Stuifzand 24-9-2016

 

Stuifzand 24-9-2016
Jury: H.Ruisch en D Meiresonne
Kampioen Boklam en Dagkampioen
LOGAN V.D. VOSSENPOEL
L16009 Geb.: 8-1-2016
Kleur: BRUIN
v. Lowietje v. h. Rooiveld A15019
m. Kelly v.d. Vossenpoel L15008
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. H. Wiersma, OOSTWOLD GEM.LEEKlogan-vd-vossenpoel
Reserve Kampioen Boklam
HEECKEREN SWING FOX
NAK124 Geb.: 9-2-2016
Kleur: ZWARTBONT
v. Golan v.d. Optimist NAJ232
m. Heeckeren Almeria NAJ119
f. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, LIPPENHUIZENheeckeren-swingfox
Kampioen Jeugdbok
HEROS V.H. OUDE TURFLAND
NAJ004 Geb.: 4-1-2015
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Ikon v.d. Brinkstukken NAH027
m. Evita v.h. Oude Turfland NAF294
f. D. Kattouw, DE PUNT
e. D. Kattouw, DE PUNTheros-van-het-oude-turfland
Kampioen Jongste Geitlam
ODESSA V.D. BARBANESSAHOEVE
HAK146 Geb.: 2-3-2016
Kleur: ZWART
v. Hertog v.d. Wolfhaag WAJ049
m. Quinta v.d. Barbanessahoeve HAJ117
f. C. Plomp, OOSTZAAN
e. C. Plomp, OOSTZAANodessa-vd-barbanessahoeve
Reserve Kampioen Jongste Geitlam
MARIBAJA V.D. BALKWEIT
HAK104 Geb.: 20-2-2016
Kleur: BRUIN
v. Carl van Meerna HAJ144
m. Mandy my dear v.d. Balkweit HAJ091
f. J.C.M. Snip, WESTWOUD
e. J.C.M. Snip, WESTWOUDmaribaja-van-de-balkweit
Kampioen Oudste Geitlam
JANIS 415 V.D. KIKKERT
NAK062 Geb.: 23-1-2016
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Bastijn v.d. Loarikshoeve OAJ166
m. Janis 294 v.d. Kikkert NAD026
f. J. Laning, ZUIDWOLDE
e. J. Laning, ZUIDWOLDEjanis-415-van-de-kikkert
Reserve Kampioen Oudste Geitlam
QUENNA V.D. BARBANESAHOEVE
HAK112 Geb.: 26-1-2016
Kleur: ZWART
v. Hertog v.d. Wolfhaag WAJ049
m. Quinn v.d. Barbanessahoeve HAJ116
f. C. Plomp, OOSTZAAN
e. C. Plomp, OOSTZAANquenna-van-de-barbanessahoeve
Kampioen Jeugdgeit
GERDIEN V.D. PIJPJES
NAJ102 Geb.: 8-2-2015
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Bastiaan v.d. Loarikshoeve OAH117
m. Didi v.d. Pijpjes KEUR NAF145
f. S.H. Dekker, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, DE KNIPEgerdien-van-de-pijpjes
Reserve Kampioen Jeugdgeit
MARIËLLE V.D. OPTIMIST
NAJ239 Geb.: 16-3-2015
Kleur: BRUIN
v. Moke v.h. Kastelendorp OAG048
m. Marieke v.d. Optimist NAF170
f. P. Sibma, URETERP
e. P. Sibma, URETERPmarielle-van-de-optimist
Kampioen Jongere Geit
JAKLIEN V.D. VOSSENPOEL
L14004 Geb.: 12-1-2014
Kleur: BRUIN
v. Charlo v.h. Knabbelhöfke KEUR OAF017
m. Elodie v.d. Vossenpoel L09001
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. H. Wiersma, OOSTWOLD GEM.LEEKjaklien-van-de-vossenpoel
Reserve Kampioen Jongere Geit
NANIEL V.’T HOORNKE
NAH215 Geb.: 2-3-2014
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. IJsselland Warsteiner OAF246
m. Lirinde v.’t Hoornke NAF237
f. H.J. Roelfsema, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, WEDDEnaniel-van-t-hoornke
Kampioen Oudere Geit en Dagkampioen
FLOORTJE V.D. CORINAHOEVE
NAG019 Geb.: 7-1-2013
Kleur: ZWART
v. Heeckeren Sinatra NAF192
m. Elona v.d. Corinahoeve NAF059
f. J.J. Schutte, BELLINGWOLDE
e. J.J. Schutte, BELLINGWOLDEfloortje-van-de-corinahoeve
Reserve Kampioen Oudere geit
LIANA VAN CARPE DIEM
NAG121 Geb.: 20-2-2013
Kleur: ZWART
v. Topline 22 v.h. Stapelbroek OAF206
m. Fania van Carpe Diem NAF032
f. H. Wiersma, OOSTWOLD GEM.LEEK
e. H. Wiersma, OOSTWOLD GEM.LEEKliana-van-carpe-diem
Kampioen Veteranen Geit
ALWINA V.H. KNABBELHÖFKE
OAD002 Geb.: 1-1-2010
Kleur: ZWART
v. Topline 15 v.h. Stapelbroek OYY375
m. Yvette v.h. Knabbelhöfke KEUR OWW038
f. A. Asbroek, BECKUM
e. A.J. Berends, VALTHERMOND

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>