Bokkendag 11-8-2018

Bekijk via deze LINK de fotoreportage van deze dag gemaakt door Dick Kattouw
Bokkendag 11-8
Jury: P.Sibma en A. Groeneveld
Kampioen Jongste Boklammeren 
GOLIATH V.H. AVERHEINO
OAM187
Kleur: BRUIN
v. Felix v.d. Wieringermeer HAK064
m. Ursela 457 v.h. Averheino KEUR OAH254
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. FAM. Bruggink, HAARLEGoliath
Reserve Kampioen Jongste Boklammeren
BZN 85 V.D. MARPÔLLE
NAM143
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Valeriaan v.d. Optimist NAL163
m. Naomi 8 v.d. Marpôlle NAK140
f. S. Veen, v.d., JISTRUM
e. D. Notebomer, LUTJEGASTBZN 85
Kampioen Oudste Boklammeren en Dagkampioen Boklammeren
KOEN V.D. WOLFHAAG
WAM010
Kleur: ZWART
v. Iepke v.d. Wolfhaag WAK044
m. Francis v.d. Wolfhaag WAG015
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e. A. Billen, WELLEN BELGIEKoen v.d. Wolfhaag
Reserve Kampioen Oudste Boklammeren
SEKUUR V.D. KIKKERT
NAM092
Kleur: BRUIN
v. Joshua v.d. Wolfhaag WAL022
m. Janis 415 v.d. Kikkert NAK062
f. J. Laning, ZUIDWOLDE
e. J. Laning, ZUIDWOLDESekuur
Kampioen Jeugdbokken
GALANT V.H. HEIEINDE
A17009
Kleur: BRUIN
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Fien v.h. Heieinde A16010
f. F. Raeymaekers, VEERLE LAAKDAL BELGIE
e. F. Raeymaekers, VEERLE LAAKDAL BELGIEGalant
Reserve Kampioen Jeugd Bokken
BARON V.H. RHEEWOLD
OAL017
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. IJsselland Achilles OAK138
m. Gravin v.h. Rheewold OAG156
f. M. Bosman, GEESTEREN
e. Het Laar Gemeente Ommen, R. BoezelmanBaron
Kampioen Jongere Bokken en Dagkampioen
FELIX V.D. WIERINGERMEER
HAK064
Kleur: BRUIN
v. Dagobert v.h. Averheino OAJ127
m. Verginia v.d. Wieringermeer HAD148
f. FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF
e. FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERFEsmee's Grandeur 2
Reserve Kampioen Jongere Bokken
ESMAY’S GRANDEUR 2 V.D. ELSENBURG
HAK088
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Esmay v.d. Elsenburg HAH040
f. M. Groot, ANDIJK
e. F. Raeymaekers, VEERLE LAAKDAL BELGIEFelix v.d. Wieringermeer
Kampioen Oudere Bokken
DUNCAN V.H. AVERHEINO
OAJ131
Kleur: ZWART
v. IJsselland Ypsilon OAH210
m. Ursela 457 v.h. Averheino KEUR OAH254
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. E. Wesselink, HEELWEGDuncan
Reserve Kampioen Oudere Bokken
WOUT V.T SMELEHOFKE KEUR
CAH034
Kleur: BRUIN
v. Valentino v.’t Smelehofke CAG001
m. Elske v.d. Wolfhaag WAF025
f. P. Kerkhoff, HEIJEN
e. E. Weijer, van de, OPLOOWout
Kampioen Veterane Bok
LOEKIE V.D. VOSSEHOEVE
OAF216
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Sandokan 98 v.h. Averheino OAE364
m. Lieke v.d. Vossehoeve OAE290
f. E. Vos, de, DEN HAM
e. E. Vos, de, DEN HAMLoekie
Kampioen Afstammelingsgroepen (Geitlammeren)
JASON v.d. WOLFHAAG
f. FAM. Vaessen, Bingelrade
e. C. Plomp, OostzaanKamp Afstammelingsgroep
Reserve Kampioen Afstammelingsgroepen (Jeugdgeiten)
ESMAY’s GRANDEUR 2 v.d. ELSENBURG
f. M. Groot, ANDIJK
e. F.Raeymaekers, VEERLE LAAKDAL, BELGIËRes.Kamp Afstammelingsgroep

 

2 Comments

  1. Het zou interessant zijn mochten we ook de aanvangsuren van de shows op de website terugvinden!!!
    Groeten
    Johan L. Seynaeve

Laat een reactie achter bij johan seynaeve Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>