Den Ham 4-6

Den Ham 04-06-22
Jury: A. Groeneveld en D. Meiressonne
Aspirant keurmeester M. vanderVennet

Kampioen boklam
Jan v.d. Loarikshoeve 16-01-22 BRUIN OAR063
v. Imre v.h. Averheino OAO303
m. Bettineke v.d. Loarikshoeve OAM033
f.e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
f.e. Gebr. Bolmer, DEN HAM

Reserve Kampioen boklam
Nol v.h. Knabbelhöfke 19-01-22 BRUIN OAR048
v. BZN 105 v.d. Marpôlle NAP052
m. Madelon v.h. Knabbelhöfke OAP008
f.e. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM

Kampioen Jeugdbok
BZN 105 v.d. Marpôlle 17-01-21 BRUIN NAP052
v. Igor v.d. Wieringermeer OAN135
m. Marije 1 v.d. Marpôlle NAN215
f. S. Veen, v.d., De Meren 10, JISTRUM
e. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM

Reserve Kampioen Jeugdbok
Fabian v.d. Cronenburg 44212 HAP003
v. Ismael v.h. Averheino OAO355
m. Carly v.d. Cronenburg HAM037
f. B. Groentjes, Cronenburgerlaantje 1, CASTRICUM
e. E. Vos, de, Vroomshoopseweg 53, DEN HAM

Kampioen Jongere bok en Dagkampioen
Imre v.h. Averheino 43902 BRUIN OAO303
v. Koen v.d. Wolfhaag WAM010
m. Ursela 544 v.h. Averheino KEUR OAM190
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM

Kampioen geitlam
Lotje 2 v. Bad Boekelo 44584 BRUIN OAR011
v. Jasper v.h. Averheino OAP211
m. Cleopatra v.d. Loarikshoeve OAN048
f.e. O. Koppelman, Nieuwe Beekweg 128, BOEKELO

Reserve Kampioen geitlam
Okapi v.h. Grensdörpke 44572 ZW.CON.STIP. OAR109
v. Joel v.h. Averheino OAP210
m. Mariëlle v.h. Grensdörpke OAO098
f.e. J. Buiting, Spekkendijk 7, DE HEURNE

Kampioen jeugdgeit
Felicia v.d. Loarikshoeve 44243 BRUIN OAP150
v. Imre v.h. Averheino OAO303
m. Fleur v.d. Loarikshoeve OAO036
f.e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM

Reserve Kampioen jeugdgeit
Noortje v.h. Grensdörpke 44221 ZWART OAP062
v. Ivan v.h. Averheino OAO197
m. Mariëlle v.h. Grensdörpke OAO098
f.e. J. Buiting, Spekkendijk 7, DE HEURNE

Kampioen jongere geit + Dagkampioen
Ursela 607 v.h. Averheino 43885 ZWART OAO193
v. Koen v.d. Wolfhaag WAM010
m. Ursela 542 v.h. Averheino KEUR OAM192
f.e. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE

Reserve Kampioen jongere geit
Britney v.d. Loarikshoeve 43857 ZWART OAO070
v. Jurre v.d. Pijpjes NAM203
m. Barbara v.d. Loarikshoeve OAN047
f.e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM

Kampioen oudere geit
Kim v.h. Knabbelhöfke 43471 BRUIN OAN022
v. Cesar v.d. Cronenburg HAM029
m. Herma v.h. Knabbelhöfke OAL047
f.e. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM

Reserve Kampioen oudere geit
Barbara v.d. Loarikshoeve 43481 BRUIN OAN047
v. Ewoud v.h. Averheino KEUR OAK056
m. Brenda v.d. Loarikshoeve OAJ204
f.e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM

Kampioen Veteranen geit
Fleur v.d. Elsenburg 42041 BRUIN HAJ072
v. Wilko v.d. Cronenburg HAG116
m. Akira v.d. Elsenburg HAD041
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM

Reserve Kampioen veteranen geit
Ursela 492 v.h. Averheino 42421 BRUIN OAK055
v. Casa Rosa’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAJ075
m. Ursela 457 v.h. Averheino STER OAH254
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
e. O. Koppelman, Nieuwe Beekweg 128, BOEKELO

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.