Den Ham 20-06-2015

Den Ham 20 juni 2015
Jury: J. van Ginkel en P. Sibma
Kampioen boklam
Sunny Boy 9 v. Bad Boekelo
OAJ212
Kleur: Bruin
v. Derk v.d. Wieringermeer
m. Rosalie 12 v. Bad Boekelo
f. O. Koppelman, BOEKELO
e.  M. Bosman, GEESTEREN
Reserve Kampioen boklam
Zoran v.d Cronenburg
HAJ132
Kleur: Bruin
v. Casimir v.h. Averheino
m. Willeke v.d. Cronenburg
f. B. Groentjes, CASTRICUM
e. B. Groentjes, CASTRICUM
Kampioen jeugdbok + DAGKAMPIOEN
WOUT V.T SMELEHOFKE
CAH034
Kleur: BRUIN
v. Valentino v.’t Smelehofke CAG001
m. Elske v.d. Wolfhaag WAF025
f. P. Kerkhoff, Hommersumseweg 13, HEIJEN
e. P. Kerkhoff, Hommersumseweg 13, HEIJEN
Reserve Kampioen jeugdbok
BALTHASAR V.D. LOARIKSHOEVE
OAH116
Kleur: BRUINBONT
v. Bastiaan v.h. Knabbelhofke KEUR OAE152
m. Caitlyn v.d. Loarikshoeve KEUR OAF039
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Kampioen jongere/oudere bok
CHARLO V.H. KNABBELHÖFKE KEUR
OAF017
Kleur: BRUIN
v. Blackdancer v.h. Bouwerschap NAE210
m. Marlies v.h. Knabbelhöfke STER/PREFERENT OXX396
f. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM
Reserve Kampioen jongere/oudere bok
DAAN V.H. KNABBELHÖFKE
OAG143
Kleur: BRUIN
v. Bastiaan v.h. Knabbelhofke KEUR OAE152
m. Agnes v.h. Knabbelhofke KEUR OAD006
f. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM
e. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM
Kampioen geitlam
Cherlinda v.d. Loarikshoevw
OAJ156
Kleur: Bruinstippel
v. Elroy v.d. Loarikshoeve
m.  Carleen v.d. Loarikshoeve
f. Gebr. Bolmer, DEN HAM
e. Gebr. Bolmer, DEN HAM
Reserve Kampioen geitlam
Jonkvrouw v.h. Rheewold
OAJ058
Kleur: bruin
v. Derk v.d. Wieringermeer
m. Gravin v.h. Rheewold
f. M. Bosman, GEESTEREN
e. M. Bosman, GEESTEREN
Kampioen jeugdgeit
MIRIANA V.D. LOARIKSHOEVE
OAH090
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Elroy v.d. Loarikshoeve OAG205
m. Madelon v.d. Loarikshoeve KEUR OAC221
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Reserve Kampioen jeugdgeit
DANJA V.D. WIERINGERMEER
HAH119
Kleur: BRUIN
v. Ursus 55 fan Oldhuystra Zathe NAE247
m. Bella v.d. Wieringermeer HAF066
f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
Kampioen jongere geit
XPERIA V.D. BARBANESSAHOEVE
HAG049
Kleur: BRUIN
v. Lennon v.d. Barbanessahoeve HAF032
m. Xenia v.d. Barbanessahoeve KEUR HZZ087
f. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
e. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
Reserve Kampioen jongere geit
CORALIE V.D. WIERINGERMEER
HAG062
Kleur: BRUIN
v. IJsselland Veerman OAE117
m. IJsselland Suzanne OAB079
f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
Kampioen oudere geit  + Dagkampioen
CAITLYN V.D. LOARIKSHOEVE KEUR
OAF039
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Quality v.d. Loarikshoeve OAE360
m. Cameron v.d. Loarikshoeve KEUR OAC205
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Reserve Kampioen oudere geit
ANOUK V.D. BARBANESSAHOEVE KEUR
HAF018
Kleur: BRUIN
v. Lars v.d. Barbanessahoeve HAE118
m. Annelie v.d. Elsenburg HAD043
f. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
e. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
Kampioen veteranen geit
CAMERON V.D. LOARIKSHOEVE KEUR
OAC205
Kleur: BRUIN
v. Nero 100 v.d. Paepenbroekse Hoeve B08033
m. Chantal v.d. Loarikshoeve OYY269
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Reserve Kampioen veteranen geit
MADELON V.D. LOARIKSHOEVE KEUR
OAC221
Kleur: BRUIN
v. Aron v.d. Wolfhaag WAB042
m. Madeleen v.d. Loarikshoeve OYY295
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>