NIEUWE PEKELA 3-8-2019

Jury: M. Bosman en C. Plomp
Kampioen Boklam
VALERIAAN 7 V.D. OPTIMIST
NAN203
Kleur: BRUIN
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Mariëlle v.d. Optimist NAJ239
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Reserve Kampioen Boklam
VALERIAAN 6 V.D. OPTIMIST
NAN202
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Mariëlle v.d. Optimist NAJ239
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Kampioen Jeugdbok  en DAGKAMPIOEN
DINAND V.D. OPTIMIST
NAM278
Kleur: BRUIN
v. Valeriaan v.d. Optimist NAL163
m. Jannie v.d. Optimist NAH300
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. J. Holst, BEILEN
Reserve Kampioen Jeugdbok
KALYPSO V.H. GRENSDÖRPKE
OAM108
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Calypso v.h. Groene Weitje WAL064
m. Heaven v.h. Grensdörpke OAJ008
f. J. Buiting, Spekkendijk 7, DE HEURNE
e. D. Kattouw, Kanaaldijk 23, DE PUNT
Kampioen Jongere Bokken
TROUBADOUR 8 V.H. ABDIJBOS
O17024
Kleur: ZWART
v. Frits v.d. Wieringermeer HAK048
m. Francien v.d. Wolfhaag WAG016
f. D. Meiresonne, Kerkstraat 49 bus 2, BASSEVELDE BELGIE
e. J. Holst, Hekstraat 26, BEILEN
Kampioen Oudere Bok
ESMAY’S GRANDEUR 2 V.D. ELSENBURG
HAK088
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Esmay v.d. Elsenburg HAH040
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. J. Holst, Hekstraat 26, BEILEN
Kampioen Jongste Geitlam
BELLA V.CARPE DIEM
NAN245
Kleur: ZWART
v. N’Schiere v.d. Kikkert NAM344
m. Joshelyn v. Carpe Diem NAM276
f. H. Wiersma,  Hoofdstraat 260, OOSTWOLD. GEM. LEEK
e. H. Wiersma,  Hoofdstraat 260, OOSTWOLD. GEM. LEEK
Reserve Kampioen Jongste Geitlam
KATJA V.D. PIJPJES
NAN310
Kleur: ZWART
v. Hannah’s Grandeur v.d. Elsenburg HAM128
m. Didi v.d. Pijpjes KEUR NAF145
f. S.H. Dekker, Meyerweg 45, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, Meyerweg 45, DE KNIPE
Kampioen Oudste Geitlam
HAYLEY V.D. OPTIMIST
NAN140
Kleur: BRUIN
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Jannie v.d. Optimist NAH300
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Reserve Kampioen Oudste Geitlam
JIKKIE V.D. GRIENE BRÊGE
NAN170
Kleur: BRUIN
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Maaike v.d. Griene Brêge NAJ254
f. S.H. Vegt, de, De Feart 69, URETERP
e. S.H. Vegt, de, De Feart 69, URETERP
Kampioen Jeugdgeit
UNIQUE FAN IT BÛTENLÂN
NAM075
Kleur: BRUIN
v. Navigator 22 v.h. Groene Weitje WAK074
m. Rhianna fan it Bûtenlân NAJ190
f. B.E. Kuipers, Foarwei 132, KOLLUMERZWAAG
e. B.E. Kuipers, Foarwei 132, KOLLUMERZWAAG
Reserve Kampioen Jeugdgeit
GITHA V.D. CHEVRETTEHOEVE
NAM116
Kleur: BRUIN
v. Valeriaan v.d. Optimist NAL163
m. Donata v.d. Chevrettehoeve NAJ244
f. J. Vries, de, Schoolkade 155, MUSSELKANAAL
e. J. Vries, de, Schoolkade 155, MUSSELKANAAL
Kampioen Jongere Geit
SUZANNE V. CARPE DIEM
NAL274
Kleur: BRUIN
v. Logan v.d. Vossenpoel L16009
m. Aviva van Carpe Diem NAK240
f. H. Wiersma,  Hoofdstraat 260, OOSTWOLD. GEM. LEEK
e. H. Wiersma,  Hoofdstraat 260, OOSTWOLD. GEM. LEEK
Reserve Kampioen Jongere Geit
FEMKE V.D. CHEVRETTEHOEVE
NAL030
Kleur: BRUIN
v. Troubadour 3 v.h. Abdijbos WAK027
m. Dora v.d. Chevrettehoeve NAJ006
f. J. Vries, de, Schoolkade 155, MUSSELKANAAL
e. J. Vries, de, Schoolkade 155, MUSSELKANAAL
Kampioen Oudere Geit + DAGKAMPIOEN
SANDRA FAN IT BÛTENLAN
NAK099
Kleur: BRUIN
v. Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe NAJ186
m. Rhianna fan it Bûtenlân NAJ190
f. B.E. Kuipers, Foarwei 132, KOLLUMERZWAAG
e. B.E. Kuipers, Foarwei 132, KOLLUMERZWAAG
Reserve Kampioen Oudere Geit
PORINDE V.’T HOORNKE KEUR
NAK003
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Xinzo v.d. Barbanessahoeve HAJ122
m. Marinde v.’t Hoornke KEUR NAG295
f. H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDE
Kampioen Veterane Geit
DIDI V.D. PIJPJES KEUR
NAF145
Kleur: ZWART CONTRASTIPPEL
v. Heeckeren Rintje NAE155
m. Cleopatra v.d. Pijpjes NAE102
f. S.H. Dekker, Meyerweg 45, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, Meyerweg 45, DE KNIPE

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.