Nieuwe Pekela 01-08-15

Nieuwe Pekela 1 augustus 2015
Jury: D. Meiresonne en A. Groeneveld
Kampioen boklam
URSUS 67 FAN OLDHUYSTRA ZATHE
NAJ058
Kleur: BRUIN
v. Ursus 55 fan Oldhuystra Zathe NAE247
m. Christien v.d. Wieringermeer HAG069
f. F. Beer, de, Master f.Loanstr. 31, METSLAWIER
e. F. Beer, de, Master f.Loanstr. 31, METSLAWIER
Reserve Kampioen boklam
HEECKEREN MADRID
NAJ104
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Bastiaan v.d. Loarikshoeve OAH117
m. Heeckeren Sofia NAG069
f. E.J. Regelink, Singel 22, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, Singel 22, LIPPENHUIZEN
Kampioen jeugdbok
GAUKE V.D. OPTIMIST
NAH303
Kleur: ZWARTBONT
v. Wite Gauke v.d. Optimist NAG355
m. Marja v.d. Optimist NAG292
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Kampioen jongere bok en dgkampioen
MOKE V.H. KASTELENDORP
OAG048
Kleur: BRUIN
v. Loekie v.d. Vossehoeve OAF216
m. Liona v.h. Kastelendorp KEUR OAD200
f. A.J. Siemes, Biesterveld 19, VORDEN
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Kampioen jongste geitlam
HEECKEREN RONDA
NAJ259
Kleur: ZWART
v. Waldorf v.h. Kastelendorp OAH312
m. Heeckeren Moezel NAH158
f. E.J. Regelink, Singel 22, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, Singel 22, LIPPENHUIZEN
Reserve Kampioen jongste geitlam
BELLE-PEREZ  V.D. VEENHORST
NAJ176
Kleur: BRUIN
v. Gauke v.d. Optimist NAH303
m. Saint-Tropez v.d. Veenhorst NAE307
f. K. Ploeg,v.d., Leeksterweg 17, HAULERWIJK
e. K. Ploeg,v.d., Leeksterweg 17, HAULERWIJK
Kampioen oudste geitlam
DEBORA V.D. MARPÔLLE
NAJ097
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Moke v.h. Kastelendorp OAG048
m. Jitske 2 v.d. Marpôlle NAG116
f. S. Veen, v.d., De Meren 10, JISTRUM
e. S. Veen, v.d., De Meren 10, JISTRUM
Reserve Kampioen oudste geitlam
GONDA V.D. PIJPJES
NAJ101
Kleur: ZWART
v. Bastiaan v.d. Loarikshoeve OAH117
m. Didi v.d. Pijpjes KEUR NAF145
f. S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE
Kampioen jeugdgeit
JANNIE V.D. OPTIMIST
NAH300
Kleur: BRUIN
v. Moke v.h. Kastelendorp OAG048
m. Jane v.d. Optimist NAG293
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Reserve Kampioen jeugdgeit
JORIEN V.D. OPTIMIST
NAH079
Kleur: ZWART
v. Sjoerd v.d. Optimist NAF330
m. Marieke v.d. Optimist NAF170
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Kampioen jongere geit en dagkampioen
MARCELLA V.D. VEENHORST
NAG262
Kleur: ZWART
v. Black Beauty v.h. Rheewold OAE300
m. Querida v.d. Veenhorst NAF288
f. K. Ploeg,v.d., Leeksterweg 17, HAULERWIJK
e. K. Ploeg,v.d., Leeksterweg 17, HAULERWIJK
Reserve Kampioen jongere geit
JANE V.D. OPTIMIST
NAG293
Kleur: BRUIN
v. Topolino 75 v.h. Turkeyenhof WAF036
m. Marjane v.d. Optimist NAF169
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Kampioen oudere geit
NAOMI V.D. MARPÔLLE
NAF075
Kleur: BRUIN
v. Vinco v.d. Wieringermeer HAD149
m. Ruth 8 v.d. Marpôlle NAB164
f. S. Veen, v.d., De Meren 10, JISTRUM
e. S. Veen, v.d., De Meren 10, JISTRUM
Reserve Kampioen oudere geit
DIDI V.D. PIJPJES KEUR
NAF145
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. Heeckeren Rintje NAE155
m. Cleopatra v.d. Pijpjes NAE102
f. S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *