Alken 16-07-2016

 

Alken 16 juli 2016
Jury: E. Regelink en M. Groot
Kampioen boklam en Dagkampioen
Ilja v.d. Wolfhaag
WAK019
Kleur: Bruinstippel
v. Casimir v.h. Averheino
m. Halloween v.d. Wolfhaag
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e.  E. Vaessen, BINGELRADEKampioen Boklam + Dagkampioen Ilja vd Wolfhaag
Reserve Kampioen boklam
Troubadour 4 v.h. Abdijbos
kleur: Bruin
v. Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe
m. Gonnie v.d. Wolfhaag
f. D. Meiresonne, Bassevelde
e. D. Meiresonne, BasseveldeRes. Kampioen Boklam Troubadour vh Abdijbos
Kampioen jeugdbok
Huntley v.d. Wolfhaag
WAJ033
kleur: bruin
v. Casa Rosa’s Grandeur v.d. Elsenburg
m. Elfje v.d. Wolfhaag
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e.  E. Vaessen, BINGELRADEKampioen Jeugdbok Huntley vd Wolfhaag
Reserve Kampioen jeugdbok
Admiraal v.t. Smelehofke
CAJ035
Kleur: Bruin
v. Charlo v.h. Knabbelhofke
m. Sally v.t. Smelehofke
f. P. Kerkhoff, HEIJEN
e. P. Kerkhoff, HEIJENRes. Kampioen Jeugdbok Admiraal v 't Smelehofke
Kampioen oudste bok
WOUT V.T SMELEHOFKE
CAH034
Kleur: BRUIN
v. Valentino v.’t Smelehofke CAG001
m. Elske v.d. Wolfhaag WAF025
f. P. Kerkhoff, Hommersumseweg 13, HEIJEN
e. P. Kerkhoff, Hommersumseweg 13, HEIJENKampioen Oudste ok Wout v 't Smelehofke
Reserve Kampioen oudste bok
CASA ROSA’S GRANDEUR V.D. ELSENBURG
HAG006
Kleur: BRUIN
v. Wooden Heart v.d. Balkweit HAF133
m. Casa Rosa v.d. Elsenburg HAF044
f. M. Groot, Elsenburg 29, ANDIJK
e. D. Dumeez, ErembodegemReserve Kampioen Oudste Bok Casa Rosa's Grandeur vd Elsenburg
Kampioen jongste geitlam
Inge v.d. Wolfhaag
WAK039
kleur: Bruinstippel
v. Constantijn v.h. Averheino
m. Ginger v.d. Wolfhaag
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e.  E. Vaessen, BINGELRADEKampioen Jongste Geitlam Inge vd Wolfhaag
Reserve Kampioen jongste geitlam
Ineke v.d. Wolfhaag
WAK016
kleur: Zwart
v. Casimir v.h. Averheino
m. Freule v.d. Wolfhaag
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e.  E. Vaessen, BINGELRADEReserve Kampioen Jongste Geitlam Ineke vd Wolfhaag
Kampioen oudste geitlam
Ilse v.d. Wolfhaag
WAK018
kleur: Bruin
v. Casimir v.h. Averheino
m. Halloween v.d. Wolfhaag
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e.  E. Vaessen, BINGELRADEKampioen Oudste Geitlam Ilse vd Wolfhaag
Reserve Kampioen oudste geitlam
Heike v.h. Reigershof
O16.005
kleur: bruinstippel
v. Agador 49 v.d. Bokkerijdersburcht
m. Felien v.h. Reigershof
f. A. Meiressonne, Evergem
e.  A. Meiressonne, EvergemRes. Kampioen Oudste Geitlam Heike v 't Reigershof
Kampioen jeugdgeit en Dagkampioen
Hannelore v.d. Wolfhaag
WAJ052
kleur:  bruin
v. Constantijn v.h. Averheino
m. Ginger v.d. Wolfhaag
f. E. Vaessen, BINGELRADE
e.  E. Vaessen, BINGELRADEKampioen Jeugdgeit + Dagkampioen Hannelore vd Wolfhaag
Reserve Kampioen jeugdgeit
Melissa 88 v.h. Turkeyenhof
WAJ003
kleur: bruin
v. Daan v.h. Knabbelhofke
m. Lissa 97 v.h. Turkeyenhof
f. L. Dumortier, NAZARETH
e. L. Dumortier, NAZARETHReserve Kampioen Jeugdgeit Melissa 88 vh Turkeyenhof
Kampioen jongere geit 
Jessie v.d. Vossenpoel
L14.001
kleur: bruin
v. Charlo v.h. Knabbelhofke
m. Hanne v.d. Vossenpoel
f. A. Billen, WELLEN
e. A. Billen, WELLENKampioen Jongere Geit Jessie vd Vossenpoel
Reserve Kampioen jongere geit
GALAXY V.D. WOLFHAAG
WAH020
Kleur: BRUIN
v. Casa Rosa’s Grandeur v.d. Elsenburg HAG006
m. Elladora v.d. Wolfhaag WAF002
f. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADE
e. E. Vaessen, Hillensbergerweg 4, BINGELRADEReserve Kampioen Jongere Geit Galaxy vd Wolfhaag
Kampioen oudere geit
LISSA 97 V.H. TURKEYENHOF
WAG025
Kleur: BRUIN
v. Pico Bello v.h. Turkeyenhof WAF037
m. Lissa 80 v.h. Turkeyenhof WAC035
f. L. Dumortier, Krekelstraat 9, NAZARETH BELGIE
e. L. Dumortier, Krekelstraat 9, NAZARETH BELGIEKampioen Oudste Geit Lissa 97 vh Turkeyenhof
Reserve Kampioen oudere geit
MODEL 5 V.H. ABDIJBOS
o12041
Kleur: BR.CONTRASTIP.
v. Pollux v.h. Kastelendorp OAE179
m. Rilca v.h. Abdijbos O11043
f. D. Meiresonne, Landsdijk 63, BASSEVELDE BELGIE
e. D. Meiresonne, Landsdijk 63, BASSEVELDE BELGIEReserve Kampioen Oudste Geit Model 5 vh Abdijbos

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *