Nieuwe Pekela 5-8-2017

Nieuwe Pekela 5-8-2017
Jury:Marinus Bosman en Michiel Groot 
Kampioen boklam 
JUSTIN V.D. CORINAHOEVE
NAL095
Kleur: BRUIN
v. Let’s Dance v.d. Balkweit HAK105
m. Floortje v.d. Corinahoeve NAG019
f. J.J. Schutte, BELLINGWOLDE
e. J.J. Schutte, BELLINGWOLDEJustin van de Corinahoeve
Reserve Kampioen boklam
HEECKEREN SALIE
NAL282
Kleur: BRUIN
v. Heeckeren Rock ‘n Roll NAK125
m. Heeckeren Lambada NAK103
f. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, LIPPENHUIZENHeeckeren Salie
Kampioen jeugdbok + Dagkampioen Bokken
TROUBADOUR 2 V.H. ABDIJBOS
WAK025
Kleur: BRUIN
v. Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe NAJ186
m. Model 5 v.h. Abdijbos O12041
f. Dimitri Meiresonne, BASSEVELDE
e. F. Beer, de, METSLAWIERTroubadour 2 van het Abdijbos
Kampioen jongste geitlam
DEL LA CRUZ V.D. VEENHORST
NAL248
Kleur: BRUIN
v. Let’s Dance v.d. Balkweit HAK105
m. Belle-Perez  v.d. Veenhorst NAJ176
f. K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK
e. K. Ploeg,v.d., HAULERWIJKDel La Cruz van de Veenhorst
Reserve Kampioen jongste geitlam
FEMKE FAN OLDHUYSTRA ZATHE
NAL118
Kleur: BRUIN
v. Troubadour 2 v.h. Abdijbos WAK025
m. Fanja v.d. Wieringermeer HAK033
f. F. Beer, de, METSLAWIER
e. F. Beer, de, METSLAWIERFemke fan Oldhuystra Zathe
Kampioen oudste geitlam
JULENE V. CARPE DIEM
NAL100
Kleur: BRUIN
v. Logan v.d. Vossenpoel L16009
m. Junica van Carpe Diem NAJ045
f. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)Julene van Carpe Diem
Reserve Kampioen oudste geitlam
ESTER V.D. MARPÔLLE
NAL057
Kleur: BRUIN
v. Duncan v.h. Averheino OAJ131
m. Naomi 5 v.d. Marpôlle NAJ070
f. S. Veen, v.d., JISTRUM
e. S. Veen, v.d., JISTRUMEster van de Marpolle
Kampioen jeugdgeit 
JANIS 415 V.D. KIKKERT
NAK062
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Bastijn v.d. Loarikshoeve OAJ166
m. Janis 294 v.d. Kikkert NAD026
f. J. Laning, ZUIDWOLDE
e. J. Laning, ZUIDWOLDEJanis 415 vd Kikkert
Reserve Kampioen jeugdgeit
PORINDE V.’T HOORNKE
NAK003
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Xinzo v.d. Barbanessahoeve HAJ122
m. Marinde v.’t Hoornke KEUR NAG295
f. H.J. Roelfsema, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, WEDDEPorinde van 't Hoornke
Kampioen jongere geit + Dagkampioen Geit
DONATA V.D. CHEVRETTEHOEVE
NAJ244
Kleur: BRUIN
v. Balthasar v.d. Loarikshoeve OAH116
m. Crissy v.d. Chevrettehoeve NAH037
f. J. Vries, de, MUSSELKANAAL
e. J. Vries, de, MUSSELKANAALDonata van de Chevrettehoeve
Reserve Kampioen jongere geit
RHIANNA FAN IT BÛTENLÂN
NAJ190
Kleur: BRUIN
v. Balthasar v.d. Loarikshoeve OAH116
m. Peggy fan it Bûtenlân NAG226
f. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG
e. B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAGRhianna fan it Butenlan
Kampioen oudere geit
FLOORTJE V.D. CORINAHOEVE
NAG019
Kleur: ZWART
v. Heeckeren Sinatra NAF192
m. Elona v.d. Corinahoeve NAF059
f. J.J. Schutte, BELLINGWOLDE
e. J.J. Schutte, BELLINGWOLDEFloortje van de Corinahoeve
Reserve Kampioen oudere geit
DIDI V.D. PIJPJES KEUR
NAF145
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. Heeckeren Rintje NAE155
m. Cleopatra v.d. Pijpjes NAE102
f. S.H. Dekker, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, DE KNIPEDidi van de Pijpjes

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>