Vlierden 24-9-2016

 

Vlierden 24-9-2016
Jury: A.Groeneveld en E de Vos
Kampioen Boklam 
CARLO 47 V.D. HAZELDONK
CAK048 Geb.: 31-3-2016
Kleur: BRUIN
v. Halvar v.d. Balkweit HAH047
m. Cissy v.d. Wolfhaag WAD041
f. J. Fransen, LIESSEL
e. J. Fransen, LIESSELcarlo-47-vd-hazeldonk-1
Reserve Kampioen Boklam
ESMAY’S GRANDEUR 2 v.d.ELSENBURG
HAK288 Geb.: 04-03-2016
Kleur: BRUIN
v. Carl v. Meerna HAJ144
m. Esmay v.d.Elsenburg HAH040
f. M. Groot, ANDIJK
e. F Raeymaekers, LAAKDAL, België
Kampioen Jongere bok en Dagkampioen
WOUT V.T SMELEHOFKE KEUR
CAH034 Geb.: 22-1-2014
Kleur: BRUIN
v. Valentino v.’t Smelehofke CAG001
m. Elske v.d. Wolfhaag WAF025
f. P. Kerkhoff, HEIJEN
e. P. Kerkhoff, HEIJENwout-v-t-smelehofke
Kampioen Geitlam
LANKEREN A ROSALIE
CAK008 Geb.: 4-3-2016
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. IJsselland Zonnekoning OAJ194
m. Lankeren A Noralie CAG055
f. G. Druyff, VOORTHUIZEN
e. G. Druyff, VOORTHUIZENlankeren-a-rosalie
Reserve Kampioen Geitlam
MOLLY V.H. ROOIVELD
A16022 Geb.: 10-2-2016
Kleur: BRUIN
v. Akira’s Grandeur v.d. Elsenburg HAJ073
m. Lotte v.h. Rooiveld A15022
f. C. Mertens-Cuyves, WESTERLO BELGIE
e. C. Mertens-Cuyves, WESTERLO BELGIE
Kampioen Jeugdgeit
LOUISE V.H. ROOIVELD
A15018 Geb.: 13-2-2015
Kleur: ZWART
v. Elmardo v.d. Lange Weide CAG075
m. Jasmine v.h. Rooiveld A13013
f. C. Mertens-Cuyves, WESTERLO BELGIE
e. C. Mertens-Cuyves, WESTERLO BELGIElouise-v-h-rooiveld
Reserve Kampioen Jeugdgeit
CHRYSANTH V.D. WACHTHOEVE
WAJ041 Geb.: 7-2-2015
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Loekie v.d. Vossehoeve OAF216
m. Annemoon v.h. Rheewold OAD098
f. J. Eck, van, LEERBROEK
e. J. Eck, van, LEERBROEK
Kampioen Jongere Geit en Dagkampioen
BEA V.D. WACHTHOEVE
WAH070 Geb.: 16-6-2014
Kleur: BRUIN
v. Sunny Boy 3 van Bad Boekelo KEUR OAE398
m. Annemoon v.h. Rheewold OAD098
f. J. Eck, van, LEERBROEK
e. J. Eck, van, LEERBROEKbea-v-d-wachthoeve
Reserve Kampioen Jongere Geit 
CISSY 1 V.D. HAZELDONK
CAH044 Geb.: 2-3-2014
Kleur: BRUIN
v. Blackdancer v.h. Bouwerschap NAE210
m. Cissy v.d. Wolfhaag WAD041
f. J. Fransen, LIESSEL
e. J. Fransen, LIESSEL
Kampioen Oudere Geit 
ELJADE V.D. LANGE WEIDE
CAF041 Geb.: 12-3-2012
Kleur: ZW.CONTRASTIP.
v. Carlo 36 v.d. Hazeldonk CAE046
m. Elja v.d. Lange Weide CAE092
f. P. Derks, APPELTERN
e. P. Derks, APPELTERNeljade-v-d-lange-weide
Reserve Kampioen Oudere geit
ESMAY V.D. LANGE WEIDE
CAF043 Geb.: 7-4-2012
Kleur: BRUIN
v. Carlo 36 v.d. Hazeldonk CAE046
m. Esma v.d. Lange Weide CAE094
f. P. Derks, APPELTERN
e. P. Derks, APPELTERN
Kampioen Veteranen Geit
FEMKE V.H. ROOIVELD
A09014 Geb.: 16-3-2009
Kleur: ZWART
v. BZN 45 v.d. Marpôlle NAB155
m. Bernadette v.h. Rooiveld A05016
f. C. Mertens-Cuyves, WESTERLO BELGIE
e. C. Mertens-Cuyves, WESTERLO BELGIEfemke-v-h-rooiveld
Kampioen Veteranen Geit
RENSKE V.’T SMELEHOFKE
CAD005 Geb.: 8-1-2010
Kleur: BRUIN
v. Sandokan 81 v.h. Averheino OAB355
m. Astrid  v.h. Weyerhof KEUR L04016
f. P. Kerkhoff, HEIJEN
e. P. Kerkhoff, HEIJEN

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>