Leusden 06-06-2015

Leusden 06 juni 2015
Jury: M. Bosman en E. de Vos
Kampioen boklam
Zepp v.d. Cronenburg
HAJ133
Kleur: Bruin
v. Cas Rosa’s Grandeur 1 v.d. Elsenburg
m. Yarkira v.d Cronenburg
f. B. Groentjes, CASTRICUM
e.  B. Groentjes, CASTRICUM
Reserve Kampioen boklam
Admiraal v.’t Smelehofke
CAJ035
Kleur: Bruin
v. Charlo v.h. Knabbelhofke KEUR
m. Sally v.’t Smelehofke KEUR
f. P. Kerkhoff, HEIJEN
e. P. Kerkhoff, HEIJEN
Kampioen jeugdbok + Dagkampioen
WOUT V.T SMELEHOFKE
CAH034
Kleur: BRUIN
v. Valentino v.’t Smelehofke CAG001
m. Elske v.d. Wolfhaag WAF025
f. P. Kerkhoff, Hommersumseweg 13, HEIJEN
e. P. Kerkhoff, Hommersumseweg 13, HEIJEN
Reserve Kampioen jeugdbok
DARO V.D. STEENBLOOKHOEVE
L14012
Kleur: BRUIN
v. Charlo v.h. Knabbelhöfke KEUR OAF017
m. Dagmar v.d. Wolfhaag WAE034
f. M. Grosemans, Steenblookstraat 44, DIEPENBEEK BELGIE
Kampioen geitlam
Celissa v.d. Barbadoshoeve
WAJ056
Kleur: Bruinstippel
v. Loekie v.d. Vossehoeve
m. Melissa 77 v.h. Turkeyenhof
f. K. v. Nispen, OUDENBOSCH
e. K. v. Nispen, OUDENBOSCH
Reserve Kampioen geitlam
Chimene v.d. Aljahoeve
NAJ034
Kleur: zwart
v. Yvar v.d. Cronenburg
m. Creme de la creme v.d. Aljahoeve
f. A. Berends, VALTHERMOND
e. A. Berends, VALTHERMOND
Kampioen jeugdgeit
CHARLENE V.D. CHEVRETTEHOEVE
NAH312
Kleur: BRUIN
v. Topolino 81 v.h. Turkeyenhof WAG034
m. Biesjoe v.d. Chevrettehoeve NAG243
f. J. Vries, de, Schoolkade 155, MUSSELKANAAL
e. J. Vries, de, Schoolkade 155, MUSSELKANAAL
Reserve Kampioen jeugdgeit
BRUNELLA V.D. BARBADOSHOEVE
WAH060
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Olivier 3 v.h. Groene Weitje WAG078
m. Amber v.d. Barbadoshoeve WAG056
f. K. Nispen, van, Havendijk 10c, OUDENBOSCH
e. K. Nispen, van, Havendijk 10c, OUDENBOSCH
Kampioen jongere geit + Dagkampioen
XPERIA V.D. BARBANESSAHOEVE
HAG049
Kleur: BRUIN
v. Lennon v.d. Barbanessahoeve HAF032
m. Xenia v.d. Barbanessahoeve KEUR HZZ087
f. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
e. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
Reserve Kampioen jongere geit
LISSA 97 V.H. TURKEYENHOF
WAG025
Kleur: BRUIN
v. Pico Bello v.h. Turkeyenhof WAF037
m. Lissa 80 v.h. Turkeyenhof WAC035
f. L. Dumortier, Krekelstraat 9, NAZARETH BELGIE
e. L. Dumortier, Krekelstraat 9, NAZARETH BELGIE
Kampioen oudere geit
MODEL 3 V.H. ABDIJBOS
O12015
Kleur: BRUIN
v. Cody v.d. Wolfhaag WAD007
m. Tanja 3 v.h. Groene Weitje WAC123
f. D. Meiresonne, Landsdijk 63, BASSEVELDE BELGIE
e. D. Meiresonne, Landsdijk 63, BASSEVELDE BELGIE
Reserve Kampioen oudere geit
MODEL 5 V.H. ABDIJBOS
O12041
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Pollux v.h. Kastelendorp OAE179
m. Rilca v.h. Abdijbos O11043
f. D. Meiresonne, Landsdijk 63, BASSEVELDE BELGIE
e. D. Meiresonne, Landsdijk 63, BASSEVELDE BELGIE
Kampioen veteranen geit
MARINA V.D. ALJAHOEVE
NAB196
Kleur: BRUIN
v. Alex v.d. Loarikshoeve OZZ077
m. Mara v.d. Aljahoeve NZZ243
f. A.J. Berends, Vrijheidslaan 20, VALTHERMOND
e. A.J. Berends, Vrijheidslaan 20, VALTHERMOND
Kampioen Eigenaarsgroep
V.d. Aljahoeve A. Berends, Valthermond

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>