi 8 v.d. Marpôlle NAK140
f. S. Veen, v.d., JISTRUM
e: A Meiresonne, Evergem
Reserve Kampioen Jeugdbok
BEAUTIFULL V.H. RHEEWOLD
OAP108
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Ingmar v.h. Averheino OAO185
m. Lankeren A Ulexia CAN038
f. M. Bosman, GEESTEREN
e: J van Eck, LEERBROEK
Kampioen  Jongste Geitlam
NISJE v.’t Reigershof
O22015
kleur:Zwartstippel
v: Nico v.d. Wolfhaag WAP019
m: Lieke v.’t Reigershof O20030
fe: A. Meiresonne , Evergem
Reserve Kampioen Jongste Geitlam
SAARTJE v.d. Vossenpoel
Kleur: Bruin
L22016
v: Navigator 29 v.h. Groene Weitje WAN091
m: Odetje v.d. Vossenpoel L19022
f.e.: a. Billen, Wellen
Kampioen  Oudste Geitlam
SASKIA v.h. Rooiveld
A22024
kleur:Bruin
v: Topolino MJ 100 v.h. Turkeijenhof WAP005
m: Quereis v.h. Rooiveld A22024
fe:C Mertens, Westerloo
Reserve Kampioen Oudste Geitlam
Sylvie v.h. Rooiveld
Kleur: Bruin
A22023
v: Topolino MJ 100 v.h. Turkeijenhof WAP005
m: Quereis v.h. Rooiveld A22024
fe:C Mertens, Westerloo
Kampioen Jeugdgeit
MAAIKE v.’t Reigershof
O21.010
Kleur: Zw. Contrstippel
v: Lander v.’t Reigershof O20040
m: Model 13 v.h. Abdijbos 017020
f.e. A Meiresonne, Evergem
Reserve Kampioen Jeugdgeiten
DIANNE V.D. VELDHOEVE
OAP066
Kleur: ZWART
v. Lisandro v.d. Wolfhaag WAN053
m. Annemoon v.d. Veldhoeve OAM103
f. E. Wesselink, Zelhemseweg 65, HEELWEG
Kampioen Jongere Geiten
Jeanine v.h. Heieinde
A20.009
Kleur: Zwart
v: Hein v.d. Lange Weide CAM028
m: Hymke v.h. Heieinde A18.010
f.e.: F. Raymaekers, Laakdal.
Reserve Kampioen Jongere Geiten
KAYLIN V.D. ELSENBURG
HAO010
Kleur: ZWART
v. Carlos v.d. Loarikshoeve OAN043
m. Jacky v.d. Elsenburg HAN033
f. M. Groot, ANDIJK
e. E. Wesselink, Heelweg
Kampioen Oudere Geiten
PIPET SCOTT
B19038
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Nairobi Scott B17037
f. G.  Bosmans, TILDONK BELGIE
e. G.  Bosmans, TILDONK BELGIE
Reserve Kampioen Oudere Geiten
POMPIDOU SCOTT
B19040
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Model 13 v.h. Abdijbos O17020
f. G.  Bosmans, TILDONK BELGIE
e. G.  Bosmans, TILDONK BELGIE
Kampioen Veterane geit en Dagkampioen
JESSIE V.D. VOSSENPOEL
L14001
Kleur: BRUIN
v. Charlo v.h. Knabbelhöfke KEUR OAF017
m. Hanne v.d. Vossenpoel L12013
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. A. Billen, WELLEN BELGIE
Reserve Kampioen Veterane Geiten
HALLELUJAH V.D. WOLFHAAG
WAJ019
Kleur: ZWART
v. Casa Rosa’s Grandeur v.d. Elsenburg HAG006
m. Francis v.d. Wolfhaag WAG015
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e. A.  Meiresonne, EVERGEM-SLEIDINGE BELGIE

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.