Alken 14-7-2018

Alken 14 juli 2018
Jury: J. van Ginkel en E. Regelink
Kampioen boklam + Dagkampioen
KOEN V.D. WOLFHAAG
WAM010
Kleur: ZWART
v. Iepke v.d. Wolfhaag WAK044
m. Francis v.d. Wolfhaag WAG015
f. e.E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. A. Billen, WELLEN
Reserve Kampioen boklam
LANKEREN A TYGO
CAM012
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Duncan v.h. Averheino
m. Lankeren A Noralie
f. G. Druyff, Lankerenseweg 39, VOORTHUIZEN
Beste eigengefokte Belgische Boklam
Topolino ST 1 v.h. Turkeyenhof
F. L. Dumortier, Nazareth
Kampioen jeugdbok 
Galant v..h. Heieinde
WAM047
Kleur: BRUIN
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg
m. Fien v.h. Heieinde
f.e. F. Raeymaekers, LAAKDAL
Reserve Kampioen jeugdbok
Hanno v.d. Lange Weide
CAL068
Kleur; Bruin
v. Duncan v.h. Averheino
m. Elainy v.d. Lange Weide
f. P. Derks, APPELTERN
e. C. Mertens, WESTERLO
Kampioen Jongere Bok
ESMAY’S GRANDEUR 2 V.D. ELSENBURG
HAK088
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Esmay v.d. Elsenburg HAH040
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. F. Raeymaekers, LAAKDAL
Reserve Kampioen Jongere Bok
IEPKE V.D. WOLFHAAG
WAK044
Kleur: BRUIN
v. Constantijn v.h. Averheino OAH066
m. Elfje v.d. Wolfhaag WAF014
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. v.d. Weijer, OPLOO
Kampioen Oudere Bok
DUNCAN V.H. AVERHEINO
OAJ131
Kleur: ZWART
v. IJsselland Ypsilon OAH210
m. Ursela 457 v.h. Averheino OAH254
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
e. E. Wesselink, HEELWEG
Reserve Kampioen Jongere Bok
WOUT V.T SMELEHOFKE
CAH034
Kleur: BRUIN
v. Valentino v.’t Smelehofke CAG001
m. Elske v.d. Wolfhaag WAF025
f. P. Kerkhoff, Hommersumseweg 13, HEIJEN
e. E. v.d. Weijer, OPLOO
Kampioen Jongste geitlam
KARIN V.D. WOLFHAAG
WAM034
Kleur: ZWART
v. Graaf v.h. Rheewold OAL018
m. Julia v.d. Wolfhaag WAL028
f. E. Vaessen, BINGELRADE
Reserve Kampioen Jongste  geitlam
NEELTJE V.D. VOSSENPOEL
L18014
Kleur: Bruin
v. Nandje v.h. Rooiveld
m. Lena v.d. Vossenpoel
f.e. A. Billen, WELLEN
Kampioen Oudste geitlam
ANNEMOON V.D. VELDHOEVE
OAM103
Kleur: ZWART
v. Duncan v.h. Averheino OAJ131
m. Heeckeren Lambada NAK103
f. e. E Wesselink, HEELWEG
Reserve Kampioen Oudste geitlam
FRESIA V.D. WACHTHOEVE
WAM008
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Baron v.h. Rheewold OAL017
m. Edelweis v.d. Wachthoeve WAL040
f. J. van Eck LEERBROEK
Kampioen jeugdgeit + Dagkampioen
JULY V.D. WOLFHAAG
WAL023
Kleur: ZWART
v. Iepke v.d. Wolfhaag WAK044
m. Hallelujah v.d. Wolfhaag WAJ019
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Reserve Kampioen jeugdgeit
MODEL 15 V.H. ABDIJBOS
O17025
Kleur: Bruin
v. Troubadour 4 v.h. Abdijbos
m. Manoe v.h. Abdijbos
F.e. D. Meiresonne, BASSSEVELDE
Kampioen jongere geit 
INGE V.D. WOLFHAAG
WAK039
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Constantijn v.h. Averheino OAH066
m. Ginger v.d. Wolfhaag WAH025
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Reserve Kampioen jongere geit
INEKE V.D. WOLFHAAG
WAK016
Kleur: ZWART
v. Casimir v.h. Averheino OAH079
m. Freule v.d. Wolfhaag WAG017
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Kampioen oudere geit 
JESSIE V.D. VOSSENPOEL
L14001
Kleur: BRUIN
v. Charlo v.h. Knabbelhofke
m. Hanne v.d. Vossenpoel L12013
f. A. Billen, Russeltstraat 15, WELLEN BELGIE
Reserve Kampioen oudere geit
HOSANNA V.D. WOLFHAAG
WAJ055
Kleur: BRUIN
v. Grandioos v.d. Wolfhaag WAH029
m. Gonnie v.d. Wolfhaag WAH011
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
Kampioen Veteranen geit
MELISSA 77 V.H. TURKEYENHOF
WAF044
Kleur: BRUIN
v. Bill v.d. Wolfhaag WAC023
m. Melissa 72 v.h. Turkeyenhof WAE010
f. L. Dumortier, Krekelstraat 9, NAZARETH BELGIE
e. K. van Nispen, OUDENBOSCH
Reserve Kampioen veteranen geit
MODEL 3 V.H. ABDIJBOS
O12015
Kleur: BRUIN
v. Cody v.d. Wolfhaag WAD007
m. Tanja 3 v.h. Groene Weitje WAC123
f. D. Meiresonne, Landsdijk 63, BASSEVELDE BELGIE
e. M. vandervennet, DEINZE

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>