Castricum 24-05-14

Keurmeesters: H. Wiersma en E.J. Regelink
Kampioen Boklam en dagkampioen
DERK VAN DE WIERINGERMEER
v. Boet van het Averheino BR-Stippel
m. Charon van de Wieringermeer
f.e. Fam. Van Veldhuisen, Wieringerwerf
Reserve Kampioen Boklam
LA BAMBA VAN DE BALKWEIT
v. Casa Rosa’s Grandeur van de Elsenburg bruin
m. Ursela 292 van het Averheino
f.e. M. Snip, Blokker
Kampioen Jeugdbok
Casa Rosa’s Grandeur van de Elsenburg
v. Wooden Haert van de Balkweit BRUIN
m. Casa Rosa van de Elsenburg
f. M. Groot, Andijk
e. C. Plomp, Oostzaan
Kampioen Geitlam
LA PRIMAVERA VAN DE BALKWEIT
v. Bruno van het Averheino bruin
m. Sevilla van de Balkweit
f.e. M. Snip, Blokker
Reserve Kampioen Geitlam
DAFNE VAN DE WIERINGERMEER
v. IJsselland Warsteiner BRUIN
m. Aukje van de Wieringermeer
f.e. Fam. Van Veldhuisen, Wieringerwerf
Kampioen Jeugdgeit en dagkampioen
WENDELA VAN DE CRONENBURG zwartstip
v. Bart van de Wieringermeer
m. Tanja 11 van het Groeneweitje
f.e. B. Groentjes, Castricum
Reserve Kampioen Jeugdgeit
CORALIE VAN DE WIERINGERMEER BRUIN
v. IJsselland Veerman
m. Ijsselland Suzanne
f.e. Fam. Van Veldhuisen, Wieringerwerf
Kampioen Jongere Geit
ANOUK VAN DE BARBANESSAHOEVE
v. Lars van de Wieringermeer BRUIN
m. Annelie van de Elsenburg
f.e. C. Plomp, Oostzaan
Reserve Kampioen Jongere Geit
BRIANDA VAN DE WIERINGERMEER
v. DaniĆ«l van de Morava’s Hoeve zwart
m. Alison van de Wieringermeer
f.e. Fam. Van Veldhuisen, Wieringerwerf
Kampioen Oudere Geit
ASTRID VAN DE WIERINGERMEER
v. IJsselland Thomas BRUIN
m. Sweety van de Wolfhaag
f.e. Fam. Van Veldhuisen, Wieringerwerf
Reserve Kampioen Oudere Geit
BERTINA VAN DE BARBANESSAHOEVE
v. Balisto van de Wolfhaag BRUIN
m. Xynthia van de Barbanessahoeve
f.e. C. Plomp, Oostzaan

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>