LEUSDEN 8-6-2019

Leusden 8-6-2018
Jury: Johan van Ginkel en Cor Plomp
Kampioen boklam
CARLOS V.D. LOARIKSHOEVE
OAN043
Kleur: ZWART
v. Christian v.d. Loarikshoeve OAM025
m. Clara 181 v.d. Paepenbroeksehoeve B15057
f. GEBR. Bolmer, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, DEN HAM
Reserve Kampioen boklam
COEN V.D. LOARIKSHOEVE
OAN044
Kleur: ZWART
v. Christian v.d. Loarikshoeve OAM025
m. Clara 181 v.d. Paepenbroeksehoeve B15057
f. GEBR. Bolmer, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, DEN HAM
Kampioen jeugdbokken + Dagkampioen
CHRISTIAN V.D. LOARIKSHOEVE
OAM025
Kleur: BRUIN
v. Christof v.d. Loarikshoeve OAL078
m. Charlot v.d. Loarikshoeve OAH115
f. GEBR. Bolmer, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, DEN HAM
Reserve Kampioen jeugdbokken
LANKEREN A TYGO
CAM012
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Duncan v.h. Averheino KEUR OAJ131
m. Lankeren A Noralie CAG055
f. G. Druyff, VOORTHUIZEN
e. G. Druyff, VOORTHUIZEN
Kampioen Geitlammeren
CARLA V.D. LOARIKSHOEVE
OAN042
Kleur: BRUIN
v. Christian v.d. Loarikshoeve OAM025
m. Clara 181 v.d. Paepenbroeksehoeve B15057
f. GEBR. Bolmer, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, DEN HAM
Reserve Kampioen Geitlammeren
SALINE V. CARPE DIEM
NAN098
Kleur: BRUIN
v. Sekuur v.d. Kikkert NAM092
m. Suzanne v. Carpe Diem NAL274
f. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
Kampioen Jeugdgeiten + Dagkampioen
JOSHELYN V. CARPE DIEM
NAM276
Kleur: BRUIN
v. Joshua v.d. Wolfhaag WAL022
m. Suzanne v. Carpe Diem NAL274
f. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
Reserve Kampioen Jeugdgeiten
BETTINEKE V.D. LOARIKSHOEVE
OAM033
Kleur: BRUIN
v. Ewoud v.h. Averheino KEUR OAK056
m. Brenda v.d. Loarikshoeve OAJ204
f. GEBR. Bolmer, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, DEN HAM
Kampioen jongere geit
MALEEN V.D. LOARIKSHOEVE
OAL066
Kleur: ZWART
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Miriana v.d. Loarikshoeve OAH090
f. GEBR. Bolmer, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, DEN HAM
Reserve Kampioen jongere geit
JULENE V. CARPE DIEM
NAL100
Kleur: BRUIN
v. Logan v.d. Vossenpoel L16009
m. Junica van Carpe Diem NAJ045
f. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
Kampioen oudere geiten
CELLY V.D. BARBADOSHOEVE
WAJ057
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Carlos v.h. Averheino OAH073
m. Brunella v.d. Barbadoshoeve WAH060
f. K. Nispen, van, OUDENBOSCH
e. K. Nispen, van, OUDENBOSCH
Reserve Kampioen oudere geiten
BRENDA V.D. LOARIKSHOEVE
OAJ204
Kleur: BRUIN
v. Balthasar v.d. Loarikshoeve OAH116
m. Beauty v.d. Heimerietehoeve OAD100
f. GEBR. Bolmer, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, DEN HAM
Kampioen Veterane geiten
MARINDE V.’T HOORNKE KEUR
NAG295
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Captain v.h. Bouwerschap NAF279
m. Lirinde v.’t Hoornke NAF237
f. H.J. Roelfsema, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, WEDDE

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.