Den Ham 23-6-2018

23-6-2018 Den Ham O.S.

Manege “de Bosruiters”

Jury: J. van Ginkel en M. Groot

Kampioen boklam
CHRISTIAN V.D. LOARIKSHOEVE
OAM025
Kleur: BRUIN
v. Christof v.d. Loarikshoeve OAL078
m. Charlot v.d. Loarikshoeve OAH115
f. e.GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAMCHRISTIAN OAM025
Reserve Kampioen boklam
CESAR V.D. CRONENBURG
HAM029
Kleur: BRUIN
v. Heeckeren Salie NAL262
m. Bente v.d. Cronenburg HAL141
f. B. Groentjes, Cronenburgerlaantje 1, CASTRICUMCESAR HAM 029
Kampioen jeugdbok 
JOSHUA V.D. WOLFHAAG
WAL022
Kleur: ZWART
v. Iepke v.d. Wolfhaag WAK044
m. Hallelujah v.d. Wolfhaag WAJ019
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e.  E. de Vos, DEN HAMJOSHUA WAL022
Reserve Kampioen jeugdbok
ELMAR V.D. VOSSEHOEVE
OAL010
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Heeckeren Madrid NAJ104
m. Heeckeren Lima NAG349
f. E. Vos, de, Daarleseweg 23, DEN HAMELMAR OAL010
Kampioen Jongere/ oudere Bok + Dagkampioen
FELIX V.D. WIERINGERMEER
HAK064
Kleur: BRUIN
v. Dagobert v.h. Averheino OAJ127
m. Verginia v.d. Wieringermeer HAD148
f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERFFELIX HAK064
Reserve Kampioen Jongere / Oudere bok
WILKO V.D. CRONENBURG
HAG116
Kleur: BRUIN
v. IJsselland Warsteiner OAF246
m. Viola v.d. Cronenburg HAF005
f. B. Groentjes, Cronenburgerlaantje 1, CASTRICUM
e. Gemeente Ommen (R. Boezelman)WILKO HAG 116
Kampioen geitlam
ANNEMOON V.D. VELDHOEVE
OAM103
Kleur: ZWART
v. Duncan v.h. Averheino OAJ131
m. Heeckeren Lambada NAK103
f. E. Wesselink, HEELWEGANNEMOON OAN 103
Reserve Kampioen geitlam
LOUZARA V.H. KASTELENDORP
OAM145
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Lodewijck v.h. Kastelendorp OAL109
m. Louvera v.h. Kastelendorp OAH157
f. A.J. Siemes, Biesterveld 19, VORDENLOUZARA OAM145
Kampioen jeugdgeit
CHARON V.D. LOARIKSHOEVE
OAL088
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Charlot v.d. Loarikshoeve OAH115
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAMCHARON OAL 088
Reserve Kampioen jeugdgeit
URSELA 519 V.H. AVERHEINO
OAL179
Kleur: BRUIN
v. Wout v.t Smelehofke CAH034
m. Ursela 464 v.h. Averheino OAJ108
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLEURSELA 519 OAL179
Kampioen jongere geit 
PORINDE V.’T HOORNKE
NAK003
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Xinzo v.d. Barbanessahoeve HAJ122
m. Marinde v.’t Hoornke NAG295
f. H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDEPORINDE NAK003
Reserve Kampioen jongere geit
ODESSA V.D. BARBANESSAHOEVE
HAK146
Kleur: ZWART
v. Hertog v.d. Wolfhaag WAJ049
m. Quinta v.d. Barbanessahoeve HAJ117
f. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAANODESSA HAK146
Kampioen oudere geit + Dagkampioen geit
URSELA 457 V.H. AVERHEINO
OAH254
Kleur: BRUIN
v. Boet v.h. Averheino OAG178
m. Ursela 417 v.h. Averheino OAG085
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLEURSELA 457 OAH254
Reserve Kampioen oudere geit
BRENDA V.D. LOARIKSHOEVE
OAJ204
Kleur: BRUIN
v. Balthasar v.d. Loarikshoeve OAH116
m. Beauty v.d. Heimerietehoeve OAD100
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAMBRENDA OAJ204
Kampioen Veteranen geit
CAROLYN V.D. LOARIKSHOEVE
OAF040
Kleur: BRUIN
v. Quality v.d. Loarikshoeve OAE360
m. Cameron v.d. Loarikshoeve KEUR OAC205
f. GEBR. Bolmer, Oudelaarsweg 8, DEN HAM
e. J. Voorhuis, GEESTERENCAROLYN OAF040
Reserve Kampioen veteranen geit
HEECKEREN SIMKE
NAE236
Kleur: BRUIN
v. Cliff v.d. Wolfhaag WAD016
m. Heeckeren Nevada NAD257
f. E.J. Regelink, Singel 22, LIPPENHUIZEN
e. M. Snip, WESTWOUDSIMKE NAE236

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *