Alken 12-07-2014

Jury: H. Wiersma en E.J. Regelink

 

Klik hier voor de link naar de site van de BDO voor de volledige uitslagen

 

Kampioen Boklam
Genaro vd Wolfhaag
v: Casa Rosa’s Grandeur vd Elsenburg
m: Francoise vd Wolfhaag
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Reserve Kampioen Boklam
Giovanni vd Wolfhaag
v: Casa Rosa’s Grandeur vd Elsenburg
m: Francoise vd Wolfhaag
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Kampioen Jeugdbok + Dagkampioen
Carlo 38 van de Hazeldonk
V: Heeckeren Shadows
M: Celina van de Loarikshoeve
F/E: J. Fransen, Liessel
Reserve Kampioen Jeugdbok
Vaya Con Dios van de Balkweit
V: Heeckeren Bublé
M: Cimeroni van de Balkweit
F: M. Snip, Blokker
E: J. Fransen, Liessel
Kampioen Oudere Bok
Brian van de Wolfhaag
V: Vassil van de Wolfhaag
M: Annabel van de Wolfhaag
F: E. Vaessen, Bingelrade
E: E. v.d. Weijer, Oploo
Reserve kampioen oudere bok
Admiraal van het Heieinde
V: Aron van de Wolfhaag
M: Lissa 78 van het Turkeyenhof
F/E: F. Raeymaekers, Laakdal
Kampioen Jongste Geitlam
Ginger vd Wolfhaag
v: Casa Rosa’s Grandeur vd Elsenburg
m: Francis vd Wolfhaag
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Reserve Kampioen Jongste Geitlam
Giulietta vd Wolfhaag
v: Casa Rosa’s Grandeur vd Elsenburg
m: Francis vd Wolfhaag
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Kampioen Oudste Geitlam
Jessie vd Vossenpoel
v: Charlo vh Knabbelhofke
m: Hanne vd Vossenpoel
fe: A. Billen, Wellen
Reserve Kampioen Oudste Geitlam
Gucci vd Wolfhaag
v: Casa Rosa’s Grandeur vd Elsenburg
m: Francoise vd Wolfhaag
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Kampioen Jeugdgeit
Freule vd Wolfhaag
v: Charlo vh Knabbelhofke
m: Danita vd Wolfhaag
fe: E. Vaessen Bingelrade
Reserve Kampioen Jeugdgeit
Yvette 1 vd Hazeldonk
V: Sunny Boy 3 van Bad Boekelo
M: Yvette vd Knabbelhöfke
F/E: J. Franssen, Liessel
Kampioen Jongere Geit en dagkampioen
Elfje van de Wolfhaag
V: Aron van de Wolfhaag
M: Venetia van de Wolfhaag
F/E: E. Vaessen, Bingelrade
Reserve Kampioen Jongere Geit
Lissa 93 van het Turkeyenhof
v: Bill van de Wolfhaag
m: Melissa 72 vh Turkeyenhof
fe: L. Dumortier, Nazareth
Kampioen Oudere Geit
Danita vd Wolfhaag
v: Casper vd Wolfhaag
m: Benita vd Wolfhaag
fe: E. Vaessen, Bingelrade
Reserve kampioen oudere geit
Belinda vd Wolfhaag
v: IJsselland Romano
m: Tinka vd Wolfhaag
f: E. Vaessen, Bingelrade
e: G. Bosmans, Tildonk
Kampioen Veterane Geit
Shannara vd Roomberg
v: Izaak vd Dwergjes
m: Shanna vd Roomberg
fe: R. Klaassen, Terborg
Reserve kampioen veterane geit
Sonya vd Roomberg
v: Izaak vd Dwergjes
m: Samira vd Roomberg
f: R. Klaassen, Terborg
e: M. Vandervennet, Deinze

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>