Alken 15-07-2017

Alken 15 juli 2017
Jury: J. van Ginkel en C. Plomp
Kampioen boklam
NANDJE V.H. ROOIVELD
A17.022
Kleur: Bruin
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg
m. Jasmine v.h. Rooiveld
f.e. C. Mertens, WESTERLO001 Nandje vh Rooiveld
Reserve Kampioen boklam
NOLAN V.H. ROOIVELD
A17.023
Kleur: Bruin
v. Esmay’s Grandeur 2 v.d. Elsenburg
m. Marjan v.h. Rooiveld
f.e. C. Mertens, WESTERLO002 Nolan vh Rooiveld
Kampioen jeugdbok + Dagkampioen
NAVIGATOR 22 V.H. GROENE WEITJE
WAK074
Kleur: ZWART
v. Carlos v.h. Averheino OAH073
m. Tanja 36 v.h. Groene Weitje WAF083
f. A. Groeneveld, Maasdijk 37, POEDEROIJEN
e. H. Wesselink, DOETINCHEMDSC06307 NAVIGATOR 22 VH GROENE WEITJE
Reserve Kampioen jeugdbok
ADEL V.H. RHEEWOLD
OAK171
Kleur: BRUIN
v. Sunny Boy 9 van Bad Boekelo OAJ212
m. Gravin v.h. Rheewold OAG156
f. M. Bosman, Het Erf 9, GEESTEREN
e. J. v. Eck, LEERBROEK004 Adel vh Rheewold
Kampioen veteranen bok
ADMIRAAL V.H. HEIEINDE KEUR
A11023
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Aron v.d. Wolfhaag WAB042
m. Lissa 78 v.h. Turkeyenhof WAB051
f. F. Raeymaekers, Grote Steenweg 4, VEERLE LAAKDAL BELGIE005 Admiraal vh Heieinde
Kampioen Jongste geitlam
JULY V.D. WOLFHAAG
WAL023
Kleur: ZWART
v. Iepke v.d. Wolfhaag WAK044
m. Hallelujah v.d. Wolfhaag WAJ019
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADESAM_2404 1
Reserve Kampioen Jongste geitlam
JAANTJE V.D. WOLFHAAG
WAL027
Kleur: BRUIN
v. Iepke v.d. Wolfhaag WAK044
m. Ineke v.d. Wolfhaag WAK016
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADESAM_2325
Kampioen oudste geitlam
MODEL 15 V.H. ABDIJBOS
17025
v. Troubadour 4 v.h. Abdijbos
m. Manoe v.h. Abdijbos
f.e. D. Meiressonne, BASSEVELDEModel 15 v h Abdijbos
Reserve Kampioen Jongste geitlam
EDELWEIS V.D. WACHTHOEVE
WAL040
Kleur: ZWART
v. Adel v.h. Rheewold OAK171
m. Chrysanth v.d. Wachthoeve WAJ041
f. J. Eck, van, Middelkoop 41, LEERBROEK009 Edelweis vd Wachthoeve
Kampioen jeugdgeit + Dagkampioen
INEKE V.D. WOLFHAAG
WAK016
Kleur: ZWART
v. Casimir v.h. Averheino OAH079
m. Freule v.d. Wolfhaag WAG017
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADESAM_2359
Reserve Kampioen jeugdgeit
INGE V.D. WOLFHAAG
WAK039
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Constantijn v.h. Averheino OAH066
m. Ginger v.d. Wolfhaag WAH025
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE011 Inge vd Wolfhaag
Kampioen jongere geit
CELISSA V.D. BARBADOSHOEVE
WAJ056
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Loekie v.d. Vossehoeve OAF216
m. Melissa 77 v.h. Turkeyenhof WAF044
f. K. Nispen, van, Havendijk 10c, OUDENBOSCH012 Celissa vd Barbadoshoeve
Reserve Kampioen jongere geit
HOSANNA V.D. WOLFHAAG
WAJ055
Kleur: BRUIN
v. Grandioos v.d. Wolfhaag WAH029
m. Gonnie v.d. Wolfhaag WAH011
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE013 Hosanna vd Wolfhaag
Kampioen oudere geit
JESSIE V.D. VOSSENPOEL
14001
Kleur: Bruin
v. Charlo v.h. Knabbelhofke
m. Hanne v.d. Vossenpoel
f.e. A. Billen, WELLEN014 Jessie vd Wolfhaag
Reserve Kampioen oudere geit
GINGER V.D. WOLFHAAG
WAH025
Kleur: BRUIN
v. Casa Rosa’s Grandeur v.d. Elsenburg HAG006
m. Francis v.d. Wolfhaag WAG015
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE015 Ginger vd Wolfhaag
Kampioen veteranen geit
PASCOE V.D. DOORNSLAG
OAD037
Kleur: BRUIN
v. Rick 12 of the White Cottage OAB386
m. Pancha v.d. Doornslag OZZ137
f. E.H. Schierboom, Hulzevoortseweg 6, DREMPT
e. E.H. Schierboom, Hulzevoortseweg 6, DREMPT016 Pascoe vd Doornslag
Reserve Kampioen veteranen geit
FEMKE V.H. ROOIVELD
A09014
Kleur: ZWART
v. BZN 45 v.d. Marpôlle NAB155
m. Bernadette v.h. Rooiveld A05016
f. C. Mertens-Cuyves, Kloosterstraat 32, WESTERLO BELGIE
e. C. Mertens-Cuyves, Kloosterstraat 32, WESTERLO BELGIE017 Femke vh Rooiveld

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *