Buitenpost 26-5-2018

Buitenpost 26-5-2018
Jury: Adriaan Groeneveld en Marinus Bosman
Kampioen boklam en Dagkampioen Bokken
ÛLTSJE FAN IT BÛTENLAN
NAM093
Kleur: BRUIN
v. Joshua v.d. Wolfhaag WAL022
m. Sandra fan it Bûtenlan NAK099
f. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG
e. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAGÛltsje fan it Bûtenlân
Reserve Kampioen boklam
BLACK-PHÂNTOM V.D. VEENHORST
NAM137
Kleur: ZWART
v. Valeriaan v.d. Optimist NAL163
m. Black-Dream v.d. Veenhorst NAL247
f. K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK
e. K. Ploeg,v.d., HAULERWIJKBlack Phântom van de Veenhorst
Kampioen jongere bokken
TROUBADOUR 2 V.H. ABDIJBOS
WAK025
Kleur: BRUIN
v. Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe NAJ186
m. Model 5 v.h. Abdijbos O12041
f. Dimitri Meiresonne, BASSEVELDE
e. J. Holst, Hekstraat 26, BEILEN
Kampioen Geitlammeren
NAOMI 9  V.D. MARPÔLLE
NAM114
Kleur: BRUIN
v. Valeriaan v.d. Optimist NAL163
m. Naomi 5 v.d. Marpôlle NAJ070
f. S. Veen, v.d., JISTRUM
e. S. Veen, v.d., JISTRUMNaomi 9 van de Marpôlle
Reserve Kampioen Geitlammeren
GITHA V.D. CHEVRETTEHOEVE
NAM116
Kleur: BRUIN
v. Valeriaan v.d. Optimist NAL163
m. Donata v.d. Chevrettehoeve NAJ244
f. J. Vries, de, MUSSELKANAAL
e. J. Vries, de, MUSSELKANAALGitha van de Chevrettehoeve
Kampioen Jeugdgeiten
FEMKE FAN OLDHUYSTRA ZATHE
NAL118
Kleur: BRUIN
v. Troubadour 2 v.h. Abdijbos WAK025
m. Fanja v.d. Wieringermeer HAK033
f. F. Beer, de, METSLAWIER
e. S. Veen, v.d., JISTRUMFemke fan Oldhuystra Zathe
Reserve Kampioen Jeugdgeiten
FEMKE V.D. CHEVRETTEHOEVE
NAL030
Kleur: BRUIN
v. Troubadour 3 v.h. Abdijbos WAK027
m. Dora v.d. Chevrettehoeve NAJ006
f. J. Vries, de, MUSSELKANAAL
e. J. Vries, de, MUSSELKANAALFemke v.d. Chevrettehoeve
Kampioen jongere geit
SANDRA FAN IT BÛTENLAN
NAK099
Kleur: BRUIN
v. Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe NAJ186
m. Rhianna fan it Bûtenlân NAJ190
f. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG
e. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAGSandra fan it Butenlan
Reserve Kampioen jongere geit
JANNETTE V.D. OPTIMIST
NAK080
Kleur: BRUIN
v. Moke v.h. Kastelendorp OAG048
m. Marjane v.d. Optimist NAF169
f. P. Sibma, URETERP
e. P. Sibma, URETERPJannette v.d. Optimist
Kampioen oudere geiten en Dagkampioen
JUNICA VAN CARPE DIEM
NAJ045
Kleur: BRUIN
v. Cas v.h. Averheino OAH250
m. Junia van Carpe Diem NAG120
f. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)Junica van Carpe Diem
Reserve Kampioen oudere geit
RHIANNA FAN IT BÛTENLÂN
NAJ190
Kleur: BRUIN
v. Balthasar v.d. Loarikshoeve OAH116
m. Peggy fan it Bûtenlân NAG226
f. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG
e. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAGRhianna fan it Butenlan
Kampioen Veterane geit
MARJANE V.D. OPTIMIST
NAF169
Kleur: BRUIN
v. Henk v.d. Optimist NAE299
m. Patricia v.h. Groene Weitje WYY108
f. P. Sibma, URETERP
e. P. Sibma, URETERPMarjane v.d. Optimist

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>