Nieuwe Pekela 6-8-2016

 

Uitslagen CS Nieuwe Pekela 6 Augustus
Jury: Michiel Groot en Cor Plomp
Kampioen boklam
HEECKEREN ROCK ‘N ROLL
NAK125
Kleur: ZWART
v. Heeckeren Cordoba NAJ257
m. Heeckeren Grenada NAC190
f. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, LIPPENHUIZENHeeckeren Rock 'n Roll
Reserve Kampioen boklam
LOGAN V.D. VOSSENPOEL
L16009
Kleur: BRUIN
v. Lowietje v. h. Rooiveld A15019
m. Kelly v.d. Vossenpoel L15008
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEKLogan van de Vossenpoel
Kampioen jeugdbok + DAGKAMPIOEN
HEROS V.H. OUDE TURFLAND
NAJ004
Kleur: ZWARTSTIPPEL
v. Ikon v.d. Brinkstukken NAH027
m. Evita v.h. Oude Turfland NAF294
f. D. Kattouw, DE PUNT
e. D. Kattouw, DE PUNTHeros v.h. Oude Turfland
Kampioen jongste geitlam
MARAM VAN CARPE DIEM
NAK183
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Bastijn v.d. Loarikshoeve OAJ166
m. Liana van Carpe Diem NAG121
f. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)Maram van Carpe Diem
Reserve Kampioen jongste geitlam
BOULEZ VAN DE VEENHORST
NAK213
Kleur: BRUIN
v. Sunny Boy 9 van Bad Boekelo OAJ212
m. Belle-Perez  v.d. Veenhorst NAJ176
f. K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK
e. K. Ploeg,v.d., HAULERWIJKBoulez van de Veenhorst
Kampioen oudste geitlam
HEECKEREN LAMBADA
NAK103
Kleur: ZWART
v. Waldorf v.h. Kastelendorp OAH312
m. Heeckeren Moezel NAH158
f. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, LIPPENHUIZENHeeckeren Lambada
Reserve Kampioen oudste geitlam
PORINDE V.’T HOORNKE
NAK003
Kleur: BRUINSTIPPEL
v. Xinzo v.d. Barbanessahoeve HAJ122
m. Marinde v.’t Hoornke KEUR NAG295
f. H.J. Roelfsema, WEDDE
e. H.J. Roelfsema, WEDDEPorinde v.'t Hoornke
Kampioen jeugdgeit en DAGKAMPIOEN
GERDIEN V.D. PIJPJES
NAJ102
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Bastiaan v.d. Loarikshoeve OAH117
m. Didi v.d. Pijpjes KEUR NAF145
f. S.H. Dekker, DE KNIPE
e. S.H. Dekker, DE KNIPEGerdien van de Pijpjes
Reserve Kampioen jeugdgeit
HEECKEREN RONDA
NAJ259
Kleur: ZWART
v. Waldorf v.h. Kastelendorp OAH312
m. Heeckeren Moezel NAH158
f. E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN
e. E.J. Regelink, LIPPENHUIZENHeeckeren Ronda1
Kampioen jongere geit
JAKLIEN V.D. VOSSENPOEL
L14004
Kleur: BRUIN
v. Charlo v.h. Knabbelhöfke KEUR OAF017
m. Elodie v.d. Vossenpoel L09001
f. A. Billen, WELLEN BELGIE
e. H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM. LEEK)Jaklien van de Vossenpoel
Reserve Kampioen jongere geit
JANNIE V.D. OPTIMIST
NAH300
Kleur: BRUIN
v. Moke v.h. Kastelendorp OAG048
m. Jane v.d. Optimist NAG293
f. P. Sibma, URETERP
e. P. Sibma, URETERPJannie van de Optimist
Kampioen oudere geit
MARIEKE V.D. OPTIMIST
NAF170
Kleur: BRUIN
v. Henk v.d. Optimist NAE299
m. Patricia v.h. Groene Weitje WYY108
f. P. Sibma, URETERP
e. P. Sibma, URETERPMarieke van de Optimist
Reserve Kampioen oudere geit
FLOORTJE V.D. CORINAHOEVE
NAG019
Kleur: ZWART
v. Heeckeren Sinatra NAF192
m. Elona v.d. Corinahoeve NAF059
f. J.J. Schutte, BELLINGWOLDE
e. J.J. Schutte, BELLINGWOLDEFloortje vd Corinahoeve

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *