Den Ham 1-7-2017

Den Ham 1-7-2017
Jury: Hans Ruisch en Evert Jan Regelink
Kampioen boklam + Dagkampioen
FLEUR’S GRANDEUR V.D. ELSENBURG
HAL033
Kleur: BRUIN
v. Casa Rosa’s Grandeur 3 v.d. Elsenburg HAK081
m. Fleur v.d. Elsenburg HAJ072
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKFleur's Grandeur van de Elsenburg
Reserve Kampioen boklam
BARON V.H. RHEEWOLD
OAL017
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. IJsselland Achilles OAK138
m. Gravin v.h. Rheewold OAG156
f. M. Bosman, GEESTEREN
e. M. Bosman, GEESTERENBaron van het Rheewold
Kampioen jeugdbok
TOPLINE 24 V.H. STAPELBROEK
OAK263
Kleur: BRUIN
v. Lowietje v. h. Rooiveld A15019
m. Elis 1 of the White Cottage OAD338
f. S. Klein Bramel, LAREN
e. GEBR. Bolmer, DEN HAMTopline 24 van het Stapelbroek 1
Reserve Kampioen jeugdbok
GUUS V.H. KNABBELHÖFKE
OAK093
Kleur: ZWART
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Elly v.h. Knabbelhöfke KEUR OAH005
f. A. Asbroek, BECKUM
e. A. Asbroek, BECKUM
Kampioen jongere / oudere bok
WOUT V.T SMELEHOFKE KEUR
CAH034
Kleur: BRUIN
v. Valentino v.’t Smelehofke CAG001
m. Elske v.d. Wolfhaag WAF025
f. P. Kerkhoff, HEIJEN
e. P. Kerkhoff, HEIJENWout van 't Smelehofke
Reserve kampioen jongere / oudere bok
WILKO V.D. CRONENBURG
HAG116
Kleur: BRUIN
v. IJsselland Warsteiner OAF246
m. Viola v.d. Cronenburg HAF005
f. B. Groentjes, CASTRICUM
e. Het Laar R. Boezelman, OMMENWilco van de Cronenburg
Kampioen geitlam
HANNAH V.D. ELSENBURG
HAL026
Kleur: ZWART
v. Casa Rosa’s Grandeur 3 v.d. Elsenburg HAK081
m. Digna v.d. Elsenburg HAG022
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKHannah van de Elsenburg
Reserve Kampioen geitlam
HANNA ROSA V.D. ELSENBURG
HAL030
Kleur: BRUIN
v. Let’s Dance v.d. Balkweit HAK105
m. Casa Rosa v.d. Elsenburg HAF044
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKHanna Rosa van de Elsenburg
Kampioen jeugdgeit
GITTA V.D. ELSENBURG
HAK084
Kleur: ZWART
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Floor v.d. Elsenburg HAJ081
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKGitta van de Elsenburg
Reserve Kampioen jeugdgeit
GODIN V.D. ELSENBURG
HAK089
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Claire v.d. Elsenburg HAF052
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKGodin vn de Elsenburg
Kampioen jongere geit + Dagkampioen
FLEUR V.D. ELSENBURG
HAJ072
Kleur: BRUIN
v. Wilko v.d. Cronenburg HAG116
m. Akira v.d. Elsenburg HAD041
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKFleur van de Elsenburg
Reserve Kampioen jongere geit
BRENDA V.D. LOARIKSHOEVE
OAJ204
Kleur: BRUIN
v. Balthasar v.d. Loarikshoeve OAH116
m. Beauty v.d. Heimerietehoeve OAD100
f. GEBR. Bolmer, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, DEN HAMBrenda van de Loarikshoeve
Kampioen oudere geit
URSELA 457 V.H. AVERHEINO KEUR
OAH254
Kleur: BRUIN
v. Boet v.h. Averheino OAG178
m. Ursela 417 v.h. Averheino OAG085
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. FAM. Bruggink, HAARLEUrsela 457 van het Averheino
Reserve Kampioen oudere geit
CASA ROSA V.D. ELSENBURG
HAF044
Kleur: BRUIN
v. Bastiaan v.h. Knabbelhöfke KEUR OAE152
m. Babette v.d.Wolfhaag WAC017
f. M. Groot, ANDIJK
e. M. Groot, ANDIJKCasa Rosa van de Elsenburg
Kampioen veterane geit
CAMERON V.D. LOARIKSHOEVE KEUR
OAC205
Kleur: BRUIN
v. Nero 100 v.d. Paepenbroekse Hoeve B08033
m. Chantal v.d. Loarikshoeve OYY269
f. GEBR. Bolmer, DEN HAM
e. GEBR. Bolmer, DEN HAMCameron van de Loarikshoeve
Reserve kampioen veterane geit
URSELA 375 V.H. AVERHEINO KEUR
OAE363
Kleur: BRUIN
v. Alex v.h. Knabbelhöfke OAD018
m. Ursela 326 v.h. Averheino KEUR OAC270
f. FAM. Bruggink, HAARLE
e. FAM. Bruggink, HAARLEUrsela 375 van het Averheino

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *