Nationale Leusden 2-9-2017

Leusden Nationale 2-9-2017
Jury:Hilko Wiersma en Marinus Bosman
Arbiter:Dimitri Meiresonne
Kampioen Jongste Geitlam
GRANDIOOS V.H.HEIENENDE
A17011
Kleur: BRUIN
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg HAK088
m. Mathilde v.h. Leirenshof O13017
f. F. Raeymaekers, VEERLE LAAKDAL BELGIE
e. F. Raeymaekers, VEERLE LAAKDAL BELGIEGrandioos van het Heieinde
Reserve Kampioen Jongste Geitlam
JAIRA V.D. WOLFHAAG
WAL052
Kleur: BRUIN
v. Halvar v.d. Balkweit HAH047
m. Galaxy v.d. Wolfhaag WAH020
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e. E. Vaessen, BINGELRADEJaira vd Wolfhaag
Kampioen Middelste Geitlam en Dagkampioen Geitlam
JULY V.D. WOLFHAAG
WAL023
Kleur: ZWART
v. Iepke v.d. Wolfhaag WAK044
m. Hallelujah v.d. Wolfhaag WAJ019
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e. E. Vaessen, BINGELRADEJuly van de Wolfhaag
Reserve Kampioen Middelste Geitlam
QUINTANA V.D. BARBANESSAHOEVE
HAL123
Kleur: ZWART
v. Erik v.’t Hofje HAK145
m. Quinta v.d. Barbanessahoeve HAJ117
f. C. Plomp, OOSTZAAN
e. C. Plomp, OOSTZAANQuintana van de Barbanessahoeve
Kampioen Oudste Geitlam
EDELWEIS V.D. WACHTHOEVE
WAL040
Kleur: ZWART
v. Adel v.h. Rheewold OAK171
m. Chrysanth v.d. Wachthoeve WAJ041
f. J. Eck, van, LEERBROEK
e. J. Eck, van, LEERBROEKEdelweis van de Wachthoeve
Reserve Kampioen Oudste Geitlam
MODEL 13 V.H.ABDIJBOS
O17020
Kleur: BRUIN
v. Troubadour 4 v.h. Abdijbos WAK029
m. Model 5 v.h. Abdijbos O12041
f. Dimitri Meiresonne, BASSEVELDE
e. Dimitri Meiresonne, BASSEVELDEModel 13 vh Abdijbos
Kampioen Jeugdgeit
GITTA V.D. ELSENBURG
HAK084
Kleur: ZWART
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Floor v.d. Elsenburg HAJ081
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKGitta van de Elsenburg
Reserve Kampioen Jeugdgeit
INEKE V.D. WOLFHAAG
WAK016
Kleur: ZWART
v. Casimir v.h. Averheino OAH079
m. Freule v.d. Wolfhaag WAG017
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e. E. Vaessen, BINGELRADEIneke van de WOlfhaag
Kampioen Jongere Geit en Dagkampioen Geit
MARIËLLE V.D. OPTIMIST
NAJ239
Kleur: BRUIN
v. Moke v.h. Kastelendorp OAG048
m. Marieke v.d. Optimist NAF170
f. P. Sibma, URETERP
e. P. Sibma, URETERPMarielle vd Optimist
Reserve Kampioen Jongere Geit
FLEUR V.D. ELSENBURG
HAJ072
Kleur: BRUIN
v. Wilko v.d. Cronenburg HAG116
m. Akira v.d. Elsenburg HAD041
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKFleur vd Elsenburg
Kampioen Oudere Geit
URSELA 457 V.H. AVERHEINO KEUR
OAH254
Kleur: BRUIN
v. Boet v.h. Averheino OAG178
m. Ursela 417 v.h. Averheino OAG085
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. FAM. Bruggink, HAARLEUrsela 457 van het Averheino
Reserve Kampioen Oudere Geit
URSELA 458 V.H. AVERHEINO
OAH255
Kleur: BRUIN
v. Boudewijn v.h. Averheino OAG182
m. Ursela 432 v.h. Averheino KEUR OAG281
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. FAM. Bruggink, HAARLEUrsela 458 van het Averheino
Kampioen Veterane Geit
CAMERON V.D. LOARIKSHOEVE KEUR
OAC205
Kleur: BRUIN
v. Nero 100 v.d. Paepenbroekse Hoeve B08033
m. Chantal v.d. Loarikshoeve OYY269
f. GEBR. Bolmer, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, DEN HAMCameron van de Loarikshoeve
Reserve Kampioen Veterane Geit
URSELA 375 V.H. AVERHEINO KEUR
OAE363
Kleur: BRUIN
v. Alex v.h. Knabbelhöfke OAD018
m. Ursela 326 v.h. Averheino KEUR OAC270
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. FAM. Bruggink, HAARLEUrsela 375 van het Averheino
Kampioen Eigenaarsgroep
A. Asbroek Beckum
Reserve Kampioen Eigenaarsgroep
J. Buiting De HeurneReserve kampioen eigenaarsgroep J. Buiting

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>