DEN HAM 22-6-2019

Jury:Hilko Wiersma en Evert Jan Regelink
Kampioen Boklam
HUGO V.D.LOARIKSHOEVE
OAN057
Kleur : ZWART
v. Hannah’s Grandeur v.d. Elsenburg
m. Caitlyn v.d. Loarikshoeve KEUR
f. GEBR Bolmer, Den Ham
e. GEBR Bolmer, Den Ham
Reserve Kampioen Boklam
CARLOS V.D. LOARIKSHOEVE
OAN043
Kleur: ZWART
v. Christian v.d. Loarikshoeve OAM042
m. Clara 181 v.d. Paepenbroeksehoeve B15057
f. GEBR Bolmer, Den Ham
e. GEBR Bolmer, Den Ham
Kampioen Jeugdbokken
CHRISTIAN V.D. LOARIKSHOEVE
OAM025
Kleur: BRUIN
v. Christof v.d. Loarikshoeve OAL078
m. Charlot v.d. Loarikshoeve OAH115
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Reserve Kampioen Jeugdbokken
CESAR V.D. CRONENBURG
HAM029
Kleur: BRUIN
v. Heeckeren Salie NAL282
m. Bente v.d. Cronenburg HAL141
f. B. Groentjes, Cronenburgerlaantje 1, CASTRICUM
e. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM
Kampioen Jongere Bokken
TROUBADOUR 8 V.H. ABDIJBOS
O17024
Kleur: ZWART
v. Frits v.d. Wieringermeer HAK048
m. Francien v.d. Wolfhaag WAG016
f. D. Meiresonne, Landsdijk 63, BASSEVELDE BELGIE
e. J. Holst, Hekstraat 26, BEILEN
Kampioen Oudere Bokken en DAGKAMPIOEN
ESMAY’S GRANDEUR 2 V.D. ELSENBURG
HAK088
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Esmay v.d. Elsenburg HAH040
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. J. Holst, Hekstraat 26, BEILEN
Kampioen Geitlam
CARLA v.d. LOARIKSHOEVE
OAN042
Kleur: Bruin
v. Christian v.d. Loarikshoeve OAM025
m. Clara 181 v.d. Paepenbroeksehoeve B15057
f. GEBR Bolmer, Den Ham
e. GEBR Bolmer, Den Ham
Reserve Kampioen Geitlam
HEIDI V.D. CHEVRETTEHOEVE
NAN027
Kleur: BRUIN
v. Gido v.d. Chevrettehoeve NAM140
m. Femke v.d. Chevrettehoeve NAL030
f. J. Vries, de, Schoolkade 155, MUSSELKANAAL
e. J. Vries, de, Schoolkade 155, MUSSELKANAAL
Kampioen Jeugdgeit
URSELA 544 V.H. AVERHEINO
OAM190
Kleur: BRUIN
v. Felix v.d. Wieringermeer HAK064
m. Ursela 489 v.h. Averheino KEUR OAK049
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
e. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
Reserve Kampioen Jeugdgeit
IVY V.D. ELSENBURG
HAM126
Kleur: ZWART
v. Fleur’s Grandeur v.d. Elsenburg HAL033
m. Gitta v.d. Elsenburg HAK084
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
Kampioen Jongere Geit
BENTE V.D. CRONENBURG
HAL141
Kleur: ZWART
v. Casa Rosa’s Grandeur 3 v.d. Elsenburg HAK081
m. Zasha v.d. Cronenburg HAJ127
f. B. Groentjes, Cronenburgerlaantje 1, CASTRICUM
e. B. Groentjes, Cronenburgerlaantje 1, CASTRICUM
Reserve Kampioen Jongere Geit
URSELA 524 V.H. AVERHEINO
OAL187
Kleur: BRUIN
v. Heeckeren Flamenco NAK270
m. Ursela 489 v.h. Averheino KEUR OAK049
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
e. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
Kampioen Oudere Geit en DAGKAMPIOEN
URSELA 457 V.H. AVERHEINO STER
OAH254
Kleur: BRUIN
v. Boet v.h. Averheino OAG178
m. Ursela 417 v.h. Averheino OAG085
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
e. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
Reserve Kampioen Oudere Geit
CLARA 181 V.D. PAEPENBROEKSEHOEVE
B15057
Kleur: BRUIN
v. Balthasar v.d. Loarikshoeve OAH116
m. Clara 159 v.d. Paepenbroekse Hoeve B13053
f. F. Maris, Webbekomstraat 92, DIEST  BELGIE
e. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
Kampioen Veterane Geit
XPERIA V.D. BARBANESSAHOEVE KEUR
HAG049
Kleur: BRUIN
v. Lennon v.d. Barbanessahoeve HAF032
m. Xenia v.d. Barbanessahoeve KEUR HZZ087
f. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
e. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN
Reserve Kampioen Veterane Geit
MARINDE V.’T HOORNKE KEUR
NAG295
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Captain v.h. Bouwerschap NAF279
m. Lirinde v.’t Hoornke NAF237
f. H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDE

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.