ZUIDLAREN 6-7-2019

Jury:Marinus Bosman en Johan van Ginkel
Kampioen Boklam
VALERIAAN 6 V.D. OPTIMIST
NAN202
Kleur: BRUIN
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Mariëlle v.d. Optimist NAJ239
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Reserve Kampioen Boklam
TOPOLINO 100 V.H. TURKEYENHOF
WAN008
Kleur: BRUIN
v. Topolino 99 v.h. Turkeyenhof WAM053
m. Lissa 106 v.h. Turkeyenhof WAL004
f. L. Dumortier, Krekelstraat 9, NAZARETH BELGIE
e. H. Wiersma, Hoofdstraat 260, OOSTWOLD (Gem. Leek)
Kampioen Jeugdbokken
ULTSJE FAN IT BÛTENLAN
NAM093
Kleur: BRUIN
v. Joshua v.d. Wolfhaag WAL022
m. Sandra fan it Bûtenlan NAK099
f. B.E. Kuipers, Foarwei 132, KOLLUMERZWAAG
e. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
Reserve Kampioen Jeugdbokken
CORNEILLE V.H. KASTELENDORP
OAM148
Kleur: BRUIN
v. Franka’s Grandeur v.d. Elsenburg HAL022
m. Louesca v.h. Kastelendorp OAK129
f. A.J. Siemes, Biesterveld 19, VORDEN
e. fam. V. Veldhuisen, WIERINGERWERF
Kampioen Jongere bokken
JOSHUA V.D. WOLFHAAG
WAL022
Kleur: ZWART
v. Iepke v.d. Wolfhaag WAK044
m. Hallelujah v.d. Wolfhaag WAJ019
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vos, de, Vroomshoopseweg 53, DEN HAM
Kampioen Oudere Bok en DAGKAMPIOEN
ESMAY’S GRANDEUR 2 V.D. ELSENBURG
HAK088
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Esmay v.d. Elsenburg HAH040
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. J. Holst, Hekstraat 26, BEILEN
Kampioen Jongste Geitlam
JIKKIE V.D. GRIENE BRÊGE
NAN170
Kleur: BRUIN
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Maaike v.d. Griene Brêge NAJ254
f. S.H. Vegt, de, De Feart 69, URETERP
e. S.H. Vegt, de, De Feart 69, URETERP
Reserve Kampioen Jongste Geitlam
BELLE-ALONDRA v.d. VEENHORST
NAN154
KLEUR : ZWART
v. Gambit v.d. Veenhorst NAM200
m. Belle – Perez v.d.Veenhorst NAJ176
f. K.v.d.Ploeg, HAULERWIJK
e. K. v.d. Ploeg, HAULERWIJK
Kampioen Oudste Geitlam
ESMÉ 2 V.D. MARPÔLLE
NAN047
Kleur: BRUIN
v. Valeriaan v.d. Optimist NAL163
m. Naomi 8 v.d. Marpôlle NAK140
f. S. Veen, v.d., De Meren 10, JISTRUM
e. S. Veen, v.d., De Meren 10, JISTRUM
Reserve Kampioen Oudste Geitlam
EVI V.D. OPTIMIST
NAN142
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Jannie v.d. Optimist NAH300
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Kampioen Jeugdgeit
URSELA 544 V.H. AVERHEINO
OAM190
Kleur: BRUIN
v. Felix v.d. Wieringermeer HAK064
m. Ursela 489 v.h. Averheino KEUR OAK049
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
e. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
Reserve Kampioen Jeugdgeit
GITHA V.D. CHEVRETTEHOEVE
NAM116
Kleur: BRUIN
v. Valeriaan v.d. Optimist NAL163
m. Donata v.d. Chevrettehoeve NAJ244
f. J. Vries, de, Schoolkade 155, MUSSELKANAAL
e. J. Vries, de, Schoolkade 155, MUSSELKANAAL
Kampioen Jongere Geit
JULENE V. CARPE DIEM
NAL100
Kleur: BRUIN
v. Logan v.d. Vossenpoel L16009
m. Junica van Carpe Diem NAJ045
f. H. Wiersma,  Hoofdstraat 260, OOSTWOLD. GEM. LEEK
e. H. Wiersma,  Hoofdstraat 260, OOSTWOLD. GEM. LEEK
Reserve Kampioen Jongere Geit
GUCCI V.D. WIERINGERMEER
HAL085
Kleur: BRUIN
v. Folke v.d. Wieringermeer HAK050
m. Evie v.d. Wieringermeer HAJ054
f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF
Kampioen Oudere Geit en DAGKAMPIOEN
URSELA 457 V.H. AVERHEINO STER
OAH254
Kleur: BRUIN
v. Boet v.h. Averheino OAG178
m. Ursela 417 v.h. Averheino OAG085
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
e. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
Reserve Kampioen Oudere Geit
CARICE V.D. VOSSEHOEVE KEUR
OAJ062
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Derk v.d. Wieringermeer HAH074
m. Brenda v.d. Vossehoeve OAH174
f. E. Vos, de, Vroomshoopseweg 53, DEN HAM
e. E. Vos, de, Vroomshoopseweg 53, DEN HAM
Kampioen Veterane Geit
MARINDE V.’T HOORNKE KEUR
NAG295
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Captain v.h. Bouwerschap NAF279
m. Lirinde v.’t Hoornke NAF237
f. H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDE

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.