Vlierden 11 September

Vlierden 11-9-2021
Jury: Hilko Wiersma en Cor Plomp
Aspirant keurmeester: Rick Bolmer
Kampioen Boklammeren
JOOST V.H. AVERHEINO
OAP195
Kleur: BRUIN
v. Trying to explain v.d. Balkweit HAO004
m. Ursela 574 v.h. Averheino OAN260
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. K. Nispen, van, OUDENBOSCH
Reserve Kampioen Boklammeren
RONALDO V.D.VOSSENPOEL
L21011
Kleur
v. Izar v.d. Wieringermeer OAN153
m. Neeltje v.d. Vossenpoel L18014
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
Kampioen Jeugdbokken en Dagkampioen Bokken
ANNE’S GRANDEUR V.D. ELSENBURG
HAO017
Kleur: ZWART
v. Levie v.d. Wolfhaag WAN027
m. Anne v.d. Sappewerf HAL039
f. M. Groot, ANDIJK
e. E. Wesselink, Zelhemseweg 65, HEELWEG
Reserve Kampioen Jeugdbokken
HORETIO V.D. WACHTHOEVE
WAO049
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Heeckeren Kastelein NAN280
m. Geike v.d. Wachthoeve WAN004
f. J. Eck, van, LEERBROEK
e. E. Vos, de, DEN HAM
Kampioen Jongere Bokken
POINTWOOD’S FRITSKE
CAN058
Kleur: BLACK AND TAN
v. Hugo v.h. Hof OAK248
m. Anne v.d. Stoevinghe EMINENT OAB220
f. H v. Ballegooijen, Helmond
e. E. Weijer, van de, OPLOO
Reserve Kampioen Jongere Bokken
BENNO 31 V.T. DRIEHUUKSKE
CAN002
Kleur: ZWART
v. Iepke v.d. Wolfhaag WAK044
m. Frieda v.d. Wolfhaag WAG018
f. E. Weijer, van de, OPLOO
e. E. Weijer, van de, OPLOO
Kampioen Geitlammeren
DONA V.D. VELDHOEVE
OAP069
Kleur: ZWART
v. Ingo v.h. Averheino OAO199
m. Sharella v.d. Roomberg OAL227
f. E. Wesselink, Zelhemseweg 65, HEELWEG
e. E. Wesselink, Zelhemseweg 65, HEELWEG
Reserve Kampioen Geitlammeren
ELISHA V.D. LANGE WEIDE
CAP048
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Horetio v.d. Wachthoeve WAO049
m. Estella v.d. Lange Weide CAN046
f. P. Derks, APPELTERN
e. P. Derks, APPELTERN
Kampioen Jeugdgeiten
LEA V.D. PIJPJES
NAO257
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Levie v.d. Wolfhaag WAN027
m. Kea v.d. Pijpjes NAN309
f. S.H. Dekker, DE KNIPE
e. U Smets BINKOM(B)
Reserve Kampioen Jeugdgeiten
HORTENSIA V.D. WACHTHOEVE
WAO047
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. Heeckeren Kastelein NAN280
m. Gebby v.d. Wachthoeve WAN002
f. J. Eck, van, LEERBROEK
e. J. Eck, van, LEERBROEK
Kampioen Jongere Geit
ODETJE V.D. VOSSENPOEL
L19022
Kleur: BRUIN
v. Koen v.d. Wolfhaag WAM010
m. Neeltje v.d. Vossenpoel L18014
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. A. Billen, WELLEN BELGIE
Reserve Kampioen Jongere Geit
IMKE V.D. STEENBLOOKHOEVE
L19003
Kleur: ZWART
v. Koen v.d. Wolfhaag WAM010
m. Mindy v.d. Vossenpoel L17007
f. M. Grosemans, DIEPENBEEK BELGIE
e. M. Grosemans, DIEPENBEEK BELGIE
Kampioen Oudere Geiten en Dagkampioen Geiten
METTA V.D. REMSKESHOEVE
B18037
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Maƫstro v.d. Vossenpoel L17015
m. Lente v.d. Remskeshoeve B17025
f. G. Rems, TIELT-WINGE BELGIE
e. G. Rems, TIELT-WINGE BELGIE
Reserve Kampioen Oudere Geiten
LANKEREN A TESSA
CAM018
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Baron v.h. Rheewold OAL017
m. Lankeren A Rosalie CAK008
f. G. Druyff, VOORTHUIZEN
e. J. Eck, van, LEERBROEK
Kampioen Veterane Geiten
CELLY V.D. BARBADOSHOEVE KEUR
WAJ057
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Carlos v.h. Averheino OAH073
m. Brunella v.d. Barbadoshoeve WAH060
f.e. K. Nispen, van, OUDENBOSCH

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.