Uitslagen Nationale keuring 2015

Leusden 05-09-2015
Jury: J. van Ginkel en E. Regelink Arbiter M. Bosman
Kampioen Jongste Geitlam
HOSANNA V.D. WOLFHAAG
WAJ055
Kleur: BRUIN
v. Grandioos v.d. Wolfhaag WAH029
m. Gonnie v.d. Wolfhaag WAH011
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Reserve Kampioen Jongste Geitlam
HEECKEREN RONDA
NAJ259
Kleur: ZWART
v. Waldorf v.h. Kastelendorp OAH312
m. Heeckeren Moezel NAH158
f. E.J. Regelink, Singel 22, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, Singel 22, LIPPENHUIZEN
Kampioen Middelste geitlam en Dagkampioen
GONDA V.D. PIJPJES
NAJ101
Kleur: ZWART
v. Bastiaan v.d. Loarikshoeve OAH117
m. Didi v.d. Pijpjes KEUR NAF145
f. S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE
Reserve Kampioen Middelste geitlam
HALLOWEEN V.D. WOLFHAAG
WAJ020
Kleur: ZWART
v. Casa Rosa’s Grandeur v.d. Elsenburg HAG006
m. Francis v.d. Wolfhaag WAG015
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Kampioen oudste geitlam
FRANKA V.D. ELSENBURG
HAJ078
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Boet v.h. Averheino OAG178
m. Catja v.d. Elsenburg HAF042
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
Reserve Kampioen Oudste geitlam
CHERLINDA V.D. LOARIKSHOEVE
OAJ156
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Elroy v.d. Loarikshoeve OAG205
m. Carleen v.d. Loarikshoeve OAE313
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Kampioen jeugdgeit
MIRIANA V.D. LOARIKSHOEVE
OAH090
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Elroy v.d. Loarikshoeve OAG205
m. Madelon v.d. Loarikshoeve KEUR OAC221
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Reserve Kampioen jeugdgeit
GALAXY V.D. WOLFHAAG
WAH020
Kleur: BRUIN
v. Casa Rosa’s Grandeur v.d. Elsenburg HAG006
m. Elladora v.d. Wolfhaag WAF002
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Kampioen jongere geit 
MARCELLA V.D. VEENHORST
NAG262
Kleur: ZWART
v. Black Beauty v.h. Rheewold OAE300
m. Querida v.d. Veenhorst NAF288
f. K. Ploeg,v.d., Leeksterweg 17, HAULERWIJK
e. K. Ploeg,v.d., Leeksterweg 17, HAULERWIJK
Reserve Kampioen jongere geit
DASILVA V.D. ELSENBURG
HAG003
Kleur: BRUIN
v. IJsselland Warsteiner OAF246
m. Akira v.d. Elsenburg HAD041
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
Kampioen oudere geit en Dagkampioen
ELFJE V.D. WOLFHAAG
WAF014
Kleur: ZWART
v. Aron v.d. Wolfhaag WAB042
m. Venetia v.d. Wolfhaag WZZ049
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Reserve Kampioen oudere geit
CAITLYN V.D. LOARIKSHOEVE KEUR
OAF039
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Quality v.d. Loarikshoeve OAE360
m. Cameron v.d. Loarikshoeve KEUR OAC205
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Kampioen veteranen geit
CAMERON V.D. LOARIKSHOEVE KEUR
OAC205
Kleur: BRUIN
v. Nero 100 v.d. Paepenbroekse Hoeve B08033
m. Chantal v.d. Loarikshoeve OYY269
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Reserve Kampioen veteranen geit
FEMKE V.H. ROOIVELD
A09014
Kleur: ZWART
v. BZN 45 v.d. Marpôlle NAB155
m. Bernadette v.h. Rooiveld A05016
f. C. Mertens-Cuyves, Kloosterstraat 32, WESTERLO BELGIE
e. C. Mertens-Cuyves, Kloosterstraat 32, WESTERLO BELGIE
Kampioen Eigenaarsgroep
Van het Knabbelhofke 
A. Asbroek
Reserve Kampioen Eigenaarsgroep
Het Grensdorpke
J. Buiting

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *