Leusden 7-06-14

Jury: C. Plomp en M. Groot
Kampioen Boklam
Genaro vd Wolfhaag
v: Casa Rosa’s Grandeur vd Elsenburg
m: Francoise vd Wolfhaag
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Reserve Kampioen Boklam
Halvar van de Balkweit
v: Bruno van het Averheino
m: Emmy Lou van de Balkweit
f/e: M. Snip, Blokker
Kampioen Jeugdbok + Dagkampioen
Carlo 38 van de Hazeldonk
V: Heeckeren Shadows
M: Celina van de Loarikshoeve
F/E: J. Fransen, Liessel
Reserve Kampioen Jeugdbok
Vaya Con Dios van de Balkweit
V: Heeckeren Bublé
M: Cimeroni van de Balkweit
F: M. Snip, Blokker
E: J. Fransen, Liessel
Kampioen Oudste Bok
Charlo vh Knabbelhofke
v: Blackdancer vh Bouwerschap
m: Marlies vh Knabbelhofke
f: A. Asbroeck, Beckum
e: P. Kerkhoff, Heijen
Reserve kampioen oudste bok
Brian van de Wolfhaag
V: Vassil van de Wolfhaag
M: Annabel van de Wolfhaag
F: E. Vaessen, Bingelrade
E: E. v.d. Weijer, Oploo
Kampioen Jongste Geitlam
Galaxy vd Wolfhaag
v: Casa Rosa’s Grandeur vd Elsenburg
m: Elladora vd Wolfhaag
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Reserve Kampioen Jongste Geitlam
Ginger vd Wolfhaag
v: Casa Rosa’s Grandeur vd Elsenburg
m: Francis vd Wolfhaag
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Kampioen Oudste Geitlam
Jolien vd Vossenpoel
v: Charlo vh Knabbelhofke
m: Ilsa vd Vossenpoel
fe: A. Billen, Wellen
Reserve Kampioen Oudste Geitlam
Heeckeren Moezel
V: Bruno van het Averheino
M: Heeckeren Pristina
F/E: E.J. Regelink, Lippenhuizen
Kampioen Jeugdgeit
Francoise vd Wolfhaag
v: Charlo vh Knabbelhofke
m: Evelien vd Wolfhaag
fe: E. Vaessen Bingelrade
Reserve Kampioen Jeugdgeit
Marinde van ‘t Hoornke
V: Captain van het Bouwerschap
M: Lirinde van ‘t Hoornke
F/E: H. Roelfsema, Wedde
Kampioen Jongere Geit en dagkampioen
Elfje van de Wolfhaag
V: Aron van de Wolfhaag
M: Venetia van de Wolfhaag
F/E: E. Vaessen, Bingelrade
Reserve Kampioen Jongere Geit
Model 3 vh Abdijbos
v: Cody vd Wolfhaag
m: Tanja 3 vh Groene Weitje
fe: D Meiresonne, Bassevelde
Kampioen Oudere Geit
Danita vd Wolfhaag
v: Casper vd Wolfhaag
m: Benita vd Wolfhaag
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Reserve kampioen oudere geit
Heeckeren Simke
V: Cliff van de Wolfhaag
M: Heeckeren Nevada
F/E: E.J. Regelink, Lippenhuizen
Kampioen eigenaarsgroep
Stal Lankeren, G. Druijff
Reserve kampioen eigneaarsgroep
Stal ‘t Driehuukske E. van de Weijer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>