Jesseren 29-05-14

Keurmeesters: Cor Plomp en Pieter Sibma
Kampioen Boklam
Genaro vd Wolfhaag 9-2-2014 zw-stip WAH013
v: Casa Rosa’s Grandeur vd Elsenburg HAG006
m: Francoise vd Wolfhaag WAG014
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Reserve Kampioen Boklam
Gaston 2 vd Keppeblomme 13-1-2014 br-stip O14.036
v: Fabian vd Wolfhaag WAG007
m: Lissa 81 vh Turkeyenhof WAC039
fe: D. Dumeez, Erembodegem
Kampioen Jeugdbok + Dagkampioen
Camil vh Heieinde 12-3-2013 zw-bont A13.011
v: Dorus vd Pijpjes NAF143
m: Bijoux vh Heieinde A12.004
fe: F. Raeymaekers, Veerle-Laakdal
Reserve Kampioen Jeugdbok
Fuego vd Wolfhaag 14-3-2013 zwart WAG046
v: Charlo vh Knabbelhofke OAF017
m: Elfje vd Wolfhaag WAF014
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Kampioen Jongere Bok
Charlo vh Knabbelhofke 20-1-2012 bruin OAF017
v: Blackdancer vh Bouwerschap NAE210
m: Marlies vh Knabbelhofke OXX396
f: A. Asbroeck, Beckum
e: P. Kerkhoff, Heijen
Reserve Kampioen Jongere Bok
Heeckeren Coldplay 23-2-2012 br-con-st NAF193
v: Sunny Boy 3 v Bad Boekelo KEUR OAE398
m: Heeckeren Simke NAE236
f: E.J. Regelink, Lippenhuizen
e: D. Dumeez, Erembodegem
Kampioen Oudere Bok
Admiraal vh Heieinde 5-5-2011 br-stip OAE398
v: Aaron vd Wolfhaag WAB042
m: Lissa 78 vh Turkeyenhof WAB051
fe: F. Raeymaekers, Veerle-Laakdal
Kampioen Jongste Geitlam
Genie vd Wolfhaag 11-3-2014 zw-stip WAH027
v: Horace vh Kastelendorp OAF062
m: Felicia vd Wolfhaag WAG009
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Reserve Kampioen Jongste Geitlam
Galaxy vd Wolfhaag 18-2-2014 bruin WAH020
v: Casa Rosa’s Grandeur vd Elsenburg HAG006
m: Elladora vd Wolfhaag WAF002
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Kampioen Oudste Geitlam
Gilberte 2 vd Keppeblomme 6-1-2014 bruin O14.031
v: Izaak vd Vossenpoel L13.008
m: Theresia vd Wolfhaag LYY018
fe: D. Dumeez, Erembodegem
Reserve Kampioen Oudste Geitlam
Jessie vd Vossenpoel 5-1-2014 bruin L14.001
v: Charlo vh Knabbelhofke OAF017
m: Hanne vd Vossenpoel L12.01
fe: A. Billen, Wellen
Kampioen Jeugdgeit + Dagkampioen
Francoise vd Wolfhaag 18-2-2013 zw-stip WAG014
v: Charlo vh Knabbelhofke OAF107
m: Evelien vd Wolfhaag WAF005
fe: E. Vaessen Bingelrade
Reserve Kampioen Jeugdgeit
Charlot vh Heieinde 11-2-2013 zwart A13.008
v: Bill vd Wolfhaag WAC023
m: Amanda vh Schaatsbergenhof A04.009
fe: F. Raeymaekers, Veerle-Laakdal
Kampioen Jongere Geit
Model 3 vh Abdijbos 5-3-2012 bruin O12.015
v: Cody vd Wolfhaag WAD007
m: Tanja 3 vh Groene Weitje WAC007
fe: D Meiresonne, Bassevelde
Reserve Kampioen Jongere Geit
Clara 147 vd Paepenbroekse Hoeve 14-1-2012 zwart B12.034
v: Quality vd Loarikshoeve OAE360
m: Clara 142 vd Paepenbroekse Hoeve B11.017
fe: F. Maris, Diest
Kampioen Oudere Geit
Danita vd Wolfhaag 25-2-2011 zwart WAE047
v: Casper vd Wolfhaag WAD043
m: Benita vd Wolfhaag WAC033
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Reserve Kampioen Oudere Geit
Dagmar vd Wolfhaag 18-2-2011 bruin WAE034
v: Casper vd Wolfhaag WAD043
m: Agnes vd Wolfhaag WAB039
f: E. Vaessen, Bingelrade
e: M. Grosemans, Diepenbeek
Kampioen Veteranen geit
Sonya vd Roomberg 15-2-2008 bruin OAB176
v: Izaak vd Dwergjes OZZ012
m: Samira vd Roomberg OXX248
f: R. Klaassen, Terborg
e: M. Vandervennet, Deinze
Reserve Kampioen Veteranen Geit
Angelique vd Wolfhaag 22-2-2008 bruin WAB044
v: Ties vd Barbanessahoeve HZZ088
m: Ofelia vd Wolfhaag LUU059
f: E. Vaessen, Bingelrade
e: A. Meiresonne, Evergem

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *