Vries 11-07-15

Jury: E. de Vos en C. Plomp
Kampioen boklam
BOET V.D. LOARIKSHOEVE
oaj161
Kleur: BRUINBONT
v. Boet v.h. Averheino OAG178
m. Cameron v.d. Loarikshoeve KEUR OAC205
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Reserve Kampioen boklam
CARL VAN MEERNA
HAA
Bruin
v:Casimir van Averheino
M: Alexia van Meerna
F/E: B.J. Winkel, Zuidschermer
Kampioen jeugdbok
BALTHASAR V.D. LOARIKSHOEVE
oah116
Kleur: BRUINBONT
v. Bastiaan v.h. Knabbelhöfke KEUR OAE152
m. Caitlyn v.d. Loarikshoeve KEUR OAF039
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Reserve Kampioen jeugdbok
GAUKE V.D. OPTIMIST
nah303
Kleur: ZWARTBONT
v. Wite Gauke v.d. Optimist NAG355
m. Marja v.d. Optimist NAG292
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Kampioen jongere bok en dagkampioen
MOKE V.H. KASTELENDORP
oag048
Kleur: BRUIN
v. Loekie v.d. Vossehoeve OAF216
m. Liona v.h. Kastelendorp KEUR OAD200
f. A.J. Siemes, Biesterveld 19, VORDEN
e. COMB. Noord-Drenthe, Kanaaldijk 23, DE PUNT
Kampioen jongste geitlam
GERDIEN V.D. PIJPJES
naj102
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Bastiaan v.d. Loarikshoeve OAH117
m. Didi v.d. Pijpjes KEUR NAF145
f. S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE
Reserve Kampioen jongste geitlam
ROSALIE 17 V BAD BOEKELO
OAJ213
Kleur: Bruinstip
v. Derk v.d. Wieringermeer HAH074
m. Rosalie 12 v. Bad Boekelo OAG168
f. O. Koppelman, Nieuwe Beekweg 128, BOEKELO
e. O. Koppelman, Nieuwe Beekweg 128, BOEKELO
Kampioen oudste geitlam
CHERLINDA V.D. LOARIKSHOEVE
oaj156
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Elroy v.d. Loarikshoeve OAG205
m. Carleen v.d. Loarikshoeve OAE313
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Reserve Kampioen oudste geitlam
ELANIE V.D. WERINGERMEER
haj031
Kleur: Bruinstip
v. Derk v.d. Wieringermeer HAH074
m. Coralie v.d. Wieringermeer HAG062
f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
Kampioen jeugdgeit
DANJA V.D. WIERINGERMEER
hah119
Kleur: BRUIN
v. Ursus 55 fan Oldhuystra Zathe NAE247
m. Bella v.d. Wieringermeer HAF066
f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
Reserve Kampioen jeugdgeit
MIRIANA V.D. LOARIKSHOEVE
oah090
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Elroy v.d. Loarikshoeve OAG205
m. Madelon v.d. Loarikshoeve KEUR OAC221
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Kampioen jongere geit
CATHELIJNE V.D. LOARIKSHOEVE
oag129
Kleur: BRUIN
v. IJsselland Warsteiner OAF246
m. Carolyn v.d. Loarikshoeve OAF040
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Reserve Kampioen jongere geit
CHARON V.D. WIERINGERMEER
hag094
Kleur: BRUIN
v. Ursus 55 fan Oldhuystra Zathe NAE247
m. Anneke v.d. Wieringermeer HAE104
f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
Kampioen oudere geit en dagkampioen
CAITLYN V.D. LOARIKSHOEVE KEUR
oaf039
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Quality v.d. Loarikshoeve OAE360
m. Cameron v.d. Loarikshoeve KEUR OAC205
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Reserve Kampioen oudere geit
EVITA V.H. OUDE TURFLAND
naf294
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Calvin v.d. Mosselhof OAE190
m. Verna v.h. Kastelendorp OAD203
f. D. Kattouw, Kanaaldijk 23, DE PUNT
e. D. Kattouw, Kanaaldijk 23, DE PUNT
Kampioen veteranen geit
CAMERON V.D. LOARIKSHOEVE KEUR
oac205
Kleur: BRUIN
v. Nero 100 v.d. Paepenbroekse Hoeve B08033
m. Chantal v.d. Loarikshoeve OYY269
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Reserve Kampioen veteranen geit
MADELON V.D. LOARIKSHOEVE KEUR
oac221
Kleur: BRUIN
v. Aron v.d. Wolfhaag WAB042
m. Madeleen v.d. Loarikshoeve OYY295
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *