Stuifzand 26-09-15

Stuifzand 26-09-2015
Jury: M. Bosman en H. Ruisch
Kampioen boklam en Dagkampioen
EELCO V.D. WIERINGERMEER
haj018
Kleur: BRUIN
v. Moke v.h. Kastelendorp OAG048
m. Charon v.d. Wieringermeer HAG094
f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
Reserve Kampioen boklam
HEROS V.H. OUDE TURFLAND
naj004
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Ikon v.d. Brinkstukken NAH027
m. Evita v.h. Oude Turfland NAF294
f. D. Kattouw, Kanaaldijk 23, DE PUNT
e. D. Kattouw, Kanaaldijk 23, DE PUNT
Kampioen jeugdbok
DERK V.D. WIERINGERMEER
hah074
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Boet v.h. Averheino OAG178
m. Charon v.d. Wieringermeer HAG094
f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
Kampioen oudere bok
MOKE V.H. KASTELENDORP
oag048
Kleur: BRUIN
v. Loekie v.d. Vossehoeve OAF216
m. Liona v.h. Kastelendorp KEUR OAD200
f. A.J. Siemes, Biesterveld 19, VORDEN
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Kampioen jongste geitlam
JANINE V.D OPTIMIST
naj263
Kleur: BRUINBONT
v. Gauke v.d. Optimist NAH303
m. Jannie v.d. Optimist NAH300
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Reserve Kampioen jongste geitlam
BELLE-PEREZĀ  V.D. VEENHORST
naj176
Kleur: BRUIN
v. Gauke v.d. Optimist NAH303
m. Saint-Tropez v.d. Veenhorst NAE307
f. K. Ploeg,v.d., Leeksterweg 17, HAULERWIJK
e. K. Ploeg,v.d., Leeksterweg 17, HAULERWIJK
Kampioen oudste geitlam
GONDA V.D. PIJPJES
naj101
Kleur: ZWART
v. Bastiaan v.d. Loarikshoeve OAH117
m. Didi v.d. Pijpjes KEUR NAF145
f. S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE
Reserve Kampioen oudste geitlam
JANIS 401 V.D. KIKKERT
naj054
Kleur: BRUINBONT
v. Gauke v.d. Optimist NAH303
m. Janis 294 v.d. Kikkert NAD026
f. J. Laning, Beijumerweg 16, ZUIDWOLDE
e. J. Laning, Beijumerweg 16, ZUIDWOLDE
Kampioen jeugdgeit
JANNIE V.D. OPTIMIST
nah300
Kleur: BRUIN
v. Moke v.h. Kastelendorp OAG048
m. Jane v.d. Optimist NAG293
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Reserve Kampioen jeugdgeit
HEECKEREN MOEZEL
nah158
Kleur: BRUIN
v. Bruno v.h. Averheino OAG176
m. Heeckeren Pristina NAG166
f. E.J. Regelink, Singel 22, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, Singel 22, LIPPENHUIZEN
Kampioen jongere geit en dagkampioen
MARCELLA V.D. VEENHORST
nag262
Kleur: ZWART
v. Black Beauty v.h. Rheewold OAE300
m. Querida v.d. Veenhorst NAF288
f. K. Ploeg,v.d., Leeksterweg 17, HAULERWIJK
e. K. Ploeg,v.d., Leeksterweg 17, HAULERWIJK
Reserve Kampioen jongere geit
CHARON V.D. WIERINGERMEER
hag094
Kleur: BRUIN
v. Ursus 55 fan Oldhuystra Zathe NAE247
m. Anneke v.d. Wieringermeer HAE104
f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
Kampioen oudere geit
DIDI V.D. PIJPJES KEUR
naf145
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. Heeckeren Rintje NAE155
m. Cleopatra v.d. Pijpjes NAE102
f. S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE
Reserve Kampioen oudere geit
ANOUK V.D. BARBANESSAHOEVE KEUR
haf018
Kleur: BRUIN
v. Lars v.d. Barbanessahoeve HAE118
m. Annelie v.d. Elsenburg HAD043
f. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
e. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>