Stuifzand 22-9-2018

Open Show Stuifzand 22-9
Jury: E. de Vos en M Bosman
Kampioen Boklammeren
SEKUUR V.D. KIKKERT
NAM092
Kleur: BRUIN
v. Joshua v.d. Wolfhaag WAL022
m. Janis 415 v.d. Kikkert NAK062
f. J. Laning, ZUIDWOLDE
e. J.Laning, ZUIDWOLDESekuur van de Kikkert
Reserve Kampioen Boklammeren
DINAND V.D. OPTIMIST
NAM278
Kleur: BRUIN
v. Valeriaan v.d. Optimist NAL163
m. Jannie v.d. Optimist NAH300
f. P. Sibma, URETERP
e. H. Wesselink, DOETINCHEMDinand van de Optimist
Kampioen Jeugdbokken
BARON V.H. RHEEWOLD
OAL017
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. IJsselland Achilles OAK138
m. Gravin v.h. Rheewold OAG156
f. M. Bosman, GEESTEREN
e. Het Laar Gemeente Ommen, R. BoezelmanBaron van het Rheewold
Kampioen Jongere Bokken
ESMAY’S GRANDEUR 2 V.D. ELSENBURG
HAK088
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Esmay v.d. Elsenburg HAH040
f. M. Groot, ANDIJK
e.J. Holst, BEILENEsmay's Grandeur 2 van de Elsenburg
Kampioen Oudere Bokken en DAGKAMPIOEN
WILKO V.D. CRONENBURG
HAG116
Kleur: BRUIN
v. IJsselland Warsteiner OAF246
m. Viola v.d. Cronenburg HAF005
f. B. Groentjes, CASTRICUM
e. Het Laar Gemeente Ommen, R. BoezelmanWilko van de Cronenbrug
Kampioen Jongste Geitlammeren
ESMÉ V.D. MARPÔLLE
NAM142
Kleur: BRUIN
v. Valeriaan v.d. Optimist NAL163
m. Naomi 8 v.d. Marpôlle NAK140
f. S. Veen, v.d., JISTRUM
e. S. Veen, v.d., JISTRUMEsme van de Marpôlle
Reserve Kampioen Jongste Geitlammeren
JOSHELYN V. CARPE DIEM
NAM276
Kleur: BRUIN
v. Joshua v.d. Wolfhaag WAL022
m. Suzanne van Carpe Diem NAL274
f. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)Joshelyn van Carpe Diem
Kampioen Oudste Geitlammeren
ANNEMOON V.D. VELDHOEVE
OAM103
Kleur: ZWART
v. Duncan v.h. Averheino OAJ131
m. Heeckeren Lambada NAK103
f. E. Wesselink, HEELWEG
e. E. Wesselink, HEELWEGAnnemoon van de Veldhoeve
Reserve Kampioen Jongste Geitlammeren
JANIS 447 V.D. KIKKERT
NAM054
Kleur: BRUIN
v. Joshua v.d. Wolfhaag WAL022
m. Janis 409 v.d. Kikkert NAK005
f. J. Laning, ZUIDWOLDE
e. J. Laning, ZUIDWOLDEJanis 447 vd Kikkert
Kampioen Jeugdgeiten
JULENE V. CARPE DIEM
NAL100
Kleur: BRUIN
v. Logan v.d. Vossenpoel L16009
m. Junica van Carpe Diem NAJ045
f. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)Julene van Carpe Diem
Reserve Kampioen Jongere Geiten
URSELA 514 V.H. AVERHEINO
OAL173
Kleur: BRUIN
v. Izaak v.d. Wolfhaag WAK040
m. Ursela 457 v.h. Averheino KEUR OAH254
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. FAM. Bruggink, HAARLEUrsela 514 van het AVerheino
Kampioen Jongere Geiten
SANDRA FAN IT BÛTENLAN
NAK099
Kleur: BRUIN
v. Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe NAJ186
m. Rhianna fan it Bûtenlân NAJ190
f. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG
e. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAGSandra fan it Bûtenlân
Reserve Kampioen Jongere Geiten
JANIS 409 V.D. KIKKERT
NAK005
Kleur: BRUIN
v. Bastijn v.d. Loarikshoeve OAJ166
m. Janis 390 v.d. Kikkert NAH088
f. J. Laning, ZUIDWOLDE
e. J. Laning, ZUIDWOLDEJanis 409 vd Kikkert
Kampioen Oudere Geiten en DAGKAMPIOEN
URSELA 457 V.H. AVERHEINO KEUR
OAH254
Kleur: BRUIN
v. Boet v.h. Averheino OAG178
m. Ursela 417 v.h. Averheino OAG085
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. FAM. Bruggink, HAARLEUrsela 457 van het Averheino
Reserve Kampioen Oudere Geiten
FEMMY V.D. PIJPJES
NAH203
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Bruno v.h. Averheino OAG176
m. Emmie v.d. Pijpjes NAG163
f. S.H. Dekker, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, DE KNIPEFemmy van de Pijpjes
Kampioen Veterane Geiten
DIDI V.D. PIJPJES KEUR
NAF145
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. Heeckeren Rintje NAE155
m. Cleopatra v.d. Pijpjes NAE102
f. S.H. Dekker, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, DE KNIPEDidi van de Pijpjes

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>