Andijk 25-07-15

 

Andijk
Jury: J. van Ginkel en A. Groeneveld
Kampioen boklam
Eelko van de Wieringermeer
abc
Kleur: BRUIN
v. Moke v.h. Kastelendorp OAG048
m. Charon v.d. Wieringermeer HAG094
f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
Reserve Kampioen boklam
CARL VAN MEERNA
HAA
Bruin
v:Casimir van Averheino
M: Alexia van Meerna
F/E: B.J. Winkel, Zuidschermer
Kampioen jeugdbok
NOLD V.’T HOORNKE
NAH017
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Mude v.’t Hoornke NAG066
m. Lavita v.’t Hoornke NAF013
f. H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDE
Kampioen oudere bok en dagkampioen
CHARLO V.H. KNABBELHÖFKE KEUR Charlo v.h. Knabbelhofke
oaf017
Kleur: BRUIN
v. Blackdancer v.h. Bouwerschap NAE210
m. Marlies v.h. Knabbelhöfke STER/PREFERENT OXX396
f. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM
e. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM
Kampioen jongste geitlam
CLAUDIA VAN MEERNA
cde
Kleur: BRUINSTIP
v. Casimir v.h. Averheino OAH079
m. Xenna v.d. Barbanessahoeve HAD108
f. B.J. Winkel, Zuidervaart 37, ZUIDSCHERMER
e. B.J. Winkel, Zuidervaart 37, ZUIDSCHERMER
Reserve Kampioen jongste geitlam
ROSALIE 18 V BAD BOEKELO
bcd
Kleur: BRUIN
v. Derk v.d. Wieringermeer HAH074
m. Rosalie 12 v. Bad Boekelo OAG168
f. O. Koppelman, Nieuwe Beekweg 128, BOEKELO
e. O. Koppelman, Nieuwe Beekweg 128, BOEKELO
Kampioen oudste geitlam
ELLIS V.D. WIERINGERMEER
efg
Kleur: BRUIN
v. Derk v.d. Wieringermeer HAH074
m. Angel v.d. Wieringermeer HAE090
f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
Reserve Kampioen oudste geitlam
CELISSA V.D.BARBADOSHOEVE
waj056
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Loekie v.d. Vossehoeve OAF216
m. Melissa 77 v.h. Turkeyenhof WAF044
f. K. Nispen, van, Havendijk 10c, OUDENBOSCH
e. K. Nispen, van, Havendijk 10c, OUDENBOSCH
Kampioen jeugdgeit
BRUNELLA V.D. BARBADOSHOEVE
WAH060
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Olivier 3 v.h. Groene Weitje WAG078
m. Amber v.d. Barbadoshoeve WAG056
f. K. Nispen, van, Havendijk 10c, OUDENBOSCH
e. K. Nispen, van, Havendijk 10c, OUDENBOSCH
Reserve Kampioen jeugdgeit
ESMAY V.D. ELSENBURG
HAH040
Kleur: BRUIN
v. Wilko v.d. Cronenburg HAG116
m. Akira v.d. Elsenburg HAD041
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
Kampioen jongere geit en dagkampioen
XPERIA V.D. BARBANESSAHOEVE Xperia v.d. Barbanessahoeve
hag049
Kleur: BRUIN
v. Lennon v.d. Barbanessahoeve HAF032
m. Xenia v.d. Barbanessahoeve KEUR HZZ087
f. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
e. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
Reserve Kampioen jongere geit
CHARON V.D. WIERINGERMEER
hag094
Kleur: BRUIN
v. Ursus 55 fan Oldhuystra Zathe NAE247
m. Anneke v.d. Wieringermeer HAE104
f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
Kampioen oudere geit
CLAIRE V.D. ELSENBURG
haf052
Kleur: BRUIN
v. Bastiaan v.h. Knabbelhöfke KEUR OAE152
m. Akira v.d. Elsenburg HAD041
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
Reserve Kampioen oudere geit
ANOUK V.D. BARBANESSAHOEVE KEUR
HAF018
Kleur: BRUIN
v. Lars v.d. Barbanessahoeve HAE118
m. Annelie v.d. Elsenburg HAD043
f. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
e. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
Kampioen veteranen geit
MARLIES 1 V.H. KNABBELHÖFKE STER
OAC022
Kleur: BRUIN
v. Feliciano v. Carpe Diem NYY209
m. Marlies v.h. Knabbelhöfke STER/PREFERENT OXX396
f. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM
e. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *