NATIONALE 31-8-2019

LEUSDEN,
Jury: J.v.Ginkel en E.J. Regelink
Arbiter:H. Wiersma
Kampioen Jongste Geitlam
LONELY WALK V.D. BALKWEIT
HAN055
Kleur: ZWART
v. Jurre v.d. Pijpjes NAM203
m. Sail Away v.d. Balkweit HAM105
f. J.C.M. Snip, Zittend 6, WESTWOUD
e. J.C.M. Snip, Zittend 6, WESTWOUD
Reserve Kampioen Jongste Geitlam
LOUANNA V.H. KASTELENDORP
OAN194
v. Kruimeltje v.d. Wolfhaag WAM018
m. Louzara v.h. Kastelendorp OAM145
f. A.J. Siemes, Biesterveld 19, VORDEN
e. A.J. Siemes, Biesterveld 19, VORDEN
Kampioen Middelste Geitlam
HAYLEY V.D. OPTIMIST
NAN140
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Jannie v.d. Optimist NAH300
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Reserve Kampioen Middelste Geitlam
LOTTE V.D. WOLFHAAG
WAN030
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Felix v.d. Wieringermeer HAK064
m. Francoise v.d. Wolfhaag WAG014
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Kampioen Oudste Geitlam en Dagkampioen Geitlam
MELISSA 100 V.H. TURKEYENHOF
WAN013
Kleur: ZWART
v. Koen v.d. Wolfhaag WAM010
m. Lissa 109 v.h. Turkeyenhof WAM048
f. L. Dumortier, Krekelstraat 9, NAZARETH BELGIE
e. L. Dumortier, Krekelstraat 9, NAZARETH BELGIE
Reserve Kampioen Oudste Geitlam
CARLA V.D. LOARIKSHOEVE
OAN042
Kleur: BRUIN
v. Christian v.d. Loarikshoeve OAM025
m. Clara 181 v.d. Paepenbroeksehoeve B15057
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Kampioen Jeugdgeit
ANNEMOON V.D. VELDHOEVE
OAM103
Kleur: ZWART
v. Duncan v.h. Averheino KEUR OAJ131
m. Heeckeren Lambada NAK103
f. E. Wesselink, Zelhemseweg 65, HEELWEG
e. E. Wesselink, Zelhemseweg 65, HEELWEG
Reserve kampioen Jeugdgeit
BEATRIX V.D. LOARIKSHOEVE
OAM034
Kleur: BRUIN
v. Ewoud v.h. Averheino KEUR OAK056
m. Brenda v.d. Loarikshoeve OAJ204
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Kampioen Jongere Geit
JULENE V. CARPE DIEM
NAL100
Kleur: BRUIN
v. Logan v.d. Vossenpoel L16009
m. Junica van Carpe Diem NAJ045
f. H. Wiersma,  Hoofdstraat 260, OOSTWOLD. GEM. LEEK
e. H. Wiersma,  Hoofdstraat 260, OOSTWOLD. GEM. LEEK
Reserve Kampioen Jongere Geit
URSELA 514 V.H. AVERHEINO
OAL173
Kleur: BRUIN
v. Izaak v.d. Wolfhaag WAK040
m. Ursela 457 v.h. Averheino STER OAH254
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
e. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
Kampioen Oudere Geit en Dagkampioen Geit
URSELA 457 V.H. AVERHEINO STER
OAH254
Kleur: BRUIN
v. Boet v.h. Averheino OAG178
m. Ursela 417 v.h. Averheino OAG085
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
e. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
Reserve Kampioen Oudere Geit
GITTA V.D. ELSENBURG
HAK084
Kleur: ZWART
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Floor v.d. Elsenburg HAJ081
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. Fam Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Kampioen Veterane Geit
DIDI V.D. PIJPJES KEUR
NAF145
Kleur: ZWART CONTRASTIPPEL
v. Heeckeren Rintje NAE155
m. Cleopatra v.d. Pijpjes NAE102
f. S.H. Dekker, Meyerweg 45, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, Meyerweg 45, DE KNIPE
Reserve Kampioen Veterane Geit
XPERIA V.D. BARBANESSAHOEVE KEUR
HAG049
Kleur: BRUIN
v. Lennon v.d. Barbanessahoeve HAF032
m. Xenia v.d. Barbanessahoeve KEUR HZZ087
f. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
e. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
Kampioen Eigenaarsgroep
Stal v.d. Griene Brêge
S.H de Vegt, URETERP
Reserve Kampioen Eigenaarsgroep
Stal het Knabbelhofke
A. Asbroek, BECKUM

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.