ALKEN 13-7-2019

Belgische Nationale Dwerggeiten keuring
Jury:C.Plomp en E.J Regelink
Kampioen Boklam
LASSE V.D. WOLFHAAG
WAN032
Kleur: BRUIN
v. Felix v.d. Wieringermeer HAK064
m. Hannelore v.d. Wolfhaag WAJ052
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Reserve Kampioen Boklam
LAZAROS V.D. WOLFHAAG
WAN025
Kleur: BRUIN
v. Jesper v.’t Reigershof O18006
m. Jaantje v.d. Wolfhaag WAL027
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Kampioen Jeugdbok
ALWIN V.D. VELDHOEVE
OAM104
Kleur: ZWART
v. Fleur’s Grandeur v.d. Elsenburg HAL033
m. Gemma v.d. Elsenburg HAK085
f. E. Wesselink, Zelhemseweg 65, HEELWEG
e. J. Holst, Hekstraat 26, BEILEN
Reserve Kampioen Jeugdbok
DINAND V.D. OPTIMIST
NAM278
Kleur: BRUIN
v. Valeriaan v.d. Optimist NAL163
m. Jannie v.d. Optimist NAH300
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. F.H. Wesselink, Antillenstraat 29, DOETINCHEM
Kampioen Oudste Bokken + Dagkampioen
ESMAY’S GRANDEUR 2 V.D. ELSENBURG
HAK088
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Esmay v.d. Elsenburg HAH040
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. J. Holst, Hekstraat 26, BEILEN
Reserve Oudste Bokken
GALANT V.H. HEIEINDE
A17009
Kleur: BRUIN
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Fien v.h. Heieinde A16010
f. F. Raeymaekers, Grote Steenweg 4, VEERLE LAAKDAL BELGIE
e. F. Raeymaekers, Grote Steenweg 4, VEERLE LAAKDAL BELGIE
Kampioen Jongste Geitlam
ODETJE v.d.VOSSENPOEL
L19022
KLEUR: BRUIN
v. Koen v.d. Wolfhaag WAM010
m. Neeltje v.d. Vossenpoel L18014
f. A Billen, Wellen
e. A.Billen, Wellen
Reserve Kampioen Jongste Geitlam
BAUKJE V.D. VELDHOEVE
OAN079
Kleur: BRUINBONT
v. Dinand v.d. Optimist NAM278
m. Sharlyna v.d. Roomberg OAM142
f. E. Wesselink, Zelhemseweg 65, HEELWEG
e. E. Wesselink, Zelhemseweg 65, HEELWEG
Kampioen Oudste Geitlam
MELISSA 100 V.H. TURKEYENHOF
WAN013
Kleur: ZWART
v. Koen v.d. Wolfhaag WAM010
m. Lissa 109 v.h. Turkeyenhof WAM048
f. L. Dumortier, Krekelstraat 9, NAZARETH BELGIE
e. L. Dumortier, Krekelstraat 9, NAZARETH BELGIE
Reserve Kampioen Oudste Geitlam
INDRA v.d. STEENBLOOKHOEVE
L19007
KLEUR: ZWART
v. Koen v.d.Wolfhaag WAM010
m. Karolien v.d.Vossenpoel L15010
f. M Grosemans, Diepenbeek
e. M Grosemans, Diepenbeek
Kampioen Jeugdgeit
KARINKA V.D. WOLFHAAG
WAM040
Kleur: BRUIN
v. Graaf v.h. Rheewold OAL018
m. Jaantje v.d. Wolfhaag WAL027
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Reserve Kampioen Jeugdgeit
KARINA V.D. WOLFHAAG
WAM039
Kleur: BRUIN
v. Graaf v.h. Rheewold OAL018
m. Jaantje v.d. Wolfhaag WAL027
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Kampioen Jongere Geit
MODEL 15 V.H. ABDIJBOS
O17025
Kleur: BRUIN
v. Troubadour 4 v.h. Abdijbos O16065
m. Manoe v.h. Abdijbos O15017
f. D. Meiresonne, Kerkstraat 49 bus 2, BASSEVELDE BELGIE
e. A. Meiresonne, Sleidinge
Reserve Kampioen Jongere Geit
JULY V.D. WOLFHAAG
WAL023
Kleur: ZWART
v. Iepke v.d. Wolfhaag WAK044
m. Hallelujah v.d. Wolfhaag WAJ019
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Kampioen Oudere Geit en DAGKAMPIOEN
ILSE V.D. WOLFHAAG
WAK018
Kleur: BRUIN
v. Casimir v.h. Averheino OAH079
m. Halloween v.d. Wolfhaag WAJ020
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Reserve Kampioen Oudere Geit
CELISSA V.D. BARBADOSHOEVE
WAJ056
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Loekie v.d. Vossehoeve OAF216
m. Melissa 77 v.h. Turkeyenhof WAF044
f. K. Nispen, van, Havendijk 10c, OUDENBOSCH
e. K. Nispen, van, Havendijk 10c, OUDENBOSCH

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.