Zuidlaren 3-7-2021

Zuidlaren 3-7-2021
Jury: Johan van Ginkel en Cor Plomp
Kampioen Boklam en Dagkampioen
PASCAL V.D. OPTIMIST
NAP168
Kleur: ZWART
v. Navigator 29 v.h. Groene Weitje WAN091
m. Hosanna v.d. Optimist NAO222
f. P. Sibma, URETERP
e. P. Sibma, URETERP
Reserve Kampioen Boklam
RAMIRO V.D. VEENHORST
NAP252
Kleur: ZWART
v. Navigator 29 v.h. Groene Weitje WAN091
m. Marcella v.d. Veenhorst KEUR NAG262
f. K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK
e. K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK
Kampioen Jeugdbok
LUUT V.D. WOUDSTAL
NAO341
Kleur: CAMELBONT
v. Carlo fan It Wyldfjild NAN394
m. Ninja v.d. Woudstal NAN404
f. L. Huizenga, ROODKERK
e. L. Huizenga, ROODKERK
Kampioen Geitlammeren
ESMÉ 3 V.D. MARPÔLLE
NAP149
Kleur: BRUIN
v. Hektor v.d. Wieringermeer HAM067
m. Esmé v.d. Marpôlle NAM142
f. S. Veen, v.d., JISTRUM
e. S. Veen, v.d., JISTRUM
Reserve Kampioen Geitlammeren
HEECKEREN TRUIDA
NAP221
Kleur: ZWART
v. Heeckeren Puma NAO198
m. Heeckeren Secretaresse NAN313
f. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
Kampioen Jeugdgeiten
TAFFI V.’T HOORNKE
NAO106
Kleur: BRUIN
v. Sir Balthazar v.h. Hemelveld B19003
m. Raffi v.’t Hoornke NAM303
f. H.J. Roelfsema, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, WEDDE
Reserve Kampioen Jeugdgeiten
FEMMIE V.D. MARPÔLLE
NAO138
Kleur: BRUIN
v. Hektor v.d. Wieringermeer HAM067
m. Femke v.d. Marpôlle NAN028
f. S. Veen, v.d., JISTRUM
e. S. Veen, v.d., JISTRUM
Kampioen Jongere Geit 
HEECKEREN SECRETARESSE
NAN313
Kleur: ZWART
v. Jurre v.d. Pijpjes NAM203
m. Heeckeren Pretoria NAG167
f. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
Reserve Kampioen Jongere Geit
SALINE V. CARPE DIEM
NAN098
Kleur: BRUIN
v. Sekuur v.d. Kikkert NAM092
m. Suzanne v. Carpe Diem NAL274
f. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
Kampioen Oudere Geiten en DAGKAMPIOEN
ESMÉ V.D. MARPÔLLE
NAM142
Kleur: BRUIN
v. Valeriaan v.d. Optimist NAL163
m. Naomi 8 v.d. Marpôlle NAK140
f. S. Veen, v.d., JISTRUM
e. S. Veen, v.d., JISTRUM
Reserve Kampioen Oudere Geiten
JANIS 413 V.D. KIKKERT
NAK047
Kleur: BRUIN
v. Bastijn v.d. Loarikshoeve OAJ166
m. Janis 383 v.d. Kikkert NAH055
f. J. Laning, ZUIDWOLDE
e. J. Laning, ZUIDWOLDE
Kampioen Veterane Geiten
MARCELLA V.D. VEENHORST KEUR
NAG262
Kleur: ZWART
v. Black Beauty v.h. Rheewold OAE300
m. Querida v.d. Veenhorst NAF288
f. K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK
e. K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.