Nationale 1-9-2018

Fotoreportage van Dick Kattouw bekijken door op de LINK te klikken
Nationale Leusden 1-9-2018
Jury: J.van Ginkel en M.Bosman. Arbiter E J Regelink
Kampioen Jongste Geitlammeren en DAGKAMPIOEN GEITLAMMEREN
KARIN V.D. WOLFHAAG
WAM034
Kleur: ZWART
v. Graaf v.h. Rheewold OAL018
m. Julia v.d. Wolfhaag WAL028
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e. E. Vaessen, BINGELRADEKarin van de Wolfhaag
Reserve Kampioen Jongste Geitlammeren
HEAVEN V.D.STEENBLOOKHOEVE
L18019
Kleur: BRUIN
v. Nandje v.h. Rooiveld A17022
m. Gravin v.d. Steenblookhoeve L17010
f. M. Grosemans, DIEPENBEEK BELGIE
e. M. Grosemans, DIEPENBEEK BELGIEHeaven van de Steenblookhoeve
Kampioen Middelste Geitlammeren
IJSSELLAND CINDY
OAM232
Kleur: BRUIN
v. Duncan v.h. Averheino OAJ131
m. IJsselland Bonnie OAL262
f. H. Derksen, EEFDE
e. H. Derksen, EEFDEIJsselland Cindy
Reserve Kampioen Middelste Geitlammeren
URSELA 544 V.H. AVERHEINO
OAM190
Kleur: BRUIN
v. Felix v.d. Wieringermeer HAK064
m. Ursela 489 v.h. Averheino OAK049
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. FAM. Bruggink, HAARLEUrsela 544 van het Averheino
Kampioen Oudste Geitlammeren
FRESIA V.D. WACHTHOEVE
WAM008
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Baron v.h. Rheewold OAL017
m. Edelweis v.d. Wachthoeve WAL040
f. J. Eck, van, LEERBROEK
e. J. Eck, van, LEERBROEKFresia van de Wachthoeve
Reserve Kampioen Oudste Geitlammeren
HYMKE V.H. HEIEINDE
A18010
Kleur: BRUIN
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Luna v.d. Vossenpoel L16016
f. F. Raeymaekers, VEERLE LAAKDAL BELGIE
e. F. Raeymaekers, VEERLE LAAKDAL BELGIEHymke van het Heieinde
Kampioen Jeugdgeiten
JULY V.D. WOLFHAAG
WAL023
Kleur: ZWART
v. Iepke v.d. Wolfhaag WAK044
m. Hallelujah v.d. Wolfhaag WAJ019
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e. E. Vaessen, BINGELRADEJuly van de Wolfhaag
Reserve Kampioen Jeugdgeiten
LANKEREN A SIFRA
CAL021
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. Derk v.d. Wieringermeer HAH074
m. Lankeren A Rosalie CAK008
f. G. Druyff, VOORTHUIZEN
e. G. Druyff, VOORTHUIZENLankeren A Sifra
Kampioen Jongere Geiten
INGE V.D. WOLFHAAG
WAK039
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Constantijn v.h. Averheino OAH066
m. Ginger v.d. Wolfhaag WAH025
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e. E. Vaessen, BINGELRADEInge van de Wolfhaag
Reserve Kampioen Jongere Geiten
GITTA V.D. ELSENBURG
HAK084
Kleur: ZWART
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Floor v.d. Elsenburg HAJ081
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKGitta van de Elsenburg 1
Kampioen Oudere Geiten en DAGKAMPIOEN GEITEN
URSELA 457 V.H. AVERHEINO KEUR
OAH254
Kleur: BRUIN
v. Boet v.h. Averheino OAG178
m. Ursela 417 v.h. Averheino OAG085
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. FAM. Bruggink, HAARLEUrsela 457 van het Averheino
Reserve Kampioen Oudere Geiten
FLEUR V.D. ELSENBURG
HAJ072
Kleur: BRUIN
v. Wilko v.d. Cronenburg HAG116
m. Akira v.d. Elsenburg HAD041
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKFleur van de Elsenburg
Kampioen Veterane Geiten
DIDI V.D. PIJPJES KEUR
NAF145
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. Heeckeren Rintje NAE155
m. Cleopatra v.d. Pijpjes NAE102
f. S.H. Dekker, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, DE KNIPEDidi van de Pijpjes
Reserve Kampioen Veterane Geiten
CASA ROSA V.D. ELSENBURG
HAF044
Kleur: BRUIN
v. Bastiaan v.h. Knabbelhöfke KEUR OAE152
m. Babette v.d.Wolfhaag WAC017
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKCasa Rosa van de Elsenburg
KAMPIOEN EIGENAARSGROEPEN
STAL HET KNABBELHÖFKE
A Asbroek, BeckumStal het Knabbelhöfke
RES. KAMPIOEN EIGENAARSGROEPEN
STAL DE VELDHOEVE
E Wesselink, HeelwegStal van de Veldhoeve

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>