Vlierden 15-9-2018

Open show Vlierden 15/9
Kampioen Boklammeren
DINAND V.D. OPTIMIST
NAM278
Kleur: BRUIN
v. Valeriaan v.d. Optimist NAL163
m. Jannie v.d. Optimist NAH300
f. P. Sibma, URETERP
e. H Wesselink, DOETINCHEMKampioen Boklam S2140036
Reserve Kampioen Boklammeren
KOEN V.D. WOLFHAAG
WAM010
Kleur: ZWART
v. Iepke v.d. Wolfhaag WAK044
m. Francis v.d. Wolfhaag WAG015
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e. A. Billen, WELLEN BELGIERes kampioen Boklam S2140068
Kampioen Jeugd/ Jongere Bokken en Dagkampioen
NAVIGATOR 25 V.H. GROENE WEITJE
WAK086
Kleur: ZWART
v. Duncan v.h. Averheino OAJ131
m. Tanja 59 v.h. Groene Weitje WAJ065
f. A. Groeneveld, POEDEROIJEN
e. E Wesselink,HEELWEGKampioen Jeugdjongere bok + Dagkampioen S2140116
Reserve Kampioen Jeugd/Jongere Bokken
ELMAR v.d. VOSSEHOEVE
OAL020
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Heeckeren Madrid NAD104
m. Heeckeren Lima NAG349
f. E de Vos, Den Ham
e.E de Vos, Den HamRes Kampioen Jeugdjongere bok S2140090
Kampioen Oudere Bokken
DUNCAN V.H. AVERHEINO
OAJ131
Kleur: ZWART
v. IJsselland Ypsilon OAH210
m. Ursela 457 v.h. Averheino KEUR OAH254
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. E. Wesselink, HEELWEGKampioen Oudere bok S2140121
Reserve Kampioen Oudere Bokken
WOUT V.T SMELEHOFKE KEUR
CAH034
Kleur: BRUIN
v. Valentino v.’t Smelehofke CAG001
m. Elske v.d. Wolfhaag WAF025
f. P. Kerkhoff, HEIJEN
e. E. Weijer, van de, OPLOORes Kampioen Oudere bok S2140106
Kampioen Geitlammeren
NEELTJE V.D. VOSSENPOEL
L18014
Kleur: BRUIN
v. Nandje v.h. Rooiveld A17022
m. Lena v.d.Vossenpoel L16015
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. A. Billen, WELLEN BELGIEKampioen Geitlam S2140042
Reserve Kampioen Geitlammeren
HEAVEN V.D.STEENBLOOKHOEVE
L18019
Kleur: BRUIN
v. Nandje v.h. Rooiveld A17022
m. Gravin v.d. Steenblookhoeve L17010
f. M. Grosemans, DIEPENBEEK BELGIE
e. M. Grosemans, DIEPENBEEK BELGIERes Kampioen geitlam S2140085
Kampioen Jeugdgeiten en Dagkampioen
ELINOIR V.D.BARBADOSHOEVE
WAL055
Kleur: BRUIN
v. Adel v.h. Rheewold OAK171
m. Brunella v.d. Barbadoshoeve WAH060
f. K. Nispen, van, OUDENBOSCH
e. K. Nispen, van, OUDENBOSCHKampioen Jeugdgeit + Dagkampioen S2140021
Reserve Kampioen Jongere Geiten
LANKEREN A SIFRA
CAL021
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. Derk v.d. Wieringermeer HAH074
m. Lankeren A Rosalie CAK008
f. G. Druyff, VOORTHUIZEN
e. G. Druyff, VOORTHUIZENRes kampioen Jeugdgeit S2140053
Kampioen Jongere Geiten
ELISIA V.D. LANGE WEIDE
CAK058
Kleur: BRUIN
v. Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe NAJ186
m. Esmay v.d. Lange Weide CAF043
f. P. Derks, APPELTERN
e. P. Derks, APPELTERNKampioen Jongere geit S2140030
Reserve Kampioen Jongere Geiten
LUNA V.D. VOSSENPOEL
L16016
Kleur: BRUIN
v. Lowietje v. h. Rooiveld A15019
m. Jessie v.d. Vossenpoel L14001
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. A. Billen, WELLEN BELGIERes kampioen Jongere geit S2140079
Kampioen Oudere Geiten
CELLY V.D. BARBADOSHOEVE
WAJ057
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Carlos v.h. Averheino OAH073
m. Brunella v.d. Barbadoshoeve WAH060
f. K. Nispen, van, OUDENBOSCH
e. K. Nispen, van, OUDENBOSCHKampioen ouder geit S2140114
Reserve Kampioen Oudere Geiten
KELLY V.D. VOSSENPOEL
L15008
Kleur: BRUIN
v. Casa Rosa’s Grandeur v.d. Elsenburg HAG006
m. Jessie v.d. Vossenpoel L14001
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. A. Billen, WELLEN BELGIERes kampioen Oudere geit S2140096
Kampioen Veterane Geiten
ESMAY V.D. LANGE WEIDE
CAF043
Kleur: BRUIN
v. Carlo 36 v.d. Hazeldonk CAE046
m. Esma v.d. Lange Weide CAE094
f. P. Derks, APPELTERN
e. P. Derks, APPELTERNKampioen Veterane geit S2140070
Reserve Kampioen Veterane Geiten
MELISSA 77 V.H. TURKEYENHOF
WAF044
Kleur: BRUIN
v. Bill v.d. Wolfhaag WAC023
m. Melissa 72 v.h. Turkeyenhof WAE010
f. L. Dumortier, NAZARETH BELGIE
e. K. Nispen, van, OUDENBOSCHRes kampioen veterane geit S2140056

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *