Andijk 29-07-17

Andijk 29 juli 2017
Jury: J. van Ginkel en E. Regelink
Kampioen boklam
FLEUR’S GRANDEUR V.D. ELSENBURG
HAL033
Kleur: BRUIN
v. Casa Rosa’s Grandeur 3 v.d. Elsenburg HAK081
m. Fleur v.d. Elsenburg HAJ072

f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK

Fleurs Grandeur van de Elsenburg

Reserve Kampioen boklam
CONCLUSIONS V.D. BALKWEIT
HAL009
Kleur: BRUIN
v. Heeckeren Rumba NAK269
m. Spanish Song v.d. Balkweit HAK103

f. J.C.M. Snip, Zittend 6, WESTWOUD

Conclusions van de Balkweit

Kampioen jeugdbok + Dagkampioen
FELIX V.D. WIERINGERMEER
HAK064
Kleur: BRUIN
v. Dagobert v.h. Averheino OAJ127
m. Verginia v.d. Wieringermeer HAD148

f. FAM. Veldhuisen v., Wagenpad 16, WIERINGERWERF

Felix van de Wieringermeer

Reserve Kampioen jeugdbok
ADEL V.H. RHEEWOLD
OAK171
Kleur: BRUIN
v. Sunny Boy 9 van Bad Boekelo OAJ212
m. Gravin v.h. Rheewold OAG156
f. M. Bosman, Het Erf 9, GEESTEREN

e. J. v. Eck, LEERBROEK

Adel van het Rheewold

Kampioen Jongste geitlam
DEL LA CRUZ V.D. VEENHORST
NAL248
v. Let’s Dance v.d. Balkweit
m. Belle Perez v.d. Veenhorst

f. K. v.d Ploeg, HAULERWIJK

Del La Cruz van de Veenhorst

Reserve Kampioen Jongste geitlam
HANNAH V.D. ELSENBURG
HAL026
Kleur: ZWART
v. Casa Rosa’s Grandeur 3 v.d. Elsenburg HAK081
m. Digna v.d. Elsenburg HAG022
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJKIMG-20170729-WA0002
Kampioen oudste geitlam
WINTERS END V.D. BALKWEIT
HAL010
Kleur: BRUIN
v. Heeckeren Rumba NAK269
m. Spanish Song v.d. Balkweit HAK103
f. J.C.M. Snip, Zittend 6, WESTWOUD Winters End van de Balkweit
Reserve Kampioen Oudste geitlam
XYLVIA V.D. BARBANESSAHOEVE
HAL117
Kleur: BRUIN
v. Ilja v.d. Wolfhaag WAK019
m. Xiva v.d. Barbanessahoeve HAK158
f. C. Plomp, Zuideinde 162, OOSTZAANScreenshot_20170801-161752
Kampioen jeugdgeit
GITTA V.D. ELSENBURG
HAK084
Kleur: ZWART
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Floor v.d. Elsenburg HAJ081
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJKIMG-20170729-WA0000
Reserve Kampioen jeugdgeit
GODIN V.D. ELSENBURG
HAK089
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Claire v.d. Elsenburg HAF052
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK IMG-20170729-WA0001
Kampioen jongere geit + Dagkampioen
FLEUR V.D. ELSENBURG
HAJ072
Kleur: BRUIN
v. Wilko v.d. Cronenburg HAG116
m. Akira v.d. Elsenburg HAD041
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJKIMG-20170729-WA0003
Reserve Kampioen jongere geit
FEMKE V.H. KNABBELHÖFKE
OAJ047
Kleur: ZWART
v. Bastiaan v.h. Knabbelhofke KEUR OAE152
m. Delia v.h. Knabbelhöfke OAG136
f. A. Asbroek, Engelbertsweg 35, BECKUM Femke van het Knabbelhofke
Kampioen oudere geit
URSELA 457 V.H. AVERHEINO
OAH254
Kleur: BRUIN
v. Boet v.h. Averheino OAG178
m. Ursela 417 v.h. Averheino OAG085
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE Ursela 457 van het Averheino
Reserve Kampioen oudere geit
URSELA 449 V.H. AVERHEINO
OAH078
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Loekie v.d. Vossehoeve OAF216
m. Ursela 373 v.h. Averheino KEUR OAE135
f. FAM. Bruggink, Lorkeersweg 2, HAARLE
e. Fam. V. Veldhuizen, WIERINGERWERF Ursela 449 van het Averheino
Kampioen veteranen geit
HEECKEREN SIMKE
NAE236
Kleur: BRUIN
v. Cliff v.d. Wolfhaag WAD016
m. Heeckeren Nevada NAD257
f. E.J. Regelink, Singel 22, LIPPENHUIZEN
e. M. Snip,  WESTWOUD Heeckeren Simke

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *