Andijk 26-07-2014

Keurmeesters: J. van Ginkel en A. Groeneveld
Kampioen Boklam
DERK VAN DE WIERINGERMEER
v. Boet van het Averheino BR-Stippel
m. Charon van de Wieringermeer
f.e. Fam. Van Veldhuisen, Wieringerwerf
Reserve Kampioen Boklam
QUINTUS V,D BARBANESSAHOEVE
v. Casa Rosa’s Grandeur van de Elsenburg Zwart
m. Quincy van de Barbanessahoeve
f.e. C. Plomp, Oostzaan
Kampioen Jeugdbok
DAAN V.H. KNABBELHOFKE
v. Bastiaan v.h. Knabbelhofke Bruin
m. Agnes v.h. Knabbbelhofke
f. e. A. Asbroek, BECKUM
Kampioen Jongere bok en dagkampioen
PJ’s Yellow Ledbetter vd Roomberg
v. Rick 1 GR van de Kruisberg Bruin
m. Shannara van de Roomberg
f. e. E.H. Schiermboom, Drempt
Kampioen Oudere Bok
BASTIAAN V.H. KNABBELHOFKE
v. Cruzador v.d. Palissade KEUR BRUIN
m. Marlies 1 v.h. Knabbelhöfke
f.e. A. Asbroek, BECKUM
Kampioen Jongste Geitlam
URSELA 457 VAN HET AVERHEINO
v. Boet van het Averheino Bruin
m. Ursela 417 van het Averheino
f.e. Fam Bruggink, Haarle
Reserve Kampioen Jongste Geitlam
CHARLENE VD CHEVRETTEHOEVE
v. Topolino 81 van het Turkeyenhof BRUIN
m. Biesjoe van de Chevrettehoeve
f.e. J. de Vries, Musselkanaal
Kampioen Oudste Geitlam
CHRISSY V.D. CHEVRETTEHOEVE
v. Wilko v.d. Cronenburg Bruin
m. Clarinda v.d. Elsenburg
f.e. J. de Vries, MUSSELKANAAL
Reserve Kampioen Oudste Geitlam
EMMY V.D. ELSENBURG
v. Topolino 77 v.h. Turkeyenhof Zwart
m. Digna v.d. Elsenburg
f.e. M. Groot, ANDIJK
Kampioen Jeugdgeit
XPERIA VAN DE BARBANESSAHOEVE BRUIN
v. Lennon van de Barbanessahoeve
m. Xenia van de Barbanessahoeve
f.e. C. Plomp, Oostzaan
Reserve Kampioen Jeugdgeit
CHARON V.D. WIERINGERMEER BRUIN
v. Ursus 55 f. Oldhuystrazathe
m. Anneke v.d. Wieringermeer
f.e. Fam. V. Veldhuisen, WIERINGERWERF
Kampioen Jongere Geit + DAGKAMPIOEN
CLAIRE V.D. ELSENBURG
v. Bastiaan v.h. Knabbelhofke BRUIN
m. Akira v.d. Elsenburg
f.e. M. Groot, ANDIJK
Reserve Kampioen Jongere Geit
CATJA V.D. ELSENBURG
v. Diego van de Wolfhaag Zwart
m. Amelie v.d. Elsenburg
f.e. M. Groot, ANDIJK
Kampioen Oudere Geit
URSELA 375 VAN HET AVERHEINO
v. Alex van het Knabbelhofke Bruin
m. Ursela 326 van het Averheino
f.e. Fam Bruggink, Haarle
Reserve Kampioen Oudere Geit
BREGJE VAN HET KNABBELHOFKE
v. Cruzador van de Palissade BRUIN
m. Marlies 1 van het Knabbelhofke
f.e. A. Asbroek, Beckum

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>