Nieuwe Pekela 18-8-2018

Nieuwe Pekela 18 Augustus
Jury: C.Plomp en J.van Ginkel
Kampioen Boklammeren
HEKTOR V.D. WIERINGERMEER
HAM067
Kleur: BRUIN
v. Folke v.d. Wieringermeer HAK050
m. Fanny v.d. Wieringermeer HAK077
f. FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF
e. S. Veen, v.d., JISTRUMHektor vd Wieringermeer
Reserve Kampioen Boklammeren
SEKUUR V.D. KIKKERT
NAM092
Kleur: BRUIN
v. Joshua v.d. Wolfhaag WAL022
m. Janis 415 v.d. Kikkert NAK062
f. J. Laning, ZUIDWOLDE
e. J. Laning, ZUIDWOLDESekuur vd Kikkert
Kampioen Jeugdbokken
NAVIGATOR 28 V.H. GROENE WEITJE
WAL065
Kleur: BRUIN
v. Duncan v.h. Averheino OAJ131
m. Tanja 69 v.h.Groene Weitje
f. A. Groeneveld, POEDEROIJEN
e. W. Adema, Eernewoude
Kampioen Jongere Bokken en Dagkampioen
NAVIGATOR 25 v.h.GROENE WEITJE
WAK086
Kleur: ZWART
v. Duncan v.h. Averheino OAJ131
m. Tanja 59 v.h. Groene Weitje WAJ065
f. A.Groeneveld, POEDEROOIJEN
e. W.Adema, EERNEWOUDENavigator 25 vh Groene Weitje
Kampioen Jongste Geitlammeren
RAFFI V.’T HOORNKE
NAM303
Kleur: ZWART
v. Joshua v.d. Wolfhaag WAL022
m. Ursela 500 v.h. Averheino OAK214
f. H.J. Roelfsema, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, WEDDERaffi v.'t Hoornke-001
Reserve Kampioen Jongste Geitlammeren
JOSHELYN V. CARPE DIEM
NAM276
Kleur: BRUIN
v. Joshua v.d. Wolfhaag WAL022
m. Suzanne van Carpe Diem NAL274
f. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
Kampioen Oudste Geitlammeren
JANIS 447 V.D. KIKKERT
NAM054
Kleur: BRUIN
v. Joshua v.d. Wolfhaag WAL022
m. Janis 409 v.d. Kikkert NAK005
f. J. Laning, ZUIDWOLDE
e. J. Laning, ZUIDWOLDEJanis 447 vd Kikkert
Reserve Kampioen Ouste Geitlammeren
GONDA V.D. CHEVRETTEHOEVE
NAM126
Kleur: BRUIN
v. Ferdi v.d. Chevrettehoeve NAL027
m. Femke v.d. Chevrettehoeve NAL030
f. J. Vries, de, MUSSELKANAAL
e. J. Vries, de, MUSSELKANAALGonda van de Chevrettehoeve
Kampioen Jeugdgeiten
FEMKE V.D. CHEVRETTEHOEVE
NAL030
Kleur: BRUIN
v. Troubadour 3 v.h. Abdijbos WAK027
m. Dora v.d. Chevrettehoeve NAJ006
f. J. Vries, de, MUSSELKANAAL
e. J. Vries, de, MUSSELKANAALFemke van de Chevrettehoeve
Reserve Kampioen Jeugdgeiten
FEMKE FAN OLDHUYSTRA ZATHE
NAL118
Kleur: BRUIN
v. Troubadour 2 v.h. Abdijbos WAK025
m. Fanja v.d. Wieringermeer HAK033
f. F. Beer, de, METSLAWIER
e. S. Veen, v.d., JISTRUM
Kampioen Jongere Geiten en Dagkampioen
SANDRA FAN IT BÛTENLAN
NAK099
Kleur: BRUIN
v. Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe NAJ186
m. Rhianna fan it Bûtenlân NAJ190
f. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG
e. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG
Reserve Kampioen Jongere Geiten
JANIS 409 v.d. Kikkert
NAK005
Kleur BRUIN
v. Bastijn v.d. Loarikshoeve OAJ166
m. Janis 390 v.d. Kikkert NAH088
f. J Laning, ZUIDWOLDE
e. J. Laning ZUIDWOLDEJanis 409 vd Kikkert
Kampioen Oudere Geiten
FEMMY V.D. PIJPJES
NAH203
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Bruno v.h. Averheino OAG176
m. Emmie v.d. Pijpjes NAG163
f. S.H. Dekker, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, DE KNIPEfemmy
Reserve Kampioen Oudere Geiten
HENDRIËTTA V.D. CORINAHOEVE
NAJ149
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. IJsselland Youngboy OAH203
m. Floortje v.d. Corinahoeve NAG019
f. J.J. Schutte, BELLINGWOLDE
e. J.J. Schutte, BELLINGWOLDE
Kampioen Veterane Geiten
DIDI V.D. PIJPJES KEUR
NAF145
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. Heeckeren Rintje NAE155
m. Cleopatra v.d. Pijpjes NAE102
f. S.H. Dekker, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, DE KNIPEdidi

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>