Alken 18-07-15

Alken 18 juli 2015
Jury: H. Wiersma en E.J. Regelink
Kampioen boklam en Dagkampioen
LOWIETJE V.H. ROOIVELD
A15019
Kleur: BRUIN
v. Elmardo v.d. Lange Weide cag075
m. Jasmine v.h. Rooiveld A13013
f. C. Mertens-Cuyves, Kloosterstraat 32, WESTERLO BELGIE
e. C. Mertens-Cuyves, Kloosterstraat 32, WESTERLO BELGIE
Reserve Kampioen boklam
AKIRA’S GRANDEUR V.D. ELSENBURG
haj073
Kleur: BRUIN
v. Wilko v.d. Cronenburg HAG116
m. Akira v.d. Elsenburg HAD041
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. L. Dumortier, Krekelstraat 9, NAZARETH BELGIE
Kampioen jeugdbok
WOUT V.T SMELEHOFKE
cah034
Kleur: BRUIN
v. Valentino v.’t Smelehofke CAG001
m. Elske v.d. Wolfhaag WAF025
f. P. Kerkhoff, Hommersumseweg 13, HEIJEN
e. P. Kerkhoff, Hommersumseweg 13, HEIJEN
Reserve Kampioen jeugdbok
DARO V.D. STEENBLOOKHOEVE
L14012
Kleur: BRUIN
v. Charlo v.h. Knabbelhöfke KEUR OAF017
m. Dagmar v.d. Wolfhaag WAE034
f. M. Grosemans, Steenblookstraat 44, DIEPENBEEK BELGIE
e. M. Grosemans, Steenblookstraat 44, DIEPENBEEK BELGIE
Kampioen oudste bok
PJ’S YELLOW LEDBETTER V.D. ROOMBERG
OAF179
Kleur: BRUIN
v. Rick 1 GR v.d. Kruisberg OAE142
m. Shannara v.d. Roomberg OAB178
f. R. Klaassen, Staringstraat 11, TERBORG
e. E.H. Schierboom, Hulzevoortseweg 6, DREMPT
Reserve kampioen oudste bok
ELMARDO V.D. LANGE WEIDE
cag075
Kleur: BRUIN
v. Elroy v.d. Lange Weide CAF021
m. Esmay v.d. Lange Weide CAF043
f. P. Derks, Sluissestraat 32, APPELTERN
e. E. Weijer, van de, Driehoek 8, OPLOO
Kampioen jongste geitlam
CLARA 181 V.D. PAEPENBROEKSEHOEVE
b15057
Kleur: BRUIN
v. Bastiaan v.d. Loarikshoeve OAH117
m. Clara 159 v.d. Paepenbroekse Hoeve B13053
f. F. Maris, Webbekomstraat 92, DIEST  BELGIE
e. F. Maris, Webbekomstraat 92, DIEST  BELGIE
Reserve Kampioen jongste geitlam
SHANNY V.D. ROOMBERG
oaj187
Kleur: BRUIN
v. PJ’s Lightning Bolt v.d. Roomberg OAH189
m. Shanice v.d. Roomberg OAF178
f. R. Klaassen, Staringstraat 11, TERBORG
e. R. Klaassen, Staringstraat 11, TERBORG
Kampioen oudste geitlam
HEPIE V.D. WOLFHAAG
WAJ016
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Elroy v.d. Loarikshoeve OAG205
m. Geneve v.d. Wolfhaag WAH015
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Reserve Kampioen oudste geitlam
CELISSA V.D. BARBADOSHOEVE
WAJ056
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Loekie v.d. Vossehoeve OAF216
m. Melissa 77 v.h. Turkeyenhof WAF044
f. K. Nispen, van, Havendijk 10c, OUDENBOSCH
e. K. Nispen, van, Havendijk 10c, OUDENBOSCH
Kampioen jeugdgeit
JESSIE V.D. VOSSENPOEL
L14001
Kleur: BRUIN
v. Charlo v.h. Knabbelhöfke KEUR OAF017
m. Hanne v.d. Vossenpoel L12013
f. A. Billen, Russeltstraat 15, WELLEN BELGIE
e. A. Billen, Russeltstraat 15, WELLEN BELGIE
Reserve Kampioen jeugdgeit
GALAXY V.D. WOLFHAAG
WAH020
Kleur: BRUIN
v. Casa Rosa’s Grandeur v.d. Elsenburg HAG006
m. Elladora v.d. Wolfhaag WAF002
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Kampioen jongere geit
JASMINE V.H. ROOIVELD
A13013
Kleur: BRUIN
v. Eduard v.d. Wolfhaag WAF020
m. Bernadette v.h. Rooiveld A05016
f. C. Mertens-Cuyves, Kloosterstraat 32, WESTERLO BELGIE
e. C. Mertens-Cuyves, Kloosterstraat 32, WESTERLO BELGIE
Reserve Kampioen jongere geit
FRANCIS V.D. WOLFHAAG
wag015
Kleur: BRUIN
v. Charlo v.h. Knabbelhöfke KEUR OAF017
m. Evelin v.d. Wolfhaag WAF005
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Kampioen oudere geit en dagkampioen
ELFJE V.D. WOLFHAAG
WAF014
Kleur: ZWART
v. Aron v.d. Wolfhaag WAB042
m. Venetia v.d. Wolfhaag WZZ049
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Reserve Kampioen oudere geit
DANITA V.D. WOLFHAAG
wae047
Kleur: ZWART
v. Casper v.d. Wolfhaag WAD043
m. Benita v.d. Wolfhaag WAC033
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Kampioen veteranen geit
SHANNARA V.D. ROOMBERG
oab178
Kleur: BRUIN
v. Izaak v.d. Dwergjes OZZ012
m. Shanna v.d. Roomberg KEUR OWW285
f. R. Klaassen, Staringstraat 11, TERBORG
e. R. Klaassen, Staringstraat 11, TERBORG
Reserve Kampioen veteranen geit
SONYA V.D. ROOMBERG KEUR
OAB176
Kleur: BRUIN
v. Izaak v.d. Dwergjes OZZ012
m. Samira v.d. Roomberg OXX248
f. R. Klaassen, Staringstraat 11, TERBORG
e. M. Vandervennet, Schipdonkstraat 8, DEINZE BELGIË

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *