Belgische Nationale Jesseren 17-7-2021

Jesseren 17-7-2021
Jury: Johan van Ginkel en Cor Plomp
Kampioen Boklam 
ANNES V.D. KRUISBERG
OAP112
Kleur: ZWART
v. Anne’s Grandeur v.d. Elsenburg HAO017
m. Black Queen v.h. Groene Weitje WAJ063
f. F.H. Wesselink, DOETINCHEM
e. F.H. Wesselink, DOETINCHEM
Reserve Kampioen Boklam
KEIZER v.h.HEIEINDE
A21.001
Kleur:Bruin
v: Magnum v.d. Vossenpoel
m: Ida vh Heieinde
f.e.: F Raeymaekers, Laakdal
Kampioen Oudste bok en DAGKAMPIOEN
JHONNY v.h.HEIEINDE
Kleur : Bruin
A.20.004
v: Ilja v.d.Wolfhaag
m: Luna v.d. Vossenpoel
f.e: F Raymaekers
Reserve Kampioen Oudste bok
NAVIGATOR 29 V.H. GROENE WEITJE
WAN091
Kleur: ZWART
v. Ultsje fan it Bûtenlan NAM093
m. Tanja 70 v.h. Groene Weitje WAL056
f. A. Groeneveld, POEDEROIJEN
e. E. Wesselink, Zelhemseweg 65, HEELWEG
Kampioen Jongste Geitlam
RITA v.d. VOSSENPOEL
L21.019
kleur:Bruin
v: Bastiaan v.d. Veldhoeve
m: Odetje v.d. Vossenpoel
fe: A. Billen, Wellen
Reserve kampioen Jongste Geitlam
PAREL v.d. REMSKESHOEVE
Kleur:Zw. Contrastippel 
B21.012
v: Percy v.d. Vossenpoel
m; Metta v.d. Remskeshoeve
f.e.: G Rems, Tielt-Winge
Kampioen Oudste Geitlam
Maaike v.h. REIGERSHOF
Kleur:Zw.Contrastippel
O21.010
v:Lander v.h.Reigershof 
m:Model 13 v.h. Abdijbos
fe: A. Meiresonne, Evergem
Reserve Kampioen Oudste geitlam
DINA V.D. VELDHOEVE
OAP071
Kleur: ZWART
v. Ingo v.h. Averheino OAO199
m. Sharella v.d. Roomberg OAL227
f. E. Wesselink, Zelhemseweg 65, HEELWEG
e. E. Wesselink, Zelhemseweg 65, HEELWEG
Kampioen Jeugdgeiten
LIEKE v.h.REIGERSHOF
O20.030
Kleur: ZWART
v: Gitta’s Grandeur v.d.Elsenburg
m: Lissa 111 v.h.Turkeijenhof
f.e.: A. Meiresonne, Evergem
Reserve Kampioen Jeugdgeiten
HORTENSIA V.D. WACHTHOEVE
WAO047
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. Heeckeren Kastelein NAN280
m. Gebby v.d. Wachthoeve WAN002
f. J. Eck, van, LEERBROEK
e. J. Eck, van, LEERBROEK
Kampioen Jongere Geiten 
ODETJE V.D. VOSSENPOEL
L19022
Kleur: BRUIN
v. Koen v.d. Wolfhaag WAM010
m. Neeltje v.d. Vossenpoel L18014
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. A. Billen, WELLEN BELGIE
Reserve Kampioen Jongere Geiten
MELISSA 100 V.H. TURKEYENHOF
WAN013
Kleur: ZWART
v. Koen v.d. Wolfhaag WAM010
m. Lissa 109 v.h. Turkeyenhof WAM048
f. L. Dumortier, NAZARETH BELGIE
e. L. Dumortier, NAZARETH BELGIE
Kampioen Oudere Geiten en DAGKAMPIOEN
MODEL 13 V.H. ABDIJBOS
O17020
Kleur: BRUIN
v. Troubadour 4 v.h. Abdijbos O16065
m. Model 5 v.h. Abdijbos O12041
f. Dimitri Meiresonne, BASSEVELDE
e. Dimitri Meiresonne, BASSEVELDE
Reserve Kampioen Oudere Geiten
NEELTJE V.D. VOSSENPOEL
L18014
Kleur: BRUIN
v. Nandje v.h. Rooiveld A17022
m. Lena v.fd. Vossenpoel L16015
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. A. Billen, WELLEN BELGIE
Kampioen Veterane Geiten
JESSIE V.D. VOSSENPOEL
L14001
Kleur: BRUIN
v. Charlo v.h. Knabbelhöfke KEUR OAF017
m. Hanne v.d. Vossenpoel L12013
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. A. Billen, WELLEN BELGIE
Reservekampioen Veterane Geiten
HALLELUJAH V.D. WOLFHAAG
WAJ019
Kleur: ZWART
v. Casa Rosa’s Grandeur v.d. Elsenburg HAG006
m. Francis v.d. Wolfhaag WAG015
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e. D. Dumeez, EREMBODEGEM BELGIE

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.