Den Ham 25-06

Den Ham 25-06-22
Jury: J. van Ginkel en H. Ruisch
Aspirant keurmeester M. vanderVennet

Kampioen boklam en Dagkampioen
Goofy v.d. Cronenburg 7-1-20022 BRUIN HAR007
v. Marchel v.d. Pijpjes NAP245
m. Carly v.d. Cronenburg HAM027
f.e. B. Groentjes, CASTRICUM

Reserve Kampioen boklam
Ringo 61 v.d. Aljahoeve 14-02-22 Brstippel NAR127
v. Marciano v.d. Wolfhaag NAP052
m. Hanna v.d. Aljahoeve NAO116
f.e. A. Berends, VALTHERMOND

Kampioen Jeugdbok
BZN 104 v.d. Marpôlle 20-01-21 Brstippel NAP063
v. Navigator 29 v.h. Groene Weitje WAN091
m. Naomi 8 v.d. Marpolle NAK140
f. S. Veen, v.d., De Meren 10, JISTRUM
e. A. Meiresonne, EVERGEM SLEIDINGE

Reserve Kampioen Jeugdbok/ Jongere Bok
BZN 105 v.d. Marpôlle 17-01-21 BRUIN NAP052
v. Igor v.d. Wieringermeer OAN135
m. Marije 1 v.d. Marpôlle NAN215
f. S. Veen, v.d., De Meren 10, JISTRUM
e. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM

Kampioen Jongere bok
Imre v.h. Averheino 12-3-2020 BRUIN OAO303
v. Koen v.d. Wolfhaag WAM010
m. Ursela 544 v.h. Averheino KEUR OAM190
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM

Kampioen geitlam
Nisje v.’t Reigershof 4-2-2022 Zw Stippel O22.015
v. Nico v.d. Wolfhaag WAP019
m. Lieske v.’Reigershof O20.030
f.e. A. Meiresonne, EVERGEM SLEIDINGE

Reserve Kampioen geitlam
Charon v.d. Voarboer 16-1-2022 Bruin OAR006
v. Jasper v.h. Averheino OAP211
m. Charon v.d. Loarikshoeve OAL088
f.e. J. Voorhuis, GEESTEREN

Kampioen jeugdgeit
Ursela 652 v.h. Averheino 14-3-2021 BRUIN OAP220
v. Luciano v.d. Wolfhaag WAN033
m. Ursela 558 v.h. Averheino OAM210
f.e. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE

Reserve Kampioen jeugdgeit
Corina v.d. Loarikshoeve 27-2-2021 Zwstippel OAP153
v. Imre v.h. Averheino OAO197
m. Courtney v.d. Loarikshoeve OAN159
f.e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM

Kampioen jongere geit
Ursela 607 v.h. Averheino 43885 ZWART OAO193
v. Koen v.d. Wolfhaag WAM010
m. Ursela 542 v.h. Averheino KEUR OAM192
f.e. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE

Reserve Kampioen jongere geit
Britney v.d. Loarikshoeve 43857 ZWART OAO070
v. Jurre v.d. Pijpjes NAM203
m. Barbara v.d. Loarikshoeve OAN047
f.e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM

Kampioen oudere geit + Dagkampioen
Kim v.h. Knabbelhöfke 43471 BRUIN OAN022
v. Cesar v.d. Cronenburg HAM029
m. Herma v.h. Knabbelhöfke OAL047
f.e. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM

Reserve Kampioen oudere geit
Barbara v.d. Loarikshoeve 43481 BRUIN OAN047
v. Ewoud v.h. Averheino KEUR OAK056
m. Brenda v.d. Loarikshoeve OAJ204
f.e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM

Kampioen Veteranen geit
Ursela 492 v.h. Averheino 42421 BRUIN OAK055
v. Casa Rosa’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAJ075
m. Ursela 457 v.h. Averheino STER OAH254
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
e. O. Koppelman, Nieuwe Beekweg 128, BOEKELO

Reserve Kampioen veteranen geit
Fleur v.d. Elsenburg 42041 BRUIN HAJ072
v. Wilko v.d. Cronenburg HAG116
m. Akira v.d. Elsenburg HAD041
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.