Stuifzand 23-09-17

Stuifzand 23 september 2017
Jury: J. van Ginkel en H. Ruisch
Kampioen boklam
TROUBADOUR 8 v.h. ABDIJBOS
o17.024
Kleur; Zwart
v. Frits v.d. Wieringermeer HAK048
m. Francien v.d. Wolfhaag WAG016

f. D. Meiresonne, BASSEVELDE

Reserve Kampioen boklam
JASPER V.H. GRENSDÔRPKE
OAL221
Kleur: BRUIN
v. Navigator 23 v.h. Groene Weitje WAK075
m. Hesbaya v.h. Grensdörpke OAJ007
f. J. Buiting, Spekkendijk 7, DE HEURNE

e. H. Wesselink, DOETINCHEM

 

 

Kampioen jeugdbok + Dagkampioen
FELIX V.D. WIERINGERMEER
HAK064
Kleur: BRUIN
v. Dagobert v.h. Averheino OAJ127
m. Verginia v.d. Wieringermeer HAD148

f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF

 

Kampioen Veteranen Bok
BASTIAAN V.H. KNABBELHOFKE KEUR
OAE152
Kleur: BRUIN
v. Cruzador v.d. Palissade KEUR NAD309
m. Marlies 1 v.h. Knabbelhöfke STER OAC022
f. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM

e. D. Meiresonne, BASSEVELDE

 

 

 

Kampioen Jongste geitlam + DAGKAMPIOEN
JULENE V. CARPE DIEM
NAL100
Kleur: BRUIN
v. Logan v.d. Vossenpoel L16009
m. Junica van Carpe Diem NAJ045

f. H. Wiersma, Laan van Havezathen 62, NORG

Reserve Kampioen Jongste geitlam
MODEL 18 v.h. ABDIJBOS 
O17029
Kleur: Bruin
v. Troubadour 4 v.h. Abdijbos
m. Model 12 v.h. Abdijbos

f. D. Meiressonne, BASSEVELDE

Kampioen oudste geitlam
JANIS 430 V.D. KIKKERT
NAL063
Kleur: BRUIN
v. Logan v.d. Vossenpoel L16009
m. Janis 401 v.d. Kikkert NAJ054

f. J. Laning, Beijumerweg 16, ZUIDWOLDE

 

Reserve Kampioen Oudste geitlam
XYLVIA V.D. BARBANESSAHOEVE
HAL117
Kleur: BRUIN
v. Ilja v.d. Wolfhaag WAK019
m. Xiva v.d. Barbanessahoeve HAK158

f. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAAN

 

Kampioen jeugdgeit
JANNETTE V.D. OPTIMIST
NAK080
Kleur: BRUIN
v. Moke v.h. Kastelendorp OAG048
m. Marjane v.d. Optimist NAF169

f. P. Sibma, De Feart 68, URETERP

 

Reserve Kampioen jeugdgeit
MARAM VAN CARPE DIEM
NAK183
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Bastijn v.d. Loarikshoeve OAJ166
m. Liana van Carpe Diem NAG121

f. H. Wiersma, Laan van Havezathen 62, NORG

 

Kampioen jongere geit 
DONATA V.D. CHEVRETTEHOEVE
NAJ244
Kleur: BRUIN
v. Balthasar v.d. Loarikshoeve OAH116
m. Crissy v.d. Chevrettehoeve NAH037

f. J. Vries, de, Schoolkade 155, MUSSELKANAAL

 

Reserve Kampioen jongere geit
ANGELICA V.D. ALJAHOEVE
NAJ116
Kleur: BRUIN
v. Yvar v.d. Cronenburg HAH001
m. Angelique v.d. Aljahoeve NAH147

f. A.J. Berends, Vrijheidslaan 20, VALTHERMOND

 

Kampioen oudere geit
DIDI V.D. PIJPJES KEUR
NAF145
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. Heeckeren Rintje NAE155
m. Cleopatra v.d. Pijpjes NAE102

f. S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE

 

Reserve Kampioen oudere geit
JANIS 383 V.D. KIKKERT
NAH055
Kleur: ZWART
v. Capsule v.h. Bouwerschap NAF280
m. Janis 365 v.d. Kikkert NAG001

f. J. Laning, Beijumerweg 16, ZUIDWOLDE

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>