Vlierden 16-9-2017

Vlierden 16-9-2017
Jury:Marinus Bosman en Cor Plomp
Kampioen Boklam en Dagkampioen
MR. INBETWEEN V.D. BALKWEIT
HAL001
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Mandy my dear v.d. Balkweit HAJ091
f. J.C.M. Snip, WESTWOUD
e. J. Fransen, LIESSEL01 Mr inbetween
Reserve Kampioen Boklam
HANNO V.D. LANGEWEIDE
CAL068
Kleur: BRUIN
v. Duncan v.h. Averheino OAJ131
m. Elainy v.d. Lange Weide CAK055
f. P. Derks, APPELTERN
e. P. Derks, APPELTERNHanno v d Lange Weide
Kampioen Jeugdbok
NAVIGATOR 22 V.H. GROENE WEITJE
WAK074
Kleur: ZWART
v. Carlos v.h. Averheino OAH073
m. Tanja 36 v.h. Groene Weitje WAF083
f. A. Groeneveld, POEDEROIJEN
e. F.H. Wesselink, DOETINCHEM
Reserve Kampioen Jeugdbok
CONQUER V.D. LANGE WEIDE
CAK054
Kleur: BRUIN
v. Elmardo v.d. Lange Weide CAG075
m. Patty v.d. Lange Weide CAF022
f. P. Derks, APPELTERN
e. E. Weijer, van de, OPLOO
Kampioen Jongere / Oudere bok
DUNCAN V.H. AVERHEINO
OAJ131
Kleur: ZWART
v. IJsselland Ypsilon OAH210
m. Ursela 457 v.h. Averheino KEUR OAH254
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. E.  Wesselink, HEELWEG03 Duncan
Reserve Kampioen Jongere / Oudere bok
WOUT V.T SMELEHOFKE KEUR
CAH034
Kleur: BRUIN
v. Valentino v.’t Smelehofke CAG001
m. Elske v.d. Wolfhaag WAF025
f. P. Kerkhoff, HEIJEN
e. P. Kerkhoff, HEIJEN04 Wout
Kampioen Geitlam
EDELWEIS V.D. WACHTHOEVE
WAL040
Kleur: ZWART
v. Adel v.h. Rheewold OAK171
m. Chrysanth v.d. Wachthoeve WAJ041
f. J. Eck, van, LEERBROEK
e. J. Eck, van, LEERBROEK05 Edelweis
Reserve Kampioen Geitlam
ARIZONA 6 V.D. HAZELDONK
CAL054
Kleur: ZWART
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Arizona 3 v.d. Hazeldonk CAK045
f. J. Fransen, LIESSEL
e. J. Fransen, LIESSEL06 Arizona 6
Kampioen Jeugdgeit + Dagkampioen
ELISIA V.D. LANGE WEIDE
CAK058
Kleur: BRUIN
v. Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe NAJ186
m. Esmay v.d. Lange Weide CAF043
f. P. Derks, APPELTERN
e. P. Derks, APPELTERNElisia v d Lange Weide
Reserve Kampioen Jeugdgeit
LANKEREN A RAVETTE
CAK006
Kleur: ZWART
v. IJsselland Zonnekoning OAJ194
m. Lankeren A Nyzette CAG040
f. G. Druyff, VOORTHUIZEN
e. G. Druyff, VOORTHUIZEN08 Lankeren A
Kampioen Jongere Geit
CELINA 3 V.D. HAZELDONK
CAJ057
Kleur: BRUIN
v. Halvar v.d. Balkweit HAH047
m. Celina v.d. Loarikshoeve OAE081
f. J. Fransen, LIESSEL
e. J. Fransen, LIESSEL09 Celina 3
Reserve Kampioen Jongere Geit
EVANIA V.D. LANGE WEIDE
CAJ069
Kleur: BRUIN
v. Only One v.d. Lange Weide CAH052
m. Evana v.d. Lange Weide CAH072
f. P. Derks, APPELTERN
e. P. Derks, APPELTERN10 Evania
Kampioen Oudere Geit
ESMAY V.D. LANGE WEIDE
CAF043
Kleur: BRUIN
v. Carlo 36 v.d. Hazeldonk CAE046
m. Esma v.d. Lange Weide CAE094
f. P. Derks, APPELTERN
e. P. Derks, APPELTERN11 Esmay
Reserve Kampioen Oudere Geit
FRIEDA V.D. WOLFHAAG
WAG018
Kleur: BRUIN
v. Charlo v.h. Knabbelhöfke KEUR OAF017
m. Danita v.d. Wolfhaag WAE047
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e. E. Weijer, van de, OPLOO12 Frieda
Kampioen Veterane Geit
RENSKE V.’T SMELEHOFKE
CAD005
Kleur: BRUIN
v. Sandokan 81 v.h. Averheino OAB355
m. Astrid  v.h. Weyerhof KEUR L04016
f. P. Kerkhoff, HEIJEN
e. E. Weijer, van de, OPLOO13 Renske
Reserve Kampioen Veterane Geit
ALWINA V.H. KNABBELHÖFKE
OAD002
Kleur: ZWART
v. Topline 15 v.h. Stapelbroek OYY375
m. Yvette v.h. Knabbelhöfke KEUR OWW038
f. A. Asbroek, BECKUM
e. E.  Wesselink, HEELWEG14 Alwina

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *