Stuifzand 25 September

Stuifzand 25-9-2021
Jury: Adriaan Groeneveld en Johan van Ginkel
Aspirant keurmeester: Eric Wesselink
Kampioen Boklammeren en DAGKAMPIOEN Bokken
JOEL V.H. AVERHEINO
OAP210
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Ivan v.h. Averheino OAO197
m. Ursela 539 v.h. Averheino OAM184
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. J.G.G. Buiting, DE HEURNE
Reserve Kampioen Boklammeren
BZN 104 V.D. MARPÔLLE
NAP063
Kleur: BRUINBONT
v. Navigator 29 v.h. Groene Weitje WAN091
m. Naomi 8 v.d. Marpôlle NAK140
f. S. Veen, v.d., JISTRUM
e. J. Vries, de, MUSSELKANAAL
Kampioen Jeugdbok
LUUT V.D. WOUDSTAL
NAO341
Kleur: CAMELBONT
v. Carlo fan It Wyldfjild NAN394
m. Ninja v.d. Woudstal NAN404
f. L. Huizenga, ROODKERK
e. L. Huizenga, ROODKERK
Kampioen Jongere Bokken
BASTIAAN V.D. VELDHOEVE
OAN075
Kleur: BRUIN
v. Duncan v.h. Averheino KEUR OAJ131
m. Sharella v.d. Roomberg OAL227
f. E. Wesselink, HEELWEG
e. K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK
Kampioen Jongste Geitlammeren
HEECKEREN TRUIDA
NAP221
Kleur: ZWART
v. Heeckeren Puma NAO198
m. Heeckeren Secretaresse NAN313
f. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
Reserve Kampioen Jongste Geitlammeren
URSELA 652 V.H. AVERHEINO
OAP220
Kleur: BRUIN
v. Luciano v.d. Wolfhaag WAN033
m. Ursela 558 v.h. Averheino OAM210
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. FAM. Bruggink, HAARLE
Kampioen Oudste Geitlammeren
LINDA 44 V.D. KUZEMER
NAP159
Kleur: BRUINBONT
v. BZN 102 v.d. Marpôlle NAO159
m. Linda 36 v.d. Kuzemer NAM014
f. Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD GEM.LEEK
e. Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD GEM.LEEK
Reserve Kampioen Oudste Geitlammeren
NAOMIE V.H. GRENSDÖRPKE
OAP059
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Ivan v.h. Averheino OAO197
m. Heaven v.h. Grensdörpke KEUR OAJ008
f. J.G.G. Buiting, DE HEURNE
e. J.G.G. Buiting, DE HEURNE
Kampioen Jeugdgeiten en DAGKAMPIOEN Geiten
LISSA VAN CARPE DIEM
NAO060
Kleur: ZWART
v. Topolino 100 v.h. Turkeyenhof WAN008
m. Alda v.Carpe Diem NAN109
f. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
Reserve Kampioen Jeugdgeiten
URSELA 618 V.H. AVERHEINO
OAO208
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Koen v.d. Wolfhaag WAM010
m. Ursela 539 v.h. Averheino OAM184
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. FAM. Bruggink, HAARLE
Kampioen Jongere Geit
HAYLEY V.D. OPTIMIST
NAN140
Kleur: BRUIN
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Jannie v.d. Optimist NAH300
f. P. Sibma, URETERP
e. P. Sibma, URETERP
Reserve Kampioen Jongere Geit
MARIJE 1 V.D. MARPÔLLE
NAN215
Kleur: BRUIN
v. Hektor v.d. Wieringermeer HAM067
m. Femke 3 v.d. Marpôlle NAM258
f. S. Veen, v.d., JISTRUM
e. S. Veen, v.d., JISTRUM
Kampioen Oudere Geiten
RAFFI V.’T HOORNKE
NAM303
Kleur: ZWART
v. Joshua v.d. Wolfhaag KEUR WAL022
m. Ursela 500 v.h. Averheino OAK214
f. H.J. Roelfsema, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, WEDDE
Reserve Kampioen Oudere Geiten
SANDRA FAN IT BÛTENLAN
NAK099
Kleur: BRUIN
v. Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe NAJ186
m. Rhianna fan it Bûtenlân NAJ190
f. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG
e. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG
Kampioen Veterane Geiten
MARCELLA V.D. VEENHORST KEUR
NAG262
Kleur: ZWART
v. Black Beauty v.h. Rheewold OAE300
m. Querida v.d. Veenhorst NAF288
f. K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK
e. K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.