BUITENPOST 11-5-2019

Buitenpost 11-5-2019
Jury: H.Ruisch en E.de Vos
Kampioen Boklam
GAVEMAN V. CARPE DIEM
NAN099
Kleur: BRUIN
v. Sekuur v.d. Kikkert NAM092
m. Suzanne v. Carpe Diem NAL274
f. H. Wiersma,  Hoofdstraat 260, OOSTWOLD. GEM. LEEK
e. H. Wiersma,  Hoofdstraat 260, OOSTWOLD. GEM. LEEK
Reserve Kampioen Boklam
VALERIAAN 6 V.D. OPTIMIST
NAN202
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Mariëlle v.d. Optimist NAJ239
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Kampioen Jeugdbok
ALWIN V.D. VELDHOEVE
OAM104
Kleur: ZWART
v. Fleur’s Grandeur v.d. Elsenburg HAL033
m. Gemma v.d. Elsenburg HAK085
f. E. Wesselink, Zelhemseweg 65, HEELWEG
e. J. Holst, Hekstraat 26, BEILEN
Reserve Kampioen Jeugdbok
KALYPSO V.H. GRENSDÖRPKE
OAM108
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Calypso v.h. Groene Weitje WAL064
m. Heaven v.h. Grensdörpke OAJ008
f. J. Buiting, Spekkendijk 7, DE HEURNE
e. D. Kattouw, Kanaaldijk 23, DE PUNT
Kampioen Jongere Bokken
TROUBADOUR 8 V.H. ABDIJBOS
O17024
Kleur: ZWART
v. Frits v.d. Wieringermeer HAK048
m. Francien v.d. Wolfhaag WAG016
f. D. Meiresonne, Landsdijk 63, BASSEVELDE BELGIE
e. J. Holst, Hekstraat 26, BEILEN
Kampioen Oudere Bok en DAGKAMPIOEN
ESMAY’S GRANDEUR 2 V.D. ELSENBURG
HAK088
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Esmay v.d. Elsenburg HAH040
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. J. Holst, Hekstraat 26, BEILEN
Kampioen Geitlam
ESMÉ 2 V.D. MARPÔLLE
NAN047
Kleur: BRUIN
v. Valeriaan v.d. Optimist NAL163
m. Naomi 8 v.d. Marpôlle NAK140
f. S. Veen, v.d., De Meren 10, JISTRUM
e. S. Veen, v.d., De Meren 10, JISTRUM
Reserve Kampioen Geitlam
JIKKIE V.D. GRIENE BRÊGE
NAN170
Kleur: BRUIN
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Maaike v.d. Griene Brêge NAJ254
f. S.H. Vegt, de, De Feart 69, URETERP
e. S.H. Vegt, de, De Feart 69, URETERP
Kampioen Jeugdgeit
JOSHELYN V. CARPE DIEM
NAM276
Kleur: BRUIN
v. Joshua v.d. Wolfhaag WAL022
m. Suzanne v. Carpe Diem NAL274
f. H. Wiersma,  Hoofdstraat 260, OOSTWOLD. GEM. LEEK
e. H. Wiersma,  Hoofdstraat 260, OOSTWOLD. GEM. LEEK
Reserve Kampioen Jeugdgeit
LINDA 36 V.D. KUZEMER
NAM014
Kleur: ZWARTBONT
v. Joshua v.d. Wolfhaag WAL022
m. Linda 24 v.d. Kuzemer NAG331
f. Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, Weibuorren 49, URETERP
e. Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, Weibuorren 49, URETERP
Kampioen Jongere Geit en DAGKAMPIOEN
JULENE V. CARPE DIEM
NAL100
Kleur: BRUIN
v. Logan v.d. Vossenpoel L16009
m. Junica van Carpe Diem NAJ045
f. H. Wiersma,  Hoofdstraat 260, OOSTWOLD. GEM. LEEK
e. H. Wiersma,  Hoofdstraat 260, OOSTWOLD. GEM. LEEK
Reserve Kampioen Jongere Geit
KLASKE V.D. GRIENE BRÊGE
NAL143
Kleur: BRUIN
v. Duncan v.h. Averheino KEUR OAJ131
m. Wiesje v.d. Griene Brêge NAJ251
f. S.H. Vegt, de, De Feart 69, URETERP
e. S.H. Vegt, de, De Feart 69, URETERP
Kampioen Oudere Geit
SANDRA FAN IT BÛTENLAN
NAK099
Kleur: BRUIN
v. Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe NAJ186
m. Rhianna fan it Bûtenlân NAJ190
f. B.E. Kuipers, Foarwei 132, KOLLUMERZWAAG
e. B.E. Kuipers, Foarwei 132, KOLLUMERZWAAG
Reserve Kampioen Oudere Geit
JANNIE V.D. OPTIMIST
NAH300
Kleur: BRUIN
v. Moke v.h. Kastelendorp OAG048
m. Jane v.d. Optimist NAG293
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Kampioen Veterane Geit
MARIEKE V.D. OPTIMIST
NAF170
Kleur: BRUIN
v. Henk v.d. Optimist NAE299
m. Patricia v.h. Groene Weitje WYY108
f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
e. P. Sibma, De Feart 68, URETERP
Reserve Kampioen Veterane Geit
MARINDE V.’T HOORNKE KEUR
NAG295
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Captain v.h. Bouwerschap NAF279
m. Lirinde v.’t Hoornke NAF237
f. H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDE

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.