Vlierden 26-09-15

Vlierden 26-09-2015
Jury: E. de Vos
Kampioen boklam
CARLO 45 V.D. HAZELDONK
caj052
Kleur: ZWART
v. Halvar v.d. Balkweit HAH047
m. Celina 1 v.d. Hazeldonk CAG054
f. J. Fransen, Hazeldonkseweg 2, LIESSEL
e. J. Fransen, Hazeldonkseweg 2, LIESSEL
 

RESERVE KAMPIOEN BOKLAM:

Nero van de Lange Weide      020215         Zw-st   CAJ.066

Nero 150 van de Paepenbroekse H. B14.047

Patty van de Lange Weide. CAF.022

F/E: P. Derks, Appeltern.

 
Kampioen jeugdbok en dagkampioen
HALVAR V.D. BALKWEIT
hah047
Kleur: BRUIN
v. Bruno v.h. Averheino OAG176
m. Emmy Lou v.d. Balkweit HAG030
f. J.C.M. Snip, Zittend 6, WESTWOUD
e. J. Fransen, Hazeldonkseweg 2, LIESSEL
Reserve Kampioen jeugdbok
WOUT V.T SMELEHOFKE
cah034
Kleur: BRUIN
v. Valentino v.’t Smelehofke CAG001
m. Elske v.d. Wolfhaag WAF025
f. P. Kerkhoff, Hommersumseweg 13, HEIJEN
e. P. Kerkhoff, Hommersumseweg 13, HEIJEN
Kampioen jongere/oudere bok
CHARLO V.H. KNABBELHÖFKE KEUR
oaf017
Kleur: BRUIN
v. Blackdancer v.h. Bouwerschap NAE210
m. Marlies v.h. Knabbelhöfke STER/PREFERENT OXX396
f. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM
e. E. Weijer, van de, Driehoek 8, OPLOO
Kampioen jongere/oudere bok
ELMARDO V.D. LANGE WEIDE
cag075
Kleur: BRUIN
v. Elroy v.d. Lange Weide CAF021
m. Esmay v.d. Lange Weide CAF043
f. P. Derks, Sluissestraat 32, APPELTERN
e. E. Weijer, van de, Driehoek 8, OPLOO
Kampioen jongste geitlam
CELINA 3 V.D. HAZELDONK
caj057
Kleur: BRUIN
v. Halvar v.d. Balkweit HAH047
m. Celina v.d. Loarikshoeve OAE081
f. J. Fransen, Hazeldonkseweg 2, LIESSEL
e. J. Fransen, Hazeldonkseweg 2, LIESSEL
 

RESERVE KAMPIOEN GEITLAM:

Elseline vd Lange Weide      020215         Bruin   CAJ.067

Elmardo van de Lange Weide CAG.075

Eljade van de Lange Weide CAF.041

F/E: P. Derks, Appeltern.

 
Kampioen jeugdgeit
LANKEREN P ORKAN
cah014
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Eloy v.d. Lange Weide CAF042
m. IJsselland Victoria OAE118
f. G. Druyff, Lankerenseweg 39, VOORTHUIZEN
e. G. Druyff, Lankerenseweg 39, VOORTHUIZEN
Reserve Kampioen jeugdgeit
ESCA V.D. LANGE WEIDE
cah051
Kleur: BRUIN
v. Carlo 38 v.d. Hazeldonk CAG053
m. Esmay v.d. Lange Weide CAF043
f. P. Derks, Sluissestraat 32, APPELTERN
e. P. Derks, Sluissestraat 32, APPELTERN
Kampioen jongere geit en dagkampioen
CELINA 1 V.D. HAZELDONK
cag054
Kleur: ZWART
v. Heeckeren Shadows NAF153
m. Celina v.d. Loarikshoeve OAE081
f. J. Fransen, Hazeldonkseweg 2, LIESSEL
e. J. Fransen, Hazeldonkseweg 2, LIESSEL
Reserve Kampioen jongere geit
IMKE 3 V.’T DRIEHUUKSKE
cag024
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Donavan v.d. Pijpjes NAF142
m. Imke 18 v.d. Hazeldonk CZZ041
f. E. Weijer, van de, Driehoek 8, OPLOO
e. E. Weijer, van de, Driehoek 8, OPLOO
Kampioen oudere geit
ESMAY V.D. LANGE WEIDE
caf043
Kleur: BRUIN
v. Carlo 36 v.d. Hazeldonk CAE046
m. Esma v.d. Lange Weide CAE094
f. P. Derks, Sluissestraat 32, APPELTERN
e. P. Derks, Sluissestraat 32, APPELTERN
Reserve Kampioen oudere geit
ELJADE V.D. LANGE WEIDE
caf041
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. Carlo 36 v.d. Hazeldonk CAE046
m. Elja v.d. Lange Weide CAE092
f. P. Derks, Sluissestraat 32, APPELTERN
e. P. Derks, Sluissestraat 32, APPELTERN
Kampioen veterane geit
ELROSA V.D. LANGE WEIDE
cab022
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Xenos v.d. Pijpjes NYY269
m. Elrisa v.d. Lange Weide CZZ053
f. P. Derks, Sluissestraat 32, APPELTERN
e. P. Derks, Sluissestraat 32, APPELTERN
Reserve Kampioen veterane geit
ELSA 1 OF THE WHITE COTTAGE
ozz289
Kleur: BRUIN
v. Topline 15 v.h. Stapelbroek OYY375
m. Sandrine v.d. Roomberg OWW277
f. H.P. Ruisch, Vordenseweg 3, BARCHEM
e. E. Weijer, van de, Driehoek 8, OPLOO
Kampioen fokgroep
E. van de Weijer, Oploo
Reserve kampioen fokgroep
E. van de Weijer, Oploo

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>